Jump to content

EXO


Recommended Posts

Лухан с нов цифров албум <π-volume.4>, заглавна песен "True Color".

Продуциран от Arai Soichiro. Песента излезе днес.

Ek-2-AR2-Vg-AAsvv-P.jpg

 

Off Topic

 

Ek-1-4-OU8-Ag-4-Sr.jpg

 

Ek-1-pc-Uw-AA9ic-G.jpg

 

Ek-2-Cf7-VMAA-fmr.jpg

 

Ek-2-CBUUc-AAj4y-V.jpg Ek-2-DLr-UYAE3-Hr9.jpg

 

[MP3] True Colour《原色》Mini Album《π-volume.4》LuHan/鹿晗

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красив и талантлив Лухан. :)

А аз все забравям да публикувам нещо, което видях преди две седмици.
Най-обичам (в кавички) като започнат да наричат групата "flop" (провал) и се опитват да обезличат всичко постигнато от EXO. Боли ме, признавам си.

Но неща като това по-долу не само ме лекуват, а и ме карат да се чувствам горд EXO-L
Танцово студио 4х4 Сеул с кавър на Moonlight. Да обърна внимание - песента е от албума Overdose, издаден през 2014 г !!!
Та EXO пълен провал? Не мисля.

 

Off Topic

 

 

 

В спойлера може да видите и страхотния им денс кавър на Obsession - то грим, то изражения, че и субтитри са сложили. 
(и малко извън темата EXO - какъв кавър направиха онзи ден на изпълнението на N (VIXX) - направо СУПЕР. страхотни са, последвайте ги в Инста и Тубата, ако искате, струва си)

Off Topic

 

 

 

Приближава 26.10. Знаете какво ни очаква, нали? В понеделник Джонгде влиза в казармата.
Много се надявам момчетата да ни зарадват с обща снимка от изпращането му, но така или иначе нека му се порадваме в едно кратко видео.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кай и Хюндай

Лайфстрим Beyond Drive на 1.11 в 10:00  KST, когато ще бъде представен модела TUCSON чрез, както казват, използване на AR технология и спиращо дъха изпълнение от Кай. 

Уау, звучи интересно. :)

20201024-145947

 

 

И лична покана от Кай. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още нещо красиво от деня - Чен е лицето на секцията K-pop Ballad Hits на Spotify.
Изображение

Утрешният ден е за Чен, последната неделя преди влизането му в армията.
Не искам да драматизирам излишно - има служба, има влизане в казармата, има и уволнение, хора минават по този път ежедневно.
Пожелавам му само хубава неделя, а нас поздравявам с кавъра на Sunday Morning на Maroon 5.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не получихме обща снимка с Чен. Тъжно

 

Получихме, получихме снимка с Чен. Без Кай, който предполагам е зает, но пък лидера присъства, а аз съм сигурно един от най-щастливите хора околовръст. 

Над снимките стои текст:

Подготвихме подарък за EXO-L. 

И за Кай, който не можа да бъде с нас. 

Завинаги. 

Ние сме едно! 

 

Screenshot-20201026-120520-Lysn

 

20201026-115224

 

1603705979292

 

Имаме обаче хубава новина и за Чаньол, който е част от изпълнителите на ост-а за уебтуна She's My Type. Песента се казва minimal warm и ще излезе на 1.11 в 18:00 KST

Туитър

 

След анкетата в която бялата коса спечели, Бекхьон е заснел видео показващо процедурата. Както казва стилистът, цялата процедура е отнела 2 дни и може да я проследим в предстоящо видео, което ще се излъчи през ноември. Очакваме. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано объркана съм. 
EXO са номинирани за Top Social Artist на предстоящите American Music Awards, които ще се състоят на 22.11, 20:00 ч (за нас 2 през нощта на 23.11)
Изображение

Туитър на AMAs
Номинираните са:
BTS - имат номинация и в категория дуо/група  - поп/рок
Ariana Grande
Billie Eilish
NCT 127
EXO
Ако решите да гласувате може да го направите в Туитър или на сайта на Billboard/AMAs

Утре започва излъчването на поредицата Heart 4 U с главен герой Чаньол.
Може да го гледате в канала SM C&C Studio във VLIVE

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трейлър за първият, самостоятелен ост на Чаньол -  minimal warm. Пее Чани, пее. Нека го видят хората и като вокал, не само рапър.


Тук за Prada и DAZED Korea.
Chan meets Yeol, and cold meets heat.
Или както коментират феновете: "Какво може да е по-добро от Чаньол? Два пъти Чаньол".




А пък аз се чудех дали да пиша, но защо пък да не се похвалим с гарджетата? 
EXO са победителите в категорията "Международна група" на BREAKTUDO AWARDS, които са популярни музикални награди в Бразилия, отличаващи редица местни, латиноамерикански и международни изпълнители. 
Allkpop
Twitter BreakTudo Awards
Честито! 
1603724428-exo-win-breaktudo-awards-2020.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-рано тази сутрин Бекхьон беше сред участниците в World Cultural Forum 2020, заедно с Джони (NCT) и И Со Ман.

(като попадна на видео ще го сложа)

Но по-интересното предстои. 

По-късно днес Бек заедно с екипа PUBG Korea ще стримват (играят pubg онлайн) от канала на Бекхьон в YT. Като абсолютен лаик в света на ел/комп/всякакви игри, въпросната PUBG не ми говори нищо, но явно е име в сферата, след като са представителен тим? 

Както и да е, който се интересува може да се включи и да гледа, 19:00 KST. 

Имаме си и сутрешен Инста ъпдейт с текст "Сънлив..."
Изображение
 

Изображение

Ъпдейт след играта с отбора на PUBG, която е минала забавно и пред сериозно количество публика.
Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един интересен ден на EXO планетата. 
Под огъня днес попада Чаньол, за когото анонимно лице твърдящо, че е бивша негова приятелка, публикува дълъг предълъг пост, твърдейки, че е имала връзка с айдъла в продължение на три години, но разбрала, че много, много, ама страшно много й изневерява - със стюардеси, трейнита, общо взето с кой и както свари. Тя е обидена, възмутена и много огорчено публикува няколко снимки на които са Чаньол и... нещо черно (авторката твърди, че замазаният обект е тя). Накрая завършва драматично с думите: "Чаньол, не ме търси!" Постът е публикуван на популярна китайска платформа, в последствие изтрит. 
Та в Туитър хвърчат искри, публикуват се обиди, хаштагове за защита, само камъни и дървьЕ още не съм видяла. СМ си го отнесе с подминаването на казуса, казвайки, че няма да коментират непроверени материали от съмнителни източници. Сега (отново) са на прицела на феновете.
Та ако имате нужда да ви паднат розовите очила за к-попа или искате да си вдигнете адреналина, моля, само влезте в Туитър и напишете chanyeol или sm, каквото ви душа иска.
Приятно изкарване!

Друго интересно, че даже и смешно ми стана.
EXO са номинирани за MAMA в категориите:
Best Dance Performance (male)
Best Male Group Song Of The Year
Artis Of The Year
Worldwide Fans' Choice

Изображение Изображение

Бекхьон индивидуално е номиниран за:
Best Male Artist

Best Vocal Perf. Solo
Best Collaboration (BOL4 ft. Baekhyun)
Изображение

Ако ви вълнува, може да дадете своя глас ТУК
Влизате с Туитър, ФБ, Какао или се регистрирате. Задължително е гласуването само за Артист на годината и Песен на годината, останалите са опционални.
 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес съм на вълна Stronger, част от EX'ACT - The 3rd Album, 2016 г.
 

"...Дори в дни на буря,
която идва без причина,
всичко ще бъде наред.
(Да, ще бъде)
За теб, който винаги бдеше над мен,
който винаги държеше ръката ми...."

 

Off Topic

Надявам се, че никой не приема твърде навътре моя скромен превод (този и други)? Нямам амбицията да съм "последна инстанция", просто когато някой текст ми направи впечатление искам да го споделя с хората, но когато не намирам никакъв или поне достатъчно адекватен превод, споделям своята интерпретация. Отдолу оставям линка към англ. текст, ако някой го предпочита.
При всички случаи песента си заслужава да достигне до повече хора. :)

ПО-СИЛЕН
 

Мога да видя тежките ти стъпки
по-добре от своите.
Мога да видя сълзите ти,
които изплака за мен,
повече от мен самия.
 
Дори в дни на буря,
която идва без причина,
всичко ще бъде наред.
(Да, ще бъде)
За теб, който винаги бдеше над мен,
който винаги държеше ръката ми.
 
Всеки път, когато падам, когато се провалям
ти ми даваш сила,
за да бъда силен.
Винаги, когато се съмнявам, всеки път, когато губя
ти ми помагаш да порасна.
Чувствам се по-силен (По-силен)
Чувствам се по-силен (По-силен)
Дългият мрак си отива.
Като слънчева светлина, по-силни сме аз и ти.
 
Когато сърцето ми се изтощи
ти ставаш моята сила.
Това ме изпълва.
(О, ставаш моя сила)
 
В края на дългото странстване
трудно те спечелих.
Всичко ще бъде наред.
Дори, когато бях в опасност (Когато бях)
ти ме прегърна. (Ооо)
 
Всеки път, когато падам, когато се провалям
ти ми даваш сила,
за да бъда силен.
Винаги, когато се съмнявам,
всеки път, когато губя
ми помагаш да израстна толкова много.
 
Вчера е толкова далеч,
невероятно, но вече е днес,
ще стане и утре.
 
Всеки път, когато се провалям,
винаги, когато падам,
причината да бъда силен си ти.
 
Всеки път, когато се провалям (Провалям)
Винаги, когато падам (Да)
Ще се изправя дори по-силен.
Винаги, когато се съмнявам (Да)
Всеки път, когато губя,
(Всеки път, когато губя)
Ти ме караш да порасна.
Чувствам се по-силен (По-силен)
Чувствам се по-силен (По-силен)
 
Дългият мрак си отива.
Като слънчева светлина, по-силни сме аз и ти.
 

https://lyricstranslate.com/en/stronger-stronger.html-2


 


Днес SM публикуваха годишните картички на групата (всъщност не знам как точно се наричат тези "поздравления", приемам корекции).
Концепцията е... новини(?), а Чен изглежда божествено.

туит

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

minimal warm, първият самостоятелен ost на Чаньол. 

Много е готина. 

 

Изпълнението на Кай за Хюндай. Участва и Карина от espa. Беше красиво и някак приказно. :)


One Sports публикуваха материал за скорошната съвместна игра на екип на PUBG - Inonix и Pio от Gen.G с подзаглавие: Baekhyn's got the power или иначе казано - Бекхьон притежава тази сила.
Tweet
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покрай данданията с Чаньол и рекламата на Кай, сме пропуснали да споменем новото около Лей.
А то е, че Лей взе участие в събитието Converse M-All Stars в Шанхай, организирано от марката. Ето няколко видеа:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, моля, моля, аз това даже гледах малко от него...

С една обувка в ръка се разхождаше по сцената.

За Лей става въпрос.

 

Чакай да мина на друг китаец...

Един пост в туитър, от който направо ще се разбере и новината, а именно:

Поздравления за#KrisWu , който стартира състезателната си кариера с гръм и трясък, спечелвайки общия шампионат в клас GT4 на спортната купа Porsche 2020!

Има и клип и снимки.

:click:  :click:

Elyu-Ozb-X0-AEJ-OI-1.jpg Elyu-Ozi-W0-AAa-EFh.jpg

 

А Тао, Тао пусна нова песен на 30 октомври, което всъщност е кавър версия на OST от драмата Forward Forever..

Elj-ABG-W0-AAgf6-B.jpg

 

ZTAO 黄子韬 - 你 YOU (电视剧热血同行 Forward Forever OST)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен ъпдейт от Чен, получихме такъв и от четиримата все още не-военни членове на групата по повод 5-тата годишнина на  EXO в Япония.
Изображение  Изображение

  Изображение Изображение

Avex Japan също така публикуваха и кратък филм по повода.


Имаме и прясна снимка от Лей, който стана първото официално лице на Burger King - туит.
Изображение

Освен това Ишинг е на ноемврийската корица на китайското издание Southern Metropolis Entertainment, придружено с интервю в което говори за музиката си и стажантската програмата, която започна.

Off Topic

 

Изображение

Изображение


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вмъквам се само да спомена, че всъщност Бекхьон е отговорил на "новината" за Чани още на другия ден в туитър... по неговия си комичен начин, сравнявайки ситуацията с досадните комари, които само кръжат и не те оставят на мира... 

:excl:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кратко видео за хубав ден. 

Как са снимани годишните поздрави. 
Season's Greetings Teaser

 

Та ето какво получаваме в комплекта:
Изображение 

И снимките:
Изображение

Изображение

Изображение


Сега отново Кай и 1st Look. 


И ако се чудите какво прави Лей от вчера насам - отново е рекламно лице, този път на Oral-B

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една статия на hypeblast за втората колаборация на Лей и спортната марка Converse.
Lay Zhang x Converse Chuck Taylor Bandana Collaboration sneaker design release date info buy yixing china 70 張藝興

Lay Zhang x Converse Chuck Taylor Bandana Collaboration sneaker design release date info buy yixing china 70 張藝興


Бекхьон за TirTir
Подготвят видео за предстояща серия, което ще се излъчи на 9.11.


Така де, явно докато чакаме KOLO-то ще караме на рекламки. :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...