Jump to content

EXO


Recommended Posts

Вчера сутринта бяха сменили вече видеото. 

Би следвало да се извинят обаче това са Mnet, ясно ни е, че няма, нали? 

 

А Бекхьон???

Бекхьон беше на живо във VLIVE за повече от час и отвори /unboxing/ трите варианта на албума си. Накрая е казал (препредавам от фен-акаунт), че не трябва /не е задължително да купуваме повече от една версия, защото има по-важни неща. Да носим маски, да си мием ръцете и да не посещаваме места с много хора. Очаква деня в който ще се срещне с феновете. :cry:

Ах, Бекхьон...

Гордея се, че съм фен на тази група! 


Завършвайки лайфа Бекхьон казва: "... Надявам се да прекараме 20-те си, 30-те, 40-те...100-те си години щастливи заедно!" 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сградата на SM днес.


А Сехун стана лице на китайската марка Dr.Jart+
Доколкото разбрах, това е козметична марка, произвеждаща маски за лице?
Ahhaaa....Stan EXO for clear skin! <_<
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеделник, 25.05. 

Един добър ден за #EXO и EXO-Ls. 

 

Бекхьон премина 700 000 бр. предварителни поръчки на втория си албум DELIGHT. 

Повтарям: мина СЕДЕМСТОТИН ХИЛЯДИ!!! 

(искам да отбележа нещо. Хубаво е, че е номер 1, но още по значимо е това, че го постига сам, без групата. Това прави оценката за Бекхьон като самостоятелен изпълнител много висока.) 

 

Излезе информация за албума на Лей - очакваме го на 1.06 с името LOTUS. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кай беше на живо в Инстаграм и слуша/гледа Candy. Песента му хареса, Бек също, постоянно повтаряше колко е сладък, а и (по превод на фенове) казал, че и самият той записва нещо. Ако това се потвърди ще е страхотна новина.

Под клипа на Candy в Тубата има фиксирано съобщение от Бекхьон, което Гугъл преводача превежда така:
"Какво мислиш!!? Какво мислиш!!!!!!!!!!! И аз гледам !!
Еха
Чувствате ли се наистина подготвени!?> <
Надявам се тази песен да ви е истинска радост и щастие!"

Off Topic

 

어때!!? 어때!!!!!!!!!!! 나도 같이보고있어요!! 으으으으으으 떨린다!! 진짜 열심히 준비한거 느껴지나요!?>< 이 노래가 여러분들에게 진짜 기쁨,행복이였으면 좋겠어요!❤


Албумът е истинска наслада, гласът на Бек е толкова хубав, че се усмихваш без да искаш.
Успяхте ли да чуeте всички песни и ако да, имате ли вече фаворит?
За мен е Bungee, следвана от Ghost

 


Междувеременно Candy дебютира на номер 2 в Мелон класацията, а Бекхьон се трендва на 1-во, 2-ро, 3-то и 4-то място в Туитър.
#BBHSweetestReturn #Baekhyun_CandyKPOP_EXO_BAEKHYUN_2020.png   #BaekhyunOurCandy #큥이_에리_기가막힌_케미스트리 KPOP_EXO_BAEKHYUN_2020.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инста сторито на Чаньол, след като преди час Бек стигна номер 1 в Мелон класацията. 

82c7cb86bead2023.jpg

 

6ca12a1ae1ecd195.jpg

 

Бекхьон е щастлив, ние също. :xaxa:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо не мога да повярвам как е минал дори BTS в logo_chart.png  
Сега погледнах, че отива вече към кръгло 500 000 уаууу

И наистина е такъв сладък дечко в клипа :panda-145: – водача на бандата в квартала хехехе :wub:
За мен Bungee и Love Again може би, но на първо слушане всичките са ми мелодично еднообразни, та този албум май не ми е много по вкуса, за жалост. Най-много ми харесва от Candy частта в първия тийзър - великолепно парченце!!!  Ще видим утре на свежа глава как ще ми звучат :) 
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 часа след дебюта класацията Melon изглежда така. 

(чак малко се плаша :blink:

А това са най-добрите постижения в Хантео за солисти, ден 1-ви от издаването на албумите им. Ах... 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме кефи R U Ridin'?  леко ми напомня на някои песни от 90-те :D

Приятно е албумчето иначе ~  Някои песни са ми тип валежните (с кафе/чай гледаща дъжда :)) - демек спокойни релакс песнички

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как му ги измисля главата, хаха :D

А като гледам какви продажби реализира, се сещам за хиромантния прочит на чичко Тони Леджит, който освен другите много точни неща споменава за него, че може да е много добър в продажбите “по толкова много различни начини”. Пу да не му е уруки :asian: А се оказа, че хубавата снимка на дланта си, която беше постнал в туитъра си неотдавна, е била, защото е видял това видео – преведено – и му е харесало :) 

Spoiler

 

 


Шокиращото за мен в този прочит беше, че започва с характеристиката Fearless - това, с което тръгва Бек реално в сценичния си път като конкретна дума направо :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каспър, хореографът на Candy и приятел на Бекхьон, предизвика феновете с #candychallenge. 

Феновете отговориха с призив към Чаньол, Кай и Сехун да участват. Резултатът не закъсня - Кай отговори на предизвикателство. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали днес Кай и Бекхьон се развихриха с едни снимки, доста забавни бих казала, стана ми смешно като прочетох един коментар от сорта:

"Лидера влезе в казармата, те му отпуснаха края". :28558:

Няма кой да ги контролира....

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предизвикателството продължава - щафетата поета от Тен и Лукас. :es:

Скоро очаквам Марк и Темин. 

(Ей, много ме радва как се подкрепят SuperM, а най-много това, че видеото ми го показа едно от моите Army-та вкъщи, което е запленено от Тен и WayV) 

Не са ли сладури? 

(знам, че снимката е от събитие на SuperM, но е някак в контекста, не сте ли съгласни?) 

4b40dcd8c2d89df7.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...