Jump to content

EXO


Recommended Posts

Тъй като дамата, която направи песен с Чаньол, беше гост в Love Game радио, където Де Хьон /В.А.Р/ е водещ, та затова и ми излезе, та тя е казала следното:

LSH: След известен размисъл помолих за помощ И Сън Ги. "Не казвай, че ти ще рапираш? Имаш ли/познаваш ли добър рапър?" Той ми препоръча Чаньол. Слушах много песни на EXO, помислих си, че гласът му се съчетава добре с моя и се свързах с него. 
LSH: Той веднага прие: "Ще го направя!" Помоли ме да изпратя песента и в рамките на 10 дни ми отговори „Ето, това е моят текст за „Regards”. Бях му много благодарна, тъй като беше по това време зает със собствения си албум. Докато записвате, можете да усетите дали човек е искрен или не, нали?  
LSH: С него наистина си допаднахме (неговата любов и уважение са искрени) и се опита да допринесе дори повече (за песента). Помислих си: „Направих добър избор с него.“

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качиха снимки на Чаньол, тийзър снимки за предстоящия албум. Говори се, че Чани и Сехун ще имат някои солови парчета. Очакваме с интерес. 

 

 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още промо снимки::panda-145:

Кефят ме какви са снимките :D

 

Image

Off Topic

Image

 

Image

 

 

 

 

 

 

Като тази е качена на части аз ви я давам в цял вариант::panda-145:

Off Topic

Image

 

 

Тао за Lacoste & Atmos :panda-145:

Image

Off Topic

ImageImage

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бекхьон сподели мисли си за възрастта си, международните фенове и други неща за „You Quiz on the Block“! 
Телевизионната програма „You Quiz on the Block“ е програма, в която домакините Ю Дже Сок и Чо Се ХО разговарят с хора на улицата и им задават изненадващи въпроси, като на викторина. Епизодът от 1 юли беше фокусиран върху корейската култура и к-поп, а един от гостите беше Бекхьон. 
Той  говори за EXO, който стана първият к-поп изпълнител, чито песен звучи на Фонталите в Дубай (The Dubai Fountain), едно от най-добрите световни шоута за фонтани. Бекхьон коментира: „Гордея се със себе си. По някаква причина дори поставих ръка около раменете на човека до себе си (тогава). " 
Ю Дже Сок попита Бекхьон за разликите при международните фенове (спрямо корейските). „Феновете в Европа и САЩ танцуват заедно с нас. Усеща се като купон. Когато видя тези реакции аз също започвам да правя (отвръщам с) големи жестове.“ – отговори Бекхьон.
Той добави: „Феновете в Азия крещят толкова силно, до степен да ги чуя чрез  слушалките. Дори да не се чувствам добре, чувствам се като супергерой, когато ги чуя да викат за мен. " 
Бекхьон отрази и последните девет години с EXO. „Когато погледна назад, мисля, че онези времена бяха наистина напрегнати“, каза той. „Определено имах тежки моменти. Въпреки че беше хубаво да дебютирам малко след като станах стажант, мисля, че бях неподготвен. Страхувах се да изляза на сцената. " 
Той продължи: „Бях загубил увереност, но тъй като не можех да покажа на хората слабите си страни, опитах да направя всичко възможно да преодолея спада си по свой начин. Мисля, че членовете също знаеха, че се боря много. " 
Бекхьон изрази благодарността си към колегите си от групата. "Смятам, че имам голям късмет, че ги срещнах.“, каза той. „Дори ако не сме се виждали от известно време, се шегуваме като приятели и можем спокойно да обсъждаме бъдещето си като млади хора, които гледат към своите трийсет години.“ 
Той казва: „Липсват ми постоянно. Днес щеше да е още по-забавно с тях. " 
След това Бекхьон изрази нестихващата си любов към работата си. Той каза: „Ако успея да върна времето назад, мисля, че отново бих искал да бъда идол.“ 
Той  също сподели как e станал такъв. „Станах стажант, когато бях на 20 години“, каза той. „Започнах късно. Винаги съм искал да бъда певец, но не знаех как да се явя на прослушане. Бях поканен, докато отивах на изпит за колежа.“ и каза, че е изпял The Ray’s “Cleaning” (буквално заглавие) за прослушването си.. 
По темата за възрастта му Бекхьон каза: „Иска ми се да стана на 30 г. дори по-бързо. В миналото чувствах натиск, но сега мисля, че истинските ми страни ще се покажат по естествен начин." Той продължи: „Искам да се наслаждавам на усещането за свбода и да мисля, че моите 30 години ще се превърнат във време, в което мога да покажа истинското си аз“. 
Относно феновете си, Бекхьон каза: „Станах по-скоро приятел с тях. В миналото им беше малко трудно да се приближат, но сега наистина са като приятели. Сякаш израстнахме заедно. " 
Той добави: „Мислех, че ако се дистанцирам от феновете си, те ще се почувстват наранени.“ 
Бекхьон  изпрати съобщение до онези, които мечтаят да станат идоли. Той каза: "Това е много напрегнато. Искам да ви ободря“. Той също така разкри, че в ранните дни на EXO се е насилвал да бъде енергичен. „Най-важното е да се грижите за психическото си здраве“, каза Бекхьон. "Това е нещо, което само вие можете да направите."

 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бекхьон, Чаньол и Кай ще гостуват на предаването Amazing Saturday: Do Re Mi Market, като същото ще бъде излъчено по-късно през месеца. 

67e3f6ca8fdaa422.jpg

 

Напомням, че Сухо също участва в шоуто, а днес очакваме да излязат англ. му субки, за да можем да му се порадваме. 

(ще пусна линка като излезе) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 „Продължете със страстта и ентусиазма в сърцето!“

Kris Wu <Harper’s Bazaar>

Ebk-D7-Ji-U8-AEL0-Tv.jpg Ebk-D7-KLU0-AAk4sl.jpg

 

Off Topic

 

Ebk-D7-Jj-U4-AAfq-GI.jpg Ebk-D7-Jj-UMAAfj-Du.jpg

 

 „Без значение къде отиваш, трябва да стоиш зад себе си с максимална подкрепа и да си фен №1. 
 Трябва да изречеш уверено: Мисля, че все още не съм лош. 

Kris Wu <Harper’s Bazaar>

Ebu-OVx-EVAAMDs8-F.jpg Ebu-OVx-GU0-AACn-Lm.jpg

 

Off Topic

 

Ebu-OVx-FUw-AAjt64.jpg Ebu-OVx-FVAAMo-Np-U.jpg

 

В една реклама:

 

Off Topic

 

 

 

И какъв фенарт са стъкмили феновете, покрай ей тази качена от него снимка в социалните мрежи:

Off Topic

 

Eb-Wq-GRSU4-AEq-Ir-M.jpg

 

Eb-Wq-GRTU4-AA8b-Gr.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези отгоре ме дразнят. 6 години, та 6 години. Всъщност са 8 от дебюта му!!!

Както и да е. Всички много се радваме и очакваме само датите от SM. 

Да ви кажа, мисля че титлата на Бек  "Million Seller" ще бъде сериозно застрашена. :yes:

 

Ето и нещо по-скорошно.

EXO-SC са потвърдени за участие в онлайн концерта на CASS, насрочен за 18.07 с излъчване по YouTube и Фейсбук. 

Ще се представят редом до Ред Велвет и Хьо (Girl's Generation). 

Гледам, че ще участват Рейдън, Чангмо и И Хай. Дали пък няма да видим и Yours на живо най-сетне? ДАНО! Дано! Обожавам тази песен. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О да, онзи ден го гледах Лухан че е със синя коса, ама по-интересното е, че тогава и Тао бе с подобна, с леко зеленикав отенък.

Е, беше. Сега пак е рус.

Off Topic

 

До скоро...

Eb-5f-KLVc-AEl-Hx-H.jpg

 

Produce Camp 2020 Finale

Ec-Jv8-P4-Uc-AEqsm-E.jpg Ec-Jv84-LVAAAvdx9.jpg

Кефи ме микрофона му...

 

Ето им общата песен:

LuHan 鹿晗 X Z.Tao 黄子韬 –《Sensitive 敏感》

 

Off Topic

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двамцата Тао и Лухан са изпълнявали общата песен на финала на Produce Camp ~

【STAGE】鹿晗黄子韬首秀《敏感》超默契 | 创造营 CHUANG 2020

 

 

Image

Off Topic

ImageImageImage

 

 

Tao e изпълнявал на финала на   ICE CREAM ~

【STAGE】Mentor Tao performs summer sweet song "Ice Cream" with trainees 韬变心动男友唱跳《冰激凌》 |创造营 CHUANG2020

 

 

 

Снимки:

Image

Off Topic

ImageImageImage

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече и от официалния Туитър на Лей Студио, трябва да очакваме пре-рилийз от втората част на албума на Ишинг след три дни. :o

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...