Jump to content

EXO


Recommended Posts

Излезе японската им песен Bird. :)

Нямам търпение да видя текста Вече с англ. текст и песничката още повече ми харесва, макар да ми е много "японска" като усещане. Сякаш гледам някоя вдъхновяваща дорама. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе трейлърът на новия, кратък филм на Джунмьон "The Present". Премиерата ще е на 17.10 в YouTube и други канали в мрежата. 

 Сухо играе следващ мечтите си студент, който трябва да преодолее трудности в постигането им. Другите главни роли са поверени на сладката Призрачка - Ким Съл Ги и на Шин Ха Гюн, който игра с друг член на EXO - D.O. в "Room No. 7". Надявам се да се е получил хубав филм, ще видим. 

А днес момчетата летят за първите от серията японски концерти - ExplOration 5 от 11 до 13.10 във Фукуока. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата са в Япония, вчерашният концерт е минал доста добре,  а Бек както винаги разтапя с поглед... или той е разтопения? Сладур.

В момента в Япония времето е ужасно. Надявам се да се успокои без повече жертви и разрушения, а нашите момчета да довършат успешно концертите си! 

Също вчера, 11.10, Чен спечели първа победа на Music Bank и цял ден в Туитър се трендва #ShallWe1stWin, в знак на подкрепа и гордост от победата. Браво! 

 

А това е една от рекламите за Nature Republic. Сякаш гледаме мини сериал. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запис на предаването в което участва Чен преди да излезе Dear My Dear. 
Много ми харесва, че песните се изпълняват с жива музика, усещането е страхотно.
(И тъук е мястото да кажа, че винаги съм се възхищавала на музикалните предавания в Ю. Корея - то Маскирани певци, Безсмъртни песни, тази Музикална зала и още, и още. Направо ми пълнят душата с любовта си към музиката.)

 

И кратка извадка, с която Чен ми направи много добро впечатление:

- Защо започна да публикуваш (твои) кавъри на песни?
- Започнах да чувствам ограничение в музиката, която правя. Винаги се придържам към нещо в което съм добър и когато от агенцията ми дават моите части (в песните), то те са само такива, които ми подхождат и съм добър в тях. Започнах да чувствам, че свиквам с това. Затова искам да оставя история с видеа, които да показват промените/развитието  в музиката (ми).

 

 

И нещо много, много хубаво, което се случи днес, на втория концерт във Фукуока.
Сухо казва, че след концертите ще се подготвят за предстоящ албум и Бек се обажда: "На 15 и 16 имаме снимки за албума..."
Всичките EXO-L си умираме от кеф. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи... 

Футболният клуб Chelsea Rovers, на който Кай е един от директорите, е част от новата кампания "Не на расизма" . :wacko:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кажем, че EXO продължават успешно с концертите си, в момента в Япония, не е новина.
В кратката си кариера на кпоп фен забелязах, че SM именно там правят най-красивите си и забележителни концерти, а японската публика им отвръща с любов и вярност. Та лоялността се отплаща и на двете страни.

Новината с която се включвам е друга.

Гласуването за  Asian Artist Awards 2019 приключи и момчетата ни завършиха на 2-ро място след сънбетата си от Super Junior. Честито!
В наградите за артист обаче, първото място е за Сехун, който пък е следван от батко си Шиуон от гореспоменатата група. Забавно.
Церемонията ще се проведе на 26.11 във Виетнам.
ААА 2019
Se Hoon

 

Победителят Сехун може да гледате и във втори сезон на Busted, който стартира по Нетфликс на 8.11.
И за довиждане нещо старо, но супер готино - Чаньол свири на барабани и доста добре му се получава. :rolleyes:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшен е, а? Точно това видео не го бях гледала и ми стана доста приятно. 

 

И да кажа, че филмът на Сухо - The Gift/The Present, ще излезе на 28.10, другия понеделник. 

 

Вчера е "открита" звездата на EXO на дубайската алея на славата. Не качвам снимки, защото това, което намерих не ми хареса, но се радвам, че момчетата са почетени и постиженията им - признати. 

 

И нещо много, много сладко. Първото интервю на EXO, от времето в което  момчетата носят табелки с имената си. Мънички, младички и все още 12 на брой, макар частите с Тао, Лухан и Крис да са изрязани. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както стана известно в една друга тема :)  VLIVE обяви 12-те изпълнителя/групи, които получават приз за СВЕТОВНИ ТОП ИЗПЪЛНИТЕЛИ сред участниците в платформата. Избраните са отличени на база на получени сърца, коментари и отговори за периода 1.12.2018 - 30.09.2019 г.  (и тук да кажа, че тайничко се радвам, че макар и с малко, и аз съм допринесла с всичките сърца и поздрави от България, които им пращам при лайфове).

Нашите прекрасни момчета, заедно с още 11 страхотни групи са там. Браво! 

 

Off Topic

VLIVE side also added, "We selected the winners of the Bonsang Award by summing up the number of comments, hearts, and replays on VLIVE from December 1, 2018, until the end of September 30, 2019. Accordingly, VLIVE global artist top 12 includes GOT7, Monsta X, BTS, Blackpink, Seventeen, Stray Kids, IZone, iKON, EXO, NCT, Winner, Twice. VLIVE global rookie top 5 consists of CIX, AB6IX, X1, Itzy, TXT. Starting from today (October 22), a preliminary vote to choose "The Most Loved Artist" among the 17 Bonsang Award-winning artists will be conducted."

 

Освен това в момента тече гласуване за 2019 VLIVE Awards V Heartbeat 2019 (нещо като най-обичан артист?). Може да дадете глас за #EXO  до 14 ноември, а церемонията ще се излъчва по VLIVE и няколко телевизии на 16 ноември. Участниците, потвърдени до момента, също са супер. 
Гласуване за 2019 THE MOST LOVED ARTIST

 

А днес от някъде ми изскочи и любимата ми денс практика. Споделям я, че май не съм я виждала назад в темата. 

А вие имате ли такава? И ако да, коя е? 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се за момчетата. Ето я моята любимю денс практика. Често, често си я пускам:

 

 

Ама Сехун какъв е рошко в твоя клип:D:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 22.10.2019 г. at 18:50, cucyta написа:

 

Ама Сехун какъв е рошко в твоя клип:wub:

 

Но пък за сметка на това любимият ми Кьонгсу почти никакъв го няма. :D
Ама аз и така си го харесвам и много ми липсва.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но му подхожда! Абе, всичките са страхотни. Но освен Сухо, на когото мисля ще му прилича късата коса, останалите никак не ги виждам в късо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези дни все попадам на класации в които участват EXO.
Освен цитираната по-горе на VLIVE от днес може да дадете глас и за MAMA 2019.
Вота продължава до 3.11, а церемонията ще се състои на 4.12.2019 г. в Япония.

fe3467c6786382d4.jpg

 

 

Без да са промотирали в САЩ, с последно издаден албум в края на 2018, с концерти само в Азия, без участия в нашумели тв предавания и без почти никакви промоции EXO са номинирани и за Favourite Social Artist на наградите American. Music Awards 2019 - AMAs 2019 Гласуването ще тече до 20.11, а победителите ще бъдат обявени на 24.11.2019 г. по ABC. Успех!  #EXO
(Не знам за вас, но на мен сърцето ми ще се пръсне от гордост.)

e09a008e88d45c32.jpg

 

А вчера момчетата се прибраха успешно от Япония и започват работа по записа на новият си албум.
Аз залагам, че ще му се радваме в средата на ноември. А вие?

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-рано днес Лей пристигна в Ю. Корея и скоро след това беше забелязан в сградата на SM, заедно с останалите от EXO.

Дали ще се включи в комбека, който подготвят? Всички EXO-Ls  много се надяваме да е така.

А докато разберем какво се случва, нека се радваме заедно с него.
Около 1000 седмокласници са танцували в почивката си на неговата песен "Honey". Самата Пчеличка попадайки на видеото го споделя във Weibo акаунта си с думите: "Благодаря ви, че харесвате моята песен!". Изт.: Kstarlive

(Сега, за да съм честна, ще кажа, че само се чудя как доколко децата разбират английски и как са им обяснили частта с язденето на Мазерати-то? :huh2:)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-рано днес, след шоукейс с участието на главните актьори, в нета беше пуснат филма The Present. 

 

Update. Изгледах филма, който няма и 45 мин. (на това ли казват късометражен филм?) и много ми хареса. Приличаше ми по-скоро на епизод, не, на видео клип по дадена тема. Много леко и приятно, некомерсиално филмче. Насочено е към младите, към вдъхновените, казвайки им да не се отказват - понякога помощта идва от неочаквано място.

Беше ми интересна лабораторията, иновативния център, където се озоваха героите. А дали в България има такива страхотни места за млади учени и предприемачи? 

За Сухо какво да кажа. Нямаше много реплики, но героят му лепна като ръкавица. Игра страхотно, все повече ми допада като актьор. Браво! 

Браво и на Чани, който по-рано днес в Инста сторито си публикува своята подкрепа за лидера! 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@skofiild,ти не спиш ли? Благодаря!

 

И една статия в AllKpop, в която освен, че споменават да очакваме дата за 6-ти пълен, студиен албум от групата без Шиумин и D.O. (Лей?), то наричат групата "K-Pop powerhouse EXO" (ами надух се, да B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов кавър от Чен.

Песента се казва "Gift" и е прекрасна. 

 

И една сутрешна новина. Сухо ще бъде част от състава и във втория сезон на мюзикъла "Човекът, който се смее". Заедно с него участие е потвърдено и за гласището Кьохюн от Super Junior, И Сон Хун от SG Wannabe и други. 

Време за красота. Вчера Bvgari имаха събитие на което Сухо присъства. Както винаги красив и елегантен (и честно казано ми се видя малко самотен). 

Let's dance all night :D

И последно, че прекалих с красота, току виж прихванем.

Накрая да добавя само, че по-рано днес СМ обявиха дата за концерт в Куала Лумпур - 14.12. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо вече ми е неудобно, но няма как.
Studio NNG (с предишно име Studio 519) е компанията на Чаньол, която е основал с приятеля си, продуцента MQ.

Днес NNG излъчи тийзър с който ни казват да очакваме нещо "специално" всеки четвъртък полунощ. С внимание към международните фенове, студиото се е погрижило за субтитри на английски език, въпреки, че на никой нищо не му стана ясно от тази (паднала отникъде) информация. 
Абонирайте се за канала и инстаграм акаунта на студиото, за да сте в час с новостите, които явно ще валят неочаквано.

 

И нещо за Лей.

Нашата Пчеличка, в компанията на Техйлър Суифт и G.E.M., ще бъдат домакини на грандиозната гала вечер, организирана от интернет гиганта Алибаба в нощта преди "голямото пазаруване" - 11.11.2019 г.
Ето какво пише сайта на World Music Awards по темата: "Swift will join a horde of Asian superstars including EXO’s hugely popular #Lay, and China’s biggest Female Superstar #GEM. In 2017 Pharrell Williams was the Headliner along with the Canadian/Chinese Megastar Kris Wu whose last Album and Single went straight to #1 on US iTunes!"
Обичам да чета такива новини. :)

 

А за "Лека нощ" малко красив Сехун от събитието на Louis Vuitton по-рано днес.
EIH45TqWsAAiZXo?format=jpg&name=smallEIH452FWoAAtDuq?format=jpg&name=360x360

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...