Jump to content

EXO


Recommended Posts

Ах, Лей, Лей.. :wub:

Благодаря, @bubble! Определено беше полезно. 

 

И ъпдейт от деня. 

Днес Кай е посетил събитие организирано от Gucci. Нали ни е посланик на марката, та няма мърдане. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама много ни е хубав тоз Лей!!! :wub: 
Днес гледах и материал как Лухан последвал на Xiumin инстаграма, когато си го направи, и после е бил активен около изпращането му в казармата, та се замислих как още при прохождането си в EXO гледах интервю с Лухан, в което споделяше, че с напускането му най-много му липсва Xiumin точно. Не неговите сънародници, а Xiumin. От друга страна пък Сехун гледах, че шеговито е наричал Лухан "сине мой"... И въобще, стана ми странно как цели четири EXO имаме успешно развиващи се в Китай и по един или друг начин си остават свързани с корейските си бивши съотборници... Хора и съдби... 
_______________________________

 

On 5/7/2020 at 12:01 PM, skofiild said:

Да качим тук песента в която участва нашия младеж...

[MV] BOL4(볼빨간사춘기) _ Leo(나비와 고양이) (feat. BAEKHYUN(백현))

 

По повод песента на Бек, току-що попаднах на това :lol2: Аз този път не бях така обаче, защото вече съм го преживявала с участието му в песента на SOYOU :lol:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4-тият албум на Лей ще излезе съвсем скоро. Днес студиото на изпълнителя публикува фото тийзър концепция. Очакваме официалното потвърждение на датата, а според някои предположения тя е на 12.05.

Нещо извън EXO, конкретно, но ни касае и нас.

Off Topic

 

Попаднах на редица туитове, че според някаква промяна във военния закон на Ю. Корея, всички мъже трябва да започнат военна служба при навършване на 28 г. (международна възраст). Ако е вярно, това означава, че 4 от момчетата ни трябва да влязат в казарма още тази година? Всичко родено 1992? Пак казвам, не е някаква официална публикация, но много и различни хора в Туитър го обсъждаха, така че може и да има нещо вярно.

За всеки случай аз се опитвам да се подготвя психически и си повтарям "ом-омммм..."

Предстоят ни интересни времена. 

 

 

Току-що излезе. 

Тийзърът на Yours, на Raiden & Chanyeol 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

#Kris изпълнява:  Sea Of Time/时间海 (Aurora/shi jian hai) цък

 

Днес Крис е бил на Wuhan Charity Live Event

 

Image

 

 

Криско за Bvlgari MAI TROPPO  ..  Като на много места има билбордове с него.

Image

 

Off Topic

Image

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как се снима реклама...

 

П.П: това за 92 набор аз го знам отдавна. Но ми е странно защо пък те, тъй като миналата година или края на 2018 ли беше, като промениха закона и смъкнаха годините, трябваше набързо през 2019 да влязат всички, които не са влизали до 90 набор, плюс него...То всъщност си останаха някои не влезли все още от тях, но ако миналата година е трябвало да влязат 90 набор, би трябвало тази година да е 91, та затова се учудвам, че става въпрос и за 92, но съм го чувала това и то отдавна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кай и IU за Gucci. 

На Инстаграм акаунтите на най-известните модни списания в Корея.

Инфо ФБ акаунта на EXØ Buℓgaria

 
Off Topic

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още промо неща по завръщането на Бекхьон

 

BAEKHYUN 백현 'Delight' Mood Sampler #Sticky Ver.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

03.jpg
 
Off Topic

04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе ~

Raiden X 찬열 CHANYEOL 'Yours (Feat. 이하이, 창모)' MV

 

 

И интервю

 

 

Off Topic

 

Raiden X 찬열 CHANYEOL '#Yours' Interview X Photoshoot Behind

 2020.05.12 6PM KST
https://t.co/yh18HqP8uZ#Raiden #레이든 #CHANYEOL #찬열 #Raiden_CHANYEOL #Yours pic.twitter.com/CFYCsoBRrp

— SMTOWN (@SMTOWNGLOBAL) May 12, 2020

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чаньол и Кев Ниш от Far East Movement са си разменили комплименти след излизането на Yours, но което е по-интересно - хвърлят ни захранка за нова колаборация. 

Off Topic

 

 

 

Е, горното е повод да си призная, че не знаех за първия им съвместен проект от 2016. Това е видео от записа на парчето Freal Love. 

(невежата аз...) 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yours Acoustic Live session (instrumental) - Рейдън, Чангмо и Чаньол

Междувременно песента приключи вчерашния ден като #1 на iTunes в 23 държави. И на мен страшно ми харесва, усмихва ме. 


Войничетата ни D. O и Xiumin са избрани да участват във военния мюзикъл Return, който ще се изпълнява другия месец,от 4.06 до 12.07.

Изт. Naver

Не е сигурно дали ще са заедно на сцена, но стискаме палци. Сред участниците са Хонг Ки от FT Island, Сънгйон от Infinite, актьорът Ким Мин Сок, с когото Шиумин участваше в едно варайати. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз много се зарадвах, като го видях това за D. O и Xiumin и дано да са заедно всъщност...;)

 

Raiden X 찬열 CHANYEOL 'Yours (Feat. 이하이, 창모)' MV Making Film

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...