Jump to content

EXO


Recommended Posts

НА 4 ноември ще излезе нов, японски сингъл на EXO - BIRD. С нея компанията и групата отбелязват 5-тата годишнина от стъпването на японския пазар.

ÐзобÑажение

Източник: exo-jp.net

А иначе в момента тече последният от 3-те концерта в Банког, момчетата се забавляват, а Сехун вече не е с оранжева коса, а с цвят... сив? Красота.
ÐзобÑажение

 

Много ги обичам тия момчета вее...
Това нормално ли е? Радвам им се, мисля ги, мъка ми е когато загубят. 
Има ли други луди в околовръст? 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се пръсна от гордост. ❤️

#EXO @weareoneEXO 

Чаньол не е говорил надълго и нашироко. Акцентирал е върху разпространението на корейската култура и че занпаред иска да е артист, който ще работи много, ще прави добра музика и иска да има положително влияние. 

А в нета се въртят и снимки на новата гърл група на СМ с водещи вокали ДжунХи, БекХи и ЧанХи, а феновете се надпреварват да избират своите байаси:rofl:

А вие коя от красивите дами избирате? :ilovethis:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, те всичките са хубавици... :lol2:

Кай веднага ще си намери ново гадже, пък виж сега като са от една компания, никой няма да е против..;):lol:

Майтапа на страна, но вчера четох, че изпълнителният директор на SM обявил какви са плановете на компанията.

Пълни студийни албуми от EXO и TVXQ през 2019... Ми то не остана. Чакам.

И нова момичешка и нова момчешка група през 2020 г. ;) И това чакам. /Само плановете за NCT не ми харесват много, но това е друга тема./

Сега, то в интернет пространството всичко може да се прочете, та дали новината е на 100% сигурна, не знам, но ще видим. Аз лично се надявам.

И ми харесва факта, че въпреки, че някои от момчетата от Ексо са в казармата, груповите дейности не спират, както става при някои групи, тогава те предпочитат да се обърне повече внимание на соло кариерата на всеки член, а реално това, че някой го няма не пречи да се правят нови песни и албуми от цялата група...

 

И нещо от Чен...

CHEN 첸 '사랑하는 그대에게 (Dear my dear)' Highlight Medley #my_dear

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Време е хейтърите да замълчат! 

EXO ще участват в нещо много интересно  през 2020г. Редица известни изпълнители ще бъдат част от концерт, който ще се проведе на 5 континента едновременно.

The Possible Dream 2020 - концерт срещу бедността, ще събере в един грандиозен проект изпълнители като Били Елиш, Металика, Колдплей и много други. Събитието ще се проведе на 26.09.2020 г. и ние, EXO-Ls сме много щастливи отсега. :)

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И отново аз. Извинете! 

Първо да ви зарадвам с уникално красивия тийзър от песента на Чен "Shall We", от предстоящият му албум, който очакваме във вторник. 

 

А това е сертификат, получен от PHIXos (филипинският фен клуб на EXO), с който се удостоверява засаждането на сто дръвчета, под името на Джонгде, по повод скорошния му рожден ден. Ето, един хубав пример за позитивно фенство.

Дано четем за повече такива!

d337555a3300cf2d.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес беше първият от двата концерта на EXO в Тайпе, а Туитър беше взривен не от изпълненията на групата, за които не се и съмняваме, че са супер, а с едно от "изпълненията" на Чаньол. Този гений на мъдрата мисъл, който онзи ден говори на международен форум пред многохилядна публика. Този продуцент, прекрасен изпълнител и висок титан на мисълта се оказа... фен на плочките на Сухо? Или просто се грижи за нас, EXO-Ls?
Всъщност участници в СЪБИТИЕТО бяха всички, но никой не се и съмнява кой е подбудителят на "подлото" деяние.
Каквато и да е причината шокът е пълен,(но не и неочакван). :D
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чен с втори тийзър....

 

....и около 50 хиляди нови снимки...:ilovethis:

/тоя емотикон ме кефи обаче/

 

Chen-23.jpg

 

Off Topic

 

Chen-33.jpg Chen-52.jpg Chen-43.jpg

 

chen-32.jpg chen-42.jpg chen-22.jpg

 

chen-12.jpg

 

chen-41.jpg

 

chen-31.jpg chen-21.jpg

 

chen-41.jpg chen-31.jpg 

 

chen-22.jpg

 

chen-11.jpg chen-1.jpg

 

chen-21.jpg chen-5.jpg

 

chen-3.jpg

 

chen-4.jpg

 

 

chen-11.jpg chen-51.jpg

Ма не го и мързи да се снима -_-

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събуждаме се с новината, че Сухо е посочен за посланик на Международния филмов фестивал в Макао, който стартира на 5.12.2019 г. Предполага се, че Джунмьон ще присъства на откриването. 

Изт. Koreaboo

Както някой писа: "Представете си първото впечатление да е това..." 

09e635e880b45c24.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видеото, песента, изпълнението на Чен - прекрасни са. МВ-то мина 1,5 млн. показвания в YouTube, само 24 часа след излизането си, а албумът се е запътил към челните места в класациите. Стискам палци!

Dear My Dear - тук можете да чуете целият албум:


А на мен пък освен Shall We, най-много ми харесва Good Night. Вие чухте ли песните вече? Имате ли си фаворити?

Тук на англ. - интервю на Чен в Soompi, където разказва за подготовката за албума и че "ретро" не бил неговия стил, но албумът надминал очакванията му...
На представянето на албума днес водещ беше Сехун. Предполагам, че е било доста забавно.
Изображение


Успех на Dear My Dear и на Чен! 

 

А иначе Сехун е бил активен днес не само в амплоато на домакин на шоукейс, но и в Какао.
Включил се е в Какао чат-стаи с фенове, разменил малко думи и снимки, промотирал албума на Чен. :yes: Изт. Koreaboo
А кажете ми... Бекьон отговаря на туитове на хората, Сехун се включва в чатова, Чаньол отговаря на инстаграм съобщения...

Но все на другите. Защо не на мен??? Явно 'щото знаят, че съм омъжена. Само затова ще да е. :wacko:
Ей го на, наш Сехун.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, ами Чаньол е причината да се заинтересувам повече от ЕХО. Когато ме последва, макар и за кратко, в инстаграм. Вече харесвах ДО заради ролите му и Чен заради гласа, но Чани беше "спусъка", който задейства интереса ми към цялата група.:wub:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хихи, разбирам те напълно. 

Ние имаме Ариранг тв и тази реклама тече в момента, а аз се разтапям като ги видя. :wub:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да кажа. 

Посетете канала на Бекхьон. Скоро не беше качвал нищо, но днес ни зарадва с кратко видео в което може да видите и другите сладури, участници в "Suho TV" :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ни е жива и здрава пчеличката!

Днес цял ден в Туитър се тагват #HoneyLayDay и #HappyLayDay 
Аз пък си признавам, че колкото и да харесвам Лей, за него знам най-малко сред всички членове от EXO.
Затова - нека заедно го опознаем по-добре с един готин гайд на MOUMA K EXO L.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...