Jump to content

EXO


Recommended Posts

GAON официално обяви, че Бекхьон е първият соло изпълнител (в Ю Корея) получаващ троен платинен GC сертификат, за продадени 750 хил. копия на Delight. 

Платитенени сертификати получават и TXT, Monsta X, NCT127, IZ*ONE. 

Поздравления! 

Изт. Soompi

 

За красота - Шиумин. 

Феновете са изчислили, че от днес до края на военната му служба остават 150 дни. Много мина, малко остана. 

Инста сторито на Джаксън от GOT7 "разцъфна" с BOOM на Лей. 

d350d52d84104de3.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aаа, на Сехун песничката кърти – или изпълнението, знам ли, но е зарибяващо! А косите му подскачат и се веят супер яко! И защо изобщо пишат кученцето Vivi като го казва всякак, само не и така... не ми е никак ясно :)  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес очакваме и тийзъра на заглавната песен 1BillionViews.
До понеделник ще сме така, после включваме и други крайници. :D

Off Topic

 

Снимка на Kinama Miyoki.

 

И краткото интервю на Сехун, в което говори за песента. 

 
@Ralie Blag, относно Виви и "Биби".
Корейците  нямат буквите "в/ф" в техния език, те ги заменят с "б/п".
ТУК можеш да видиш по-профеционално обяснение.
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно изпълнение от Voice of Korea - кавър на Tempo. 

И Инста - усмивка от Кай. 

Напоследък той е доста по-активен в Bubble, където качва доста разнообразни снимки. 

Лей се присъединява към инициативата  #SafeHands на WHO

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха Не мисля, че е качвано.

Ама каква секси класация, к'ви 5 лева щом Кай го няма? :lol2:

Off Topic

 

За мен лично, тези класации са един помпозен кликбайт. Не показват нищо освен популярност и пристрастия, които са толкова субективни, колкото и фенове има.

Аз обичам EXO и за мен те са най-красивите мъже в кпоп-а, но заедно с тях слагам например Минхо от Шайни, момчето от Астро (съжалявам, не му знам името). Двама-трима от Нуест, TVXQ са безумно красиви и секси и двамата. А Шиуон? И това на прима виста. :D Кой за кого е по-по-най? 

Да, сладко е да кажеш, че любимецът ти е номер 1, но същевременно не означава нищо. 

 

Да допълня с един нюанс горното.

За мен ценното е, че #EXO продължават да правят качествена музика, да експериментират и разкриват себе си, като индивидуалности, да набират редица нови фенове. За група с над 8-годишна кариера и противоречива история това е прекрасно. 

За по-новите фенове, приемам и себе си за такъв, предлагам едни ъпдейтвани гайдове (на членовете и групата), като сборният ще бъде обновен след излизането на 1BillionViews. 

Off Topic


 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Много ме радват такива клипчета -говоря там за историята на момчетата и обяснението кой кой е , кога що .

 

И сега oтново започнах  да си представям, ако Lay промотираше все още с момчетата как би звучало Obsesion например :D Ох Кай и Лей на предна линия и с облеклата на Кай :D

С допълнение на меланхоличния глас на Лухан или рапа на Крис и  Тао .. Mечти :(

 

Едно промо клипче на Лей което приканва да слушаме Боом . Английският му е супер сладък :D

Директен линк


~~~~~~~~

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Снимки на Лей от Street Dance of China 3

 

Image

Off Topic

ImageImage

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, тези класации са фенска му работа и честно казано ми е все тая кой ще спечели, но на мен лично ми хареса като видях, че и те са там...

Макар, че няма да крия, от всичко най ми хареса снимката на Лей.:ilovethis:

Ама, както и да е....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Долното видео представя създаването на емоджитата, които ще се ползват при промотирането на СеЧан и албумът им. 

СМ започнаха да ги използват с албума на Сухо, сладки са. Мисля, че и други компании го правят или бъркам? 

Тук видеото с превод от фен. 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...