Jump to content

EXO


Recommended Posts

On 10/7/2020 at 6:05 AM, kandala said:

Честит рожден ден на Лей! 

Голям! 

"В търсене на промяна на цвета и нов живот за добро*, това е ерата на истински силните, твоята ера.

Трейнинг програмата на Хромозом Ентъртеймънт Груп 2020 на Лей Джанг официално стартира от днес."

*този израз не успях да разбера добре. моля, предложете по-добър, ако знаете.

  Hide contents

 

ENG: Looking forward to a change of color and a new life for the gods, this is the era for the real strong, this is your era! The 2020 Lay Zhang Chromosome Entertainment Group's trainee training and selection program will be officially launched today.

 

 

 

 

Тъкмо видях снимки във фейса, че И Су Ман го поздравява, споменавайки и новия му проект :wub:
А думата по-горе е "богове" – нов живот за боговете... каквото и да рече това :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само някои от тортите поръчани от XingPark (YixingBar).
Останалите вкусни красоти ТУК
 Изображение  Изображение

И нещо интересно.
И Со Ман честити рождения ден на Лей и го поздравява.
"Go Fighting, Lay!Go Fighting, Chromosome!"

"Вярвам, че тази компания може да стане №1 в Китай, а също и в света. Давай, Лей! Давай, Chromosome"

Off Topic

 

"I believe that this company can become the No.1 entertainment company in China and it can also emerge in the world. Go Fighting, Lay!Go Fighting, Chromosome!" —LEE SOO MAN 2020


Видео от дроновете за рождения му ден.

Туит споделящ Weibo ъпдейт от Лей.
Превод:
"Винаги съм се чувствал късметлия.
Късметлия, избран от съдбата, достатъчно щастлив да намери мечта, да спечели много, много любов, която дори не мога да наваксам; насърчаван, подкрепян, обнадеждаван.
Моето "аз" отпреди 12 г. определено не би могло да си представи моето "аз" днес. Въпреки че не съм определян като много невероятен или успешен, усещам, че 17-годишният "аз", гледайки ме би казал "страхотен". Защото независимо какво мисли, не би помислил, че животът може да бъде такъв.

Преди няколко дни завършиха снимките на SDCS3 и мислейки за това сега съм благодарен, че срещнах другите капитани - Wallace, Jia er, YiBo. Благодарен съм, че срещнах моят отбор Core Weapon и всичките му невероятни танцьори. Благодаря на екипа на програмата и целия персонал, благодаря ви, момчета, че ми позволихте да видя красотата на уличните танци извън победата и загубата!
Мисля, че винаги съм имал страст към танците, както казах на финалната сцена. Надявам се, че когато се видим отново един ден, моите способности ще бъдат достатъчни да бъда както и опонент, така и съотборник на всеки един!
Отделно от това, в деня в който навърших 29 г, започвам нов етап от кариерата си, мечта, която имам от няколко години: да селектирам и тренирам мои артисти (трейнита). 
Честно казано, никога не съм очаквал, че ще получа толкова любов и подкрепа, затова още повече чувствам, че искам да дам най-доброто от себе си и да не разочаровам очите, които ме гледат и късмета, който съм получил!
До ден днешен съм благодарен за възможността да стана трейни, за времето в което 4 г. практикувах по цяла нощ, благодарен съм за всички удари и подкрепа, които превърнаха Джанг Илинг в днешния Джанг Ишинг.
Времето позволи на хлапе като мен, което има обикновени качества и без особен талант да постигне това, което съм сега. Надявам се, че  времето ще ми позволи да помогна на деца, които са по-надарени, да стигнат дори още по-далеч - аз веднъж получих и сега искам да предам светлината, тази, която ме огря, на дори още повече деца.
Докато сте постоянни, мечтаете, имате благодарно сърце, можете да чакате, да решите да издържите, аз ще ви дам най-доброто и всичко от себе си.
Да направя това е моята мечта. Да мога да го осъществя е късмет.
Накрая, аз съм тройно по-щастлив да имам вас (Xback), светлините, които ми дадохте на финала на шоуто, тортата, която ми изпратихте, вестника, виенското колело, дроновете, пожеланията ви, видях всичко това. 
Видях пожеланията ви, окуражителните думи и доверието в работата ми. Вие, хора, сте моя дух, моя късмет, най-голямата ми амбиция - твърде съм алчен, винаги съм искал да се превърна в някого, когото да си е струва да харесвате дори и на 60 г.
Днес ставам на 29 г. 12 г. откакто напуснах дома, за да следвам мечтите си. 8 г. от дебюта ми, 5 г. откакто основах студиото си и 1 г. от основаването на Chomosome Entertainment Group.
Надявам се, че след една година гордо ще мога да ви разкажа за много трудолюбиви и невероятни деца, и колко са израснали.
Благодаря ви, хора!
Благодаря за всичко!"

 

Off Topic


Изображение 



Изображение

Изображение

Изображение

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При нас още е седми така че:

Първо... Честит рожден ден на Лей и от мен. :wub:

Второ... Честито и за компанията, за трейнитата, за новия път.

Преминава на едно друго ниво, но го заслужава. А и има какво да покаже и да научи по младите.

Радвам се, че и И Со Ман го поздрави. Има разбиране, това е най-хубавото.

Трето: На предната страница е споменато, че китайците нямат равни в показността и в празнуването на разни поводи, еле пък рожденни дни на любимците.

Напълно съгласна. Но пък правят такива красиви неща, с кеф да ги гледаш. Хората са на съвсем друго ниво, не можем ги стигна.

#HappyLAYDay #HappyLayZhangDay

 

Гледах преди малко един туит, още през 2013 в някакво радиопредаване той е казал, че иска своя компания.

Ето, вече я има... Много хубаво. С нетърпение чакам да видя какви изпълнители и групи ще излязат от там.

Сега, това навява мисли, че той вече тотално е далеч от групата, но щом името му още е там, нищо не се знае.

Един ден вярвам, че ще си имаме голямото девет членно завръщане...:wub:

 

Споделям един клип с него от 2018 г., може и да е качван, може и да не е, но мисля, че ще е интересен за любителите, макар да е от преди две години...

А и той говори за първият път, а той е все един и същ, без значение коя е годината..

Lay Zhang Tells Us About His First Times

 

Ejvw6-Wm-U0-AE99-Bm.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бекхьон беше перфектен на сцената на IKN.
Изпълни UN Village, Bungee, Love Again и Candy.
Не знам колко от вас са успели да гледат концерта, но ако не сте, нямате представа колко добър беше.
Наистина пя от сърце и душа за нас, EXO-L.
Въобще, за мен това си беше едно любовно обяснение от негова страна.
Изображение


За тези, кито пропуснаха:
UN Village


Love Again

 

Off Topic

 

Bungee

 

Candy

 


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да обърнем и малко внимание на Лей :D
Албумът му LIT е най-продаваният албум в Китай за 2020 г. с 2 591 000 дигитални копия.


Освен това ще участва в ново танцово шоу - Dance Smash в ролята на жури, мисля. Не разбрах какво точно предаване е това, но виждаме, че Лей няма "празен" момент, все нещо прави. :)
  Изображение
 


Друго за Лей? 
на 13.10 Ballantains Китай, ще обявят новото си рекламно лице за света. Кой ли ще е?
Изображение



 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Twitter акаунтът на групата качи тийзър снимки за предстоящият сингъл на Че.
Смениха и профилната си снимка. :es:
Изображение

Изображение
 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение
 




   

  

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бекхьон и Кай разопаковат EXO ACE KIT 2020.

(кутия със скромни подаръци, които феновете получават след присъединяването си към официалния ACE фен клуб). 
Харесва ми критичният поглед на Бекхьон.
Както той каза двете карти - една с име и друга с номер на членство могат да се комбинират в едно. Предложи също догодина да се допитат до тях (членовете в групата).
Каза също: "Въпреки че в момента нямаме възможност да правим концерти, докато нещата се подобрят и се срещнем отново, ние ще работим усилено, за да можете да ползвате картите си (защото дават ранен достъп до билети за концертите), затова, моля, подкрепяйте ни и ни давайте много любов. Дотогава - НИЕ СМЕ ЕДНО! Благодарим!"

 

А в спойлера може да видите Чен, който отваря миналогодишния комплект. 

Off Topic

 

 

 

Сехун е новото лице на мъжката линия на марката DIOR
Esquire Korea Instagram

На снимките - зимна колекция 20/21
Изображение Изображение
 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 


И още промо снимки от Чен.

Изглежда зашеметяващо, нали?
Най-готиният татко в к-попа.

Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 



 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официално. 

Лей е новото рекламно лице на марката Балантайнс за Китай. 

Тук може да видите официалната информация. 

 

"Певец и създател на песни, актьор и член на групата EXO, Сехун е модел на мъжката колекция Dior Winter 2020, създадена от Ким Джоунс." 

Официален инстаграм акаунт на Dior Тук

 

Кай става първата муза-мъж за марката козметика Bobby Brown. 

Koreaboo

Изображение


Най-доброто ще остане за 12 часа - видео тийзър за сингъла на Чен. :)

ЧЕН 안녕 Hello :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви усмихна с нещо.
Може би знаете, а може би не, но днес приключва гласуването за наградите на Билборд, където нашите момчета са номинирани в категория TOP Social Artist.Колко усилено се гласува... Ами горе-долу усилено, не сме се втурнали, но даваме по глас-два, да уважим номинацията. Няма как, искаме да дадем най-доброто от себе си, както всеки един фен, предполагам.
В Туитър положението е трагично, когато дойде време за сезона на наградите и съответно навсякъде основна шумотевица създават Army-EXO-L. Грозна картинка и от двете страни, казвам ви.
(това по-долу е мое предположение, но съм убедена, че съм права.)

Знаем, че Бек си рови в Туитър, постоянно и винаги знае какво става, какви са трендовете. За да разсее напрежението вчера СЪЗДАДЕ АНКЕТА В ТУИТЪР в която пита феновете за техните предпочитания относно неговата прическа:
опция 1 - бяла коса
опция 2 - къдрава коса

Както може да видите в поста бялата коса води убедено, а самият Бекхьон ни подсеща, че гласуването приключва скоро.

Изходът изглежда предопределен. Фенове и на двата стила дават своя вот, привличайки знайни и незнайни съратници. Промъкват се слухове за създаване на фалшиви акаунти с цел обръщане на крайния резултат, говори се за новооблъчени субекти, съблазнени от предизвикателни гифчета, подпкупи под ролята на музикални поздрави и всякакви долни практики. Подозирам, че и горни. :wacko:
Очакваме създателя на анкетата да я затвори и обяви решението в най-кратки срокове преди "белите" и "къдравите" да са останали по скалп. :D
(хора, ужасно съм щастлива с него и безкрайно благодарна, че се опитва да разсее облаците и донесе светлина, както само той умее.)
baekhyun exo wallpaper by tazthekid - 46 - Free on ZEDGE™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата роля на Кьонгсу след излизане от армията догодина. Филмът се казва The Moon, режисьор е Ким Йонг Ха, който работи и по двете части на Along With Gods. Филмът ще бъде фантастика, а D.O. ще играе човек, изоставен на луната, когото се опитват да върнат на Земята. 

Потвърждение

 

Допълвам поста с краткото интервю, което даде днес Лей за филипинска интернет медия. Говори за албума си, за м-попа, за колаборацията със Стив Аоки, но най-важното - накрая стана въпрос за EXO. На въпроса дали поддържат връзка Лей каза, че да, в постоянна връзка са, вчера си е писал със Сехун и се надява неща да се подобрят, за да може скоро да се видят (с групата) . :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новият сингъл на Чен Hello (Здравей)

Най-прекрасната песен на Джонгде досега. Превода по-долу не е кой знае какво, но се надявам да усетите посланието. Мен лично ме докосна. 

 

Здравей.
Беше ми трудно да кажа тази проста дума.
Умът ми дълго беше объркан,
да реша какво ще кажа след това.


Много думи се блъскаха в ума ми,
но празнотата не можех да запълня
от страх, че думите ще изтекат.
Страхувам се.

Любима моя, дълго се двоумях,
не успявах да намеря думите, с които да изразя чувствата си.
С цялото си сърце и това простичко "здравей"
искам само да попитам как си.

Толкова думи се блъскаха в ума ми,
Празнотата не можех да запълня
от страх, че думите ще изтекат.
И отново се страхувам.


Не знаейки какво да кажа след това
оставям химикалката, която здраво стискам.
Думите, които не можех да ти кажа,
ще останат в сърцето ми като съжаление, но...

Любима моя, може никога да не разбера
дали това недовършено писмо ще стигне до теб.
Дори да е така, надявам се, че си добре.
Отчаяно се надявам, че е така.

Здравей...
След като напиша само тази дума,

ще спра.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успяхте ли да чуете Hello? Надявам се, че ви е харесала? А може би не? Как я възприемате вие?
За мен това е писмо, послание към нас, EXO-L в което открито споделя желанието да общува с нас, но и страха, който присъства. Като важен знак приемам епизода с момента в който върви, създавайки своя път. Собствен? Надявам се не отделно от EXO? Учудват ме последните му думи: "Здравей... ще спра."

Освен Чен, днес имахме ъпдейти и от другите активни членове на групата.
Чаньол за DISPATCH с реклама на Aqua di Parma.
Изображение

Кай в Инстаграм
Изображение

Лей, при пристигане за снимките на шоуто в което участва.
Изображение

И накрая - Сехун. Снимката не е нова, но SM ни подсещат, че на 19.10, 20:00 KST, Сехун и Чани ще излъчват на живо SM Super Idol League за последно този сезон (честно казано не разбрах много, понеже не ги следя тези игри, но който ги играе ще му стане ясно).
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво означавало, че спира. 

Днес Чен публикува писмо, с което обяви влизането си в казармата на 26.10.

Може би е странно, но не съм тъжна, донякъде го очаквах и да си призная, дори си мислех, че може вече да е влязъл тихомълком. 

20201016-053605

"Здравейте, тук е Чен. 

Добре ли сте напоследък с тези големи разлики в температурата? Времето минава и отново е есен. 

Причината да ви пиша така е, защото искам да ви поздравя, макар и писмено, и да споделя новината за влизането си в казармата на 26.10.

След като приключа дълга си, ще се върна здрав, така че да мога да ви поздравя/представя своята по-зряла страна. Междувременно се надявам, че вие ще бъдете все така красиви и здрави, каквито сте в момента. 

Винаги съм ви  благодарен и ви обичам."

Off Topic

 

20201016-053608

 

Създаване на видеото Hello :(

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 28.10 Бекхьон ще бъде специален гост на WCIF ( World Cultural Industry Forum). Ако помните миналата година Чаньол участва в това събитие.
(СуперМ ще имат специално изпълнение)

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали разбрахте, че е анкетата на Бек победи бялата коса? 

Е, боядисал се е, след като я е обезцветил шест (шест!!!) пъти. Това е споделил в Бабъл чата, като е добавил, че скалпа хич не го боли. 

Дами (и ако има господа), на вашето внимание - Бял Бекхьон. 

20201020-133206

 

И тъй като знам, че момчетата ни липсват, споделям вчерашния Инста ъпдейт от Сехун или как се създават меметата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кай за 1st Look и Bobbi Brown, като цялата кампания е под слогана "Kai Glow" (Кай блести).


Изображение

 

Чаньол за DAZED, като модел на Prada за линията Linea Rosa
Изображение

 

Изображение

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...