Jump to content

EXO


Recommended Posts

Честито на Бек, но съм изненадана от загубата на Чен, не очаквах. Тъжна съм и непривично за мен изпитвам яд. 

Да,  BTS постигнаха много през годината, да не говоря, че бяха незаслужено подценени от Грами, наистина продадоха много, спечелиха много, но никой не може да ме убеди, че Tempo е по-слаба песен от Boy With Love. Това е личното ми мнение и съм безкрайно разочарована. 

Е, ще ми мине, то е ясно, но исках да си кажа. 

 

А по-рано днес Сухо замина за Макао за участие в кинофестивала. Интересното е, че с него е "новият мениджър за един ден" - актьор-на-когото-ще-търся-името. Той има предаване в което във всяка серия пробва да работи различни професии и шоуто било изключително популярно в Корея. Преди няколко дни Джунмьон го срещна на бензиностанция и го покани да работи за тях. 

https://twitter.com/snowflake_boy/status/1202195256046837761?s=19

 

https://twitter.com/ljx3l/status/1202194257743794176?s=09

 

Уф, спирам. 

Нямам настроение дори да търся картинки. 

Честито на победителите на МАМА 2019! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, kandala написа:

Честито на Бек, но съм изненадана от загубата на Чен, не очаквах. Тъжна съм и непривично за мен изпитвам яд. 

Да,  BTS постигнаха много през годината, да не говоря, че бяха незаслужено подценени от Грами, наистина продадоха много, спечелиха много, но никой не може да ме убеди, че Tempo е по-слаба песен от Boy With Love. Това е личното ми мнение и съм безкрайно разочарована. 

Е, ще ми мине, то е ясно, но исках да си кажа. 

 

А по-рано днес Сухо замина за Макао за участие в кинофестивала. Интересното е, че с него е "новият мениджър за един ден" - актьор-на-когото-ще-търся-името. Той има предаване в което във всяка серия пробва да работи различни професии и шоуто било изключително популярно в Корея. Преди няколко дни Джунмьон го срещна на бензиностанция и го покани да работи за тях. 

https://twitter.com/snowflake_boy/status/1202195256046837761?s=19

 

Уф, спирам. 

Нямам настроение дори да търся картинки. 

Честито на победителите на МАМА 2019! 

Харесвам и  Bts ама ьочно тази песен Boy with luv....

Радвам се за победителите, но някак си ми беше монотонно цялото това представяне...

Имаше изпълнители който също заслужаваха да спечелят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Manga_girl, благодаря за разбирането! Наистина не си давах сметка колко важно е да има с кого две приказки да си кажеш по болна за теб тема. Тежко ми беше, но сякаш сега ми е мъъъничко по-добре. 

Всъщност всички групи са добри. С чисто сърце мога да кажа, че се радвам с мъжа ми за TWICE (мхм, той ги обожава), радвам се с дъщеря ми за BTS (малко е да се каже, че ги харесва), но аз съм сама в мъката си. Ах, за Темин също ми е кофти... 

 

Та от тази "висока трибуна" искам да призова всички четящи раздел "Музика" и по-специално в отдела "Южна Корея" да пишат из темите на своите любимци. Да изразяват радостта или разочарованието си, да водим някакъв диалог, защото иначе се превръщаме в един информационен бюлетин, каквито има дори твърде много. 

 

Последно - @Manga_girl :kiss2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, kandala написа:

@Manga_girl, благодаря за разбирането! Наистина не си давах сметка колко важно е да има с кого две приказки да си кажеш по болна за теб тема. Тежко ми беше, но сякаш сега ми е мъъъничко по-добре. 

Всъщност всички групи са добри. С чисто сърце мога да кажа, че се радвам с мъжа ми за TWICE (мхм, той ги обожава), радвам се с дъщеря ми за BTS (малко е да се каже, че ги харесва), но аз съм сама в мъката си. Ах, за Темин също ми е кофти... 

 

Та от тази "висока трибуна" искам да призова всички четящи раздел "Музика" и по-специално в отдела "Южна Корея" да пишат из темите на своите любимци. Да изразяват радостта или разочарованието си, да водим някакъв диалог, защото иначе се превръщаме в един информационен бюлетин, каквито има дори твърде много. 

 

Последно - @Manga_girl :kiss2:

Да Темин е изключителен артист, много харесвам песните му на японски. Звучат магично. И аз се радвам, когато срещна сродна дуоа и има с кого да си коментирам за Кпоп. Не се чувсивам като откачалка. :kiss2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичета, малко да ви зарадвам....

Вижте какво става тука, вчера Шуимин, Сухо и D.O са получили номинации за The 100 Most Handsome Faces of 2019...

И се наредиха до останалите момчета от Ексо, които влязоха в надпреварата в различно време преди това.Само Тао няма... засега.

 

 

 

Off Topic

 

 

 

Качвам и останалите момчета, получили номинации...

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Супер, благодаря за инфото! Мислех, че класацията приключи с победа на друг кпоп айдъл? Или е друга. Всъщност думата "победа" няма място тук. Всички са красиви сами по себе си, а пък за мен 'сичкото EXO е нъмбър уан. ;)

 

И като говорим за красота. Кай е на 7-мо място в британската класация GQ за най-добре облечени мъже на 2020. Ама как пък за догодина решават не знам. :blink:

(поставям линка така, пиша от тела и не знам как ще се получи). 

Изт. Soompi и Twitter, разбира се. 

 

За мен обаче днешната новина е поста му в Инстаграм - снимка на изпратения от Темин камион с кафе и напитки за стейджа на OBSESSION. И Те Мин изпрати подаръка си за подкрепа, като посланието започва с думите: "Бекхьон, Кай и останалите членове на EXO...", като пожеланието беше подписано от СуперМ. И можете да си представите какво последва от "радикалните" EXO-Ls, които не подкрепят новата група. Да ви призная аз лично се притесних за Темин след всичката помия, която прочетох и то без да съм ровила излишно. Та за мен факта, че Кай публикува снимката с простичкото, но казващо много "Благодаря, Тем!" е едно от най-хубавите неща на които попадам напоследък. Кай отново доказа, че не само е талантлив и красив, но е съобразителен, интелигентен и с огромно сърце. Ненапразно от редица хора е определян като идол на идолите.

Браво, Кай! 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на фона на провелите се наскоро награди MAMA, като фен и особено като EXO-L искам да изразя съгласието си с призива за извинение от страна на организаторите. Сигурна съм, че са могли да проявят много по-голяма креативност и считам клипа по-долу за лично отношение. 

Значи клипът по-горе е от MAMA 2017, моя грешка.  Извинете! Но това си е прясно, топло. Лицето на Чаньол използвано като реклама с думите "Сълзи от щастие". Снимката е от последната церемония на наградите в които участва групата, 2017. Тогава, ако помните, MAMA в последния момент нулираха резултатите и промениха критериите по време на гласуване. 

И явно в MAMA нямат никакви снимки на EXO, защото на кадър на Love Shot слагат заглавие Tempo. Ами да бяха поискали от нас, феновете - щяхме да ги зарием. 

Та "любовта" между SM и Mnet, които провеждат наградите, е много болезнена. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами много хубаво правят Ексо, че игнорират тези награди. То май и не само тях. Направо ги поздравявам.

Никой няма право да се подиграва с тях. Освен това лично аз не мисля, че някакви си награди трябва да са критерий.

По-важно е дадена песен да бъде създадена, да радва хората, така или иначе тя самата ще бъде запомнена, а не какво е била спечелила.

И май вече си мисля, че нарочно правят по един албум на година и то все към края, когато вече са обявени номинациите, за да не влязат в тях.

А не от страх, че ще паднат, както една маса чужди фенове смятат.

 

Ето ви и EXO интервю за Knowing Bros

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес X-EXO участваха на Music Bank с OBSESSION. Преди началото на предаването бяха обещали, че ако спечелят 1-во място ще изпълнят relay dance (танц, в който участниците се подреждат в редица, първият започва от някъде, следващият продължава и така докато решат да спрат). 

И обещаният танц. :D

 

След победата Кай благодари на феновете. 

X-Kai се е фотнал и той с коментар:

"X-EXO спечели първото място с появяването си, EXO не успя" 

Освен първото място на  X-EXO, днес стана ясен и призивът на Бекхьон към феновете да не купуват албума, а да си купят подпплатени якета (padding jacket). 

 Prive излизат с нова колекция удобни зимни якета, в създаването на която е участвал Бек. Той е подарил такива на всичките членове на EXO.

Ами изборът е ваш - якета, албум или и двете. :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ново включване. 

Ами като има - има. :)

Честито на Лей за наградата All Rounded Artist, получена днес на IQIYI All-Star Carnival, състоял се в Шанхай. 

*Update: Преди малко получи признание и за музикален продуцент на годината. 

(инфо. IQIYI е иновативна китайска платформа, комбинираща онлайн и офлайн излъчване на сериали и развлекателни програми. Общо взето нещо ново и интересно.) 

Off Topic

 

 

И нямаме снимки от Макао, където моето любовче - Сухо, се появи като посланик на IFFAM Awards Macau 2019? Да се поправим веднага!

(Ама много хубав беше, макар това да не ми е любимият цвят коса. Поне не с костюм.) 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/4/2019 at 3:55 PM, kandala said:

@Manga_girl, благодаря за разбирането! Наистина не си давах сметка колко важно е да има с кого две приказки да си кажеш по болна за теб тема. Тежко ми беше, но сякаш сега ми е мъъъничко по-добре. 

Всъщност всички групи са добри. С чисто сърце мога да кажа, че се радвам с мъжа ми за TWICE (мхм, той ги обожава), радвам се с дъщеря ми за BTS (малко е да се каже, че ги харесва), но аз съм сама в мъката си. Ах, за Темин също ми е кофти... 

 

Та от тази "висока трибуна" искам да призова всички четящи раздел "Музика" и по-специално в отдела "Южна Корея" да пишат из темите на своите любимци. Да изразяват радостта или разочарованието си, да водим някакъв диалог, защото иначе се превръщаме в един информационен бюлетин, каквито има дори твърде много. 

 

Последно - @Manga_girl :kiss2:

 

И на мен ми е самотно във възторзите ми по EXO и Корейската вълна... Надявам се да намеря тук добра компания :))) И меьдувпрочем ето линк към първия ми материал за EXO, който се изля почти от раз след около година събиеане на впечатления – EXO, които правят История: 



След още месеци впечатления дойде и материала за Корейските драми и неочакваната (българска) езотерична нишка
 



И след появата на SuperM вече е готов материала за тях и NCT с много EXO вътре, разбира се, и какво ли още не :)) 
SuperM – Империя на супер синергията... с подзаглавие NCT: Neo Culture Technology – или за сънищата,
които трансформират реалността ...

 

 

П.С. И между другото искам да намеря добър преофесионален преводач за превеждането на материалите и на корейски. Някой да има идея къде да търся? Или да знае нещо в тази връзка??? PLS :)
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, kandala написа:

Освен първото място на  X-EXO, днес стана ясен и призивът на Бекхьон към феновете да не купуват албума, а да си купят подпплатени якета (padding jacket). 

 Prive излизат с нова колекция удобни зимни якета, в създаването на която е участвал Бек. Той е подарил такива на всичките членове на EXO.

Ами изборът е ваш - якета, албум или и двете. :D

 

 

Всъщност Сехун го каза този път преди него във Vlive им, а той го повтори това. Много беше забавно цялото им появяване, особено последните 2 минути (от 15 общо) направо с глас се смях, но неизвестно защо някой е решил да съкрати ъплоуда им на 4-5 минути само и са изпуснати хубави неща, включително и от супер смешната част в края, ъхххх 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече с англ. субтитри - уастието на #EXO в  Radio Star (в сайта на KSHOW123) 

Звездата на шоуто беше Сухо, малко в повече дори, но както ние EXO-L не се и съмнявахме, момчетата се представиха страхотно. 

Off Topic

Интересно е да се отбележат две-три неща. Бекхьон обясняваше разликата в отношението към артистите преди 5 г. и сега. Когато групата е дебютирала, а и доста след това, те не са имали право да ползват  телефони, хранили са се съвсем скромно, основно с кимпбап, не са имали "екстрите", които им приписват фенове на конкурентна група ('щото видиш ли били от голяма компания). Занимавали са се с тренировки, упражнения и са били все заедно. Така че, скъпи кпоп съмишленици, стига сте се били в гърдите от колко малка и неизвестна компания идват любимците ви, които и много от нас всъщност харесваме. Всички артисти полагат усилия и се трудят, за да стигнат върха и най-вече да се задържат там.

Другото важно нещо беше казано от Сухо. Момчетата са обсъждали бъдещето си и договорите, които изтичат след 4 г. И са решили, каквото и да се случи, дали ще са в СМ или не, да продължат заедно. :)

 

 

Insta-ъпдет от Сухо. Готино, а? 

А днес вечерта ще се излъчи участието на #EXO в Knowing Bros. Много харесвам това предаване и се надявам бързо да го събнат.
(UpdateEXO on Knowing Bros - ENG)
Стига толкова засега. Надявам се да се включим по-късно с новина за още някое първо място. 

И, @Ralie Blag, добре дошла сред нас! :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та включвам се. :D

( Няма още субки, но Сухо спомена D.O. и Шиумин, мисля, че му липсват) 

 

И изпълнението. Този път - EXO. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На проведените днес 2019 Tencent Music Entertainment Awards (2019 腾讯 音乐 娱乐 盛典), които са едни от най-големите в Китай, две от нашите момчета получиха първи награди.
 

Чаньол беше отличен за най-популярен чуждестранен изпълнител (Most Popular Overseas Singer).

 

A Лей получи цели три награди - за най-популярен изпълнител - певец (Top Singer Award), за най-популярен певец от Китай (Most Popular Domestic Singer), а също и за най-продаван музикален албум за NAMANANA (Best Selling Digital Album of the Year)

 

Off Topic

Изображение

 

Браво на Лей и Чани! :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-рано днес Туристическата организация на Корея обяви, че EXO са сред наградените с 2019 Korea Tourism Star Awards. Групата получава отличието за промотирането на Корея чрез популярна култура. 

Изт. KStarlive

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...