Jump to content

EXO


Recommended Posts

Heart4U S3, със Сухо, започва излъчване на 28.04, всеки вторник, четвъртък и събота. Във вторият тийзър ще се появи някой от членовете на групата, за да представи главния герой, а в следващия тийзър - #3, щели да ни покажат неизлъчвани кадри от сезони 1 и 2.

 В неделя, 16 KST, във VLIVE Сухо ще осъществи онлайн фен-среща на която ще изпълни на живо Let's Love и ще отговаря на въпроси на фенове, ще има някаква игра. 

Чаньол днес отново ще играе в Idol Super League, пряко по Huya.tv 

Междувременно - слънце, Aqua Di Parma и Чаньол за Highcut и добро здраве. 

Многозина започнаха с фен-проектите вече, така и ние да започваме подгряване за 8-мата годишнина  на групата с едно изпълнение на MAMA, за което ме подсетиха. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах, какви красотички пуснаха SM по повод 8 годишнина на групата - то чаша за мляко, то кутийки за чай, преспапие, то свещи с имената на членовете, тц, тц, тц... 

 

 

 

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

 

 


И едно кратко фенско mv за годишнината. 

 

Хаштагове, които се надявам да залеят мрежата.
#8YearswithEXO #LetsLoveEXO #8ternityWithEXO #To8finityAndBeyondWithEXO
#우리의_청춘_시대는_엑소라고_부른다  @weareoneEXO #EXO

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита 8-годишнина на #EXO!

 

Off Topic

 

Някъде из многобройните видеа за годишнината се казваше: "Нови групи ще се появят, ще станат известни, но за мен вие винаги ще бъдете най-добрите. Незаменимите."
 

EXO не са първата ми к-поп любов, нито последната, но са най-голямата. С каквито и очи да погледна друга група, колкото и да я обичам, чувствата, които изпитвам към тези девет момчета са неизмерими. 
За мнозина може би е странна, дори смешна тази любов към "бой група", самата аз приемах с присмех фенството. Винаги съм обичала музиката, но личността на творците не ме е интересувала особено докато не преоткрих EXO.
Веднъж ми се изсмяха: "Аха, "гледаш" момченца." Какво, по дяволите...??? Що за съзнание не вижда друго в човека отсреща?
Винаги съм казвала, че за мен EXO са втората ми младост. Олицетворение на таланта, красотата и харизмата. Дефиницията на "X-фактор".

Самите те СА музика.
Те ми помогнаха да разбера какво е да си фен.
Да искаш да познаваш човека зад думите, да те вълнуват постиженията, трудностите през които минава. Да се интересуваш от личността му - какво харесва, кое не обича, към какво се стреми. Да го гледаш как се развива пред очите ти и да се радваш на всяко едно постижение, да съпреживяваш всяка една неудача. 
Да, млади са, красиви са, секси са, но това е останало някъде назад, било е важно само в началото. После си разбирал, че живият човек зад лицето има недостатъци, понякога е тромав, постъпва грозно, проваля се. Но ти си там, до него - до тях. Защото с всяка една песен и танц, с непохватна шега или такава "в десятката" ти опознаваш тези младежи и си спомняш какво е да си млад, и да мечтаеш. Или се научаваш да мечтаеш? Вдъхновяваш се? И някак неусетно започваш да се радваш на техните радости на другия край на света. Искаш просто да са щастливи.

Сигурна съм, че всеки фен има подобни чувства към любимците си. Ще се радвам да споделите и вашите, и се надявам да не са толкова объркани като моите.

 

Това беше моето лиричното отклонение и почти-любовно-обяснение.

Надявам се да се смеете насаме, тихо и за кратко. :unsure:

 

Поздрав и за EXO-L от Чаньол, Инста стори.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би най-добрият кавър на който съм попадала досега. :)
Честита годишнина на всички, които харесват EXO!

 

 

И LYSN ни поздравяват казвайки ни отново, че EXO са 9 и всеки от тях е ценен.
Видеото започва с профилът на #EXO в инстаграм, където:

1485M followers | 9 following | • XIUMIN • SUHO • LAY • BAEKHYUN • CHEN • CHANYEOL • D.O. • KAI • SEHUN

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EXOclusive ot W Korea.
W Korea и SM Entertainment си сътрудничат, за да ни представят проекта EXOclusive . Първият в историята на списанието в Корея проект, който включва 9 различни корици и 54 страници ексклузивни модни статии. Проектът EXOclusive ще премине в изложба. Може да се насладите на модните фотографии, които не са били включвани в изданията, а също така и на чувствен (?) филм/видео. Изложбата ще продължи един месец, започвайки от 24.06 в информационния център на SM COEX. EXOclusiv-на фото сесия ще се показва всеки ден на обяд, в 12 ч. за период от един месец, стартирайки на 20.06. Фотографиите ще бъдат достъпни и на сайта на wkorea.com.
 

Off Topic


<W Korea> and <SM entertainment> collaboratively present the ‘EXOclusive’ project. The first in magazine history of Korea, this special issue includes 9 different covers and 54 pages of exclusive fashion editorials. The ‘EXOclusive’ project continues onto an exhibition. You can enjoy fashion photos, which have not been revealed in the magazine, as well as sensuous films. The exhibition takes place for a month starting June 24th at the Seoul SM communication center and SMTOWN coexartium. ‘EXOclusive’ fashion shoots will be revealed daily at noon 12pm for a month, starting from June 20th. Photo works will also be revealed at the official site WKOREA.COM.


엑소 데뷔 8주년! 다시보는 전 멤보 <더블유> 커버 | 더블유 코리아 (W ...

 

Off Topic


Една статия в Koreaboo за годишнината на EXO. Да, благодарим, но най-ценното казано за мен е следното:
...Thank you for breaking barriers - EXO had multiple dating news (even marriage news!) that broke barriers in the Korean entertainment industry.
...
Thank you for your amazing songs - EXO consistently releases great songs that top charts in Korea and all over the globe. From “MAMA” to “Obsession”, every A-side and B-side deserves praise.
...
Thank you for staying together - After 8 long years of ups and downs, fans are just glad that EXO is still together! Even if comebacks are few and far between, EXO-Ls will always stay loyal to their group.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NEW THANGS с KICK IT на NCT, или за края на довчерашните травми

Статия за новия албум на NCT, но я споделям и тук заради коментираните песни на EXOKo Ko Bop и Trauma.

 

Откъси от Trauma на EXO:

 

Живее отдавна злодей в мойто сърце

Отново и отново пронизва го ден подир ден

Тъкмо почти да забравя и ето го пак

Като филм със сюжет до болка познат

Отварят се старите рани, болят

Опитвам се да избегна това, но отново кървят

...

Светлина внасям вътре сред безкрайната мрачина

Отварям широко вратата, която държеше ме заключен все там

Кошмарите будещи ме до вчера в съня ми безспир

Изчезват за миг, докато преброя до три

...

Гледам отблизо как точно пред мен

Довчерашните травми се разпадат в новия ден

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, Ralie Blag написа:

 

 

Откъси от Trauma на EXO:

 

Живее отдавна злодей в мойто сърце

Отново и отново пронизва го ден подир ден

Тъкмо почти да забравя и ето го пак

Като филм със сюжет до болка познат

Отварят се старите рани, болят

Опитвам се да избегна това, но отново кървят

...

Светлина внасям вътре сред безкрайната мрачина

Отварям широко вратата, която държеше ме заключен все там

Кошмарите будещи ме до вчера в съня ми безспир

Изчезват за миг, докато преброя до три

...

Гледам отблизо как точно пред мен

Довчерашните травми се разпадат в новия ден

 


Благодаря!
Ето и песента, за който я е пропуснал.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Линк към Gaon Music Chart

Днес излезе и тийзърът на H4U, където... Лидерът представи Сухо като героя на сезон 3 (с участието на "най-забавния член на EXO)

 

Навършват се две години от излизането на Blooming Day. 
Това е един от най-красивите клипове на EXO-CBX и групата като цяло.
Знам че го знаете, но сега слагам денс практиката, ако сте я пропуснали.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден търсих това, но не го намерих. Ето го днес - любимо мое интро. 

Старичко е, не знам дали е по правилата да се качва, но но не съм го виждала напред, а си заслужава да се сподели. 

 

И вече нещо по-ново. 

Имаме снимка на войника ни Xiumin, който е разпределен да служи в един от най-тежките участъци в ДМЗ. Място на което изпращат най-подготвените и добри армейци. Два месеца ще бъде разпределен там. Лека да е! 

А днес Джунмьон има отново онлайн фен-среща и си говори с фенове. Сладък, сладък. Междувременно спечели първата си победа днес, на Music Bank. #LetsLove1stWin  

Off Topic

 

 

 

 

Селфи от Лей, който ни липсва. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали съм ACE и аз получих това видео, нищо не разбрах, но се хилих като ряпа. Готино. А ето какво казвал: "Здравейте, аз съм Сухо. Проведох фен-среща с EXO-Ls, което се превърна в новина - онлайн фен-среща. Появи се в новините и имаше добър отзвук, което наистина ме радва/прави ме щастлив. Надявам се, че ще остане хубав спомен за EXO-Ls. Обичам ви." 

Обещава да покаже доста неща от ежедневието си в H4U, а и такива, които са желани от феновете. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ето какво е подготвила китайската фен база на Сехун, за да отбележи рождения му ден. 

 

Както пише в коментарите - преди самолет, сега тематичен парк. Късметлията ни Сехун

 

Лей ще вземе участие в лайф-стрим на Стив Аоки на 12.04, наречен NEON FUTURE DINNER PARTY. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и днешният тийзър на H4U :)


Преди малко съвсем случайно попаднах на някакво видео StudioK със Сухо.
Каналът е на KBS, така че скоро ще го видим с англ. субки.
Късмет, какво да се прави.  :D


Неделя, 12.04, ще бъде специален ден за EXO-Ls.
Предстои фен-срещата на Сухо по повод албума му (ще се проведе ТУК, всички са поканени). 
Рождения ден на макнето ни също е утре, а Лей ще участва в стрима на Стив Аоки.
Ами да, когато има - има и всички са доволни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали някой от вас присъства на фен срещата на Сухо, но два часа ни разтапяше това момче. Предполагам скоро ще излезат видеа насам натам, с английски субки. Отделете време да видите и най-вече да чуете как пее за нас, EXO-L. 

Medley session. 

 

Off Topic


"Много съм благодарен за подкрепата на феновете, но тъй като се притесняват заради класации и рекорди... Когато не получавате желания резултат и се разстройвате заради мен, чувствам се много зле/съжалявам..."

 

 

Ето и финалните му думи към нас. 

Off Topic

 

"Всъщност бях наистина изненадан, когато спечелих 1во място. Когато "Автопортрет" се появи в класациите се почувствах странно. Добре направих, че избрах лицето си за обложка на албума. Благодарен съм, че не ползвах изображение на микрофон или друга снимка. Когато видях лицето си там се почувствах много странно. Почти сякаш дебютирам с EXO. Всъщност EXO вече са позиционирани като денс-айдъл група. Когато бях трейни, когато репетирах танците и пеенето си сам, нямах идея с кого ще дебютирам. Така че си мислех за имиджа си сам на сцената. Разбира се, щастлив съм, че дебютирах с EXO. Мечтата, която имах преди 15 год., от младостта ми, мога да я изпълня сега, на 30 г. Чувствам се наистина добре да мога да правя това, което искам. Защото почитателите ни продължавта да слушат песента ми и спечелих 1вото място. Не само за мен, но почти сякаш EXO е на 1во място и това ме прави наистина щастлив. Знам, че феновете ни полагат много усилия да поставят моята песен, а също и на EXO, високо в класациите, което кара всички да се притесняват. Всъщност няма нужда от това. Чувствам се зле към вас... Честно казано, ще е хубаво да бъдем щастливи заедно и с членовете на EXO дълго, дълго време, така мисля. Както казах на 31.12, дори един EXO-L да остане искам да бъда на сцената заедно с членовете на групата. Надявам се, че всички ще са щастливи да ни гледат на изпълняваме заедно. Въпреки, че ще продължа с пеенето и танците, няма да забравя актьорството и мюзикълите, които наистина харесвам, това искам да кажа на EXO-Ls. Очаквам с нетърпение деня в който членовете на EXO ще могат да се срещнат с EXO-Ls лице в лице. Наистина ми липствате."


 

По-рано днес Сухо спечели на Inkigayo своята #LetsLove3rdWin. Поздравления!

 

А Сехун достигна 19 млн. последователи в Инстаграм навръх рождения си ден. Честито! :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За красив старт на седмицата.
Allure Korea - Сухо.

W Korea - Бекхьон.

Off Topic

 

Изображение


ELLE MAN China - Лей.

Off Topic

 

Изображение


Тук - сборна формация.

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...