Jump to content

EXO


Recommended Posts

Нещата около Лей са мнооого динамични. За съжаление се наложи да анулира концерта си в Хонконг, насрочен за днес. Причината е обстановката, която продължава да се нажежава през последните месеци. (Честно казано много мислих и останалите момчета през уикенд. Радвам се, че нямаше инциденти около тях.)

А днес ново двайсет. Лей трябваше да преустанови договора си със Самсунг, но независимо от това в китайските медии се изгражда негативно отношение към него и сякаш започват да влияят на общественото мнение. В соц. мрежи валят постове в негова подкрепа и много, много се надявам нещата да се уталожат. Цялата работа е заради политическите игри на Китай, които все повече изтъняват връзките си със САЩ и поддръжниците им. :(

Та така. Стискаме палци на Ишинг и дано всичко скоро се нареди!

#HereForYixng 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минавам само да сложа една страхотна снимка на залез на о-в Чеджу. 

Ей, какви залези имат хората 'начи.. 

От инстата на Сухо, почива си лидерът. Нека релаксира и да ни радва с още такива залези, може и изгреви, всичко приемаме. :wub:

 

b4e35f006ab906de.png

 

А Super M са започнали общи репетиции. Сладури. 

Някъде се каза, че първата им песен ще излезе в края на август и щяла да е почти изцяло на английски. Аз - чакам. 

 

 
 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След успешното приключване на концертите в Манила момчетата излетяха за дома в намален състав, тъй като в ранна доба Кай и Бек отпътуваха за Дубай, където предстои да се срещнат с останалите от Super M. Излезе и ново промо-видео на групата. Записано е още юни месец, та слуховете за сингъл в края на месеца може да се окажат истина. Интересно ми е, доста даже. :D
 

 

А този кадър е толкова красив, нямаше как да не го споделя.

a4a5338cdbec6c27.jpg

 

Сухо винаги е бил красив, но тази година се престраши да блесне с по-секси визия, да избяга от образа на доброто момче и да ни покаже младия мъж в когото се е превърнал. 'Явно иска да ни остави горещи спомени преди казармата и определено успява. ;)
Между другото гледах Student A (2018), за който получи награда, и трябва да призная, че актьорството му се получава все по-добре. Старае се и на този фронт и резултатът се вижда. Браво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А Лей е имал концерт в Банкок и визията му е страхотна. Като Аполон направо:

Off Topic

https://drive.google.com/file/d/1EkDIMQ23iptNI6iEGJcfzSgCjwvsIfQO/view?usp=sharing   е, явно така ще го постна, че не ми се получава да сложа снимка

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На официалния сайт на Super M.

Утре ще разберем какво точно да очакваме. Аз залагам на тийзър пък да видим. 

 

4a53c55fecc3db43.png

 


Update
Оказа се, че сме очаквали не тийзър, а обявяват официална дата за излизане на първи мини албум -  4 октомври 2019 г., а очакваме първото интро (?) на 01.09, в 00:00 ч. KST. 
Започват и предварителната продажба на албума, който ще бъде в 8 варианта на обложка, с лицето на всеки един от групата.
Излязоха и имената на песните, изкарват мърч, публикуваха и графика на промо тийзърите, пърформанс видео и прочие. Интензивен е. ;)
Та вече черно на бяло знаем какво и кога да очакваме.
Ами успех, момчета!
@skofiild , наистина си мисля, че е време за самостоятелна тема вече. пък и имаме всички данни на участниците.
А и малко егоистично - ще ми е забавно да станвам изцяло нова (нова?) група. :lol: Като имаш време и вдъхновение ще направиш ли темичка?
И последна картинка от мен (ама много ми харесват бееее).

Super M Ungkap Jadwal Rilis hingga Konsep Album Debut

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес четох,че SuperM ще бъде представена на корейската публика на 25 септември...Изненадите започват.Щом още утре предстои нещо.

Интересна ми е тая група,все с лица,които познаваме,но пък в тази комбинация баш не сме ги виждали...

И ми намирисва,че май е време да направим собствена тема...Нищо,че самата група някъде около година само ще се промотира...

Или поне такива са засега слуховете...

 

25.08.2019| В епизод на предаването “Tung Jang Investigation Unit”, Leeteuk(SUJU) се е обадил на Бекхьон заради двете девойки участващи в предаването, за да говорят те с него, защото са фенки на ЕХО...

 

-А Минсок и Оню от SHINee са потвърдени да участват във военен мюзикъл "The Return". Период, в който ще се играе този мюзикъл е от 22 октомври до 1 декември.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Форумът не работеше, мен ме нямаше, но EXO не спят. 

Последното, днес излезе тийзър за фото-книгата "PRESENT: The Moment". Леле, как ми стоплиха сърцето, толкова хубави, почти всички накуп. Ето, красота. 

 

Сухо започна снимки на нов проект - кратък филм, Super M пуснаха първия тийзър - на Бекхьон :wub:, войничетата ни получиха повишение, ако правилно съм разбрала? Кьонгсу спечели и 1-во място във вота за актьор на наградите BUIL FILM Awards за ролята си във Swing Kids.  Официалната церемония ще бъде на 4.10.

Това на първо четене, като за от офиса, другия път повече. 

А това просто ей така, за инспирейшън, както се вика. ;)

 

097973002ae9c5aa.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко довърших 'The Universe’s Star и взе, че ми хареса.

Много симпатична кратка продукция, а нашето момче играе забележително добре. Дали е в роля или животът му е като в ролята не знам, но определено му отиваше.

Един кахърен и красив, студен и красив, нежен и красив... 
Не знам защо има такава разлика между играта му в този сериал и "Rich Man""? Уж вторият е по-късно във времето, все си мисля, че трябва да е задобрял, но това май не е задължителен фактор? В "Sudent A" също много ми хареса, а той е след Богатия. Странна работа...

Както и да е. Ако някои са пропуснали участието на лидера ни в споменатите продукции да се поправи, бива ги.
 

И без никаква връзка с горното споделям нещо, което все забравям да постна, а именно видео от участието на Сухо (пак ли той? пак!) в мюзикъла "Човекът, който се смее".

Знаете, че взе награда за изгряваща звезда в мюзикъл и ето, че е имало защо.
(Ако по-рано някъде сме споделили това видео, моля да ме извините!)
 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

#EXO в трот вариант. 
Много младички и сладички. Не знаех, че са изпълнявали тази песен.
Честно казано в толкова филми и сериали съм я слушала, че имам чувство, че и аз ще я запея вече. Но ценя хората около себе си, не искам да избягат надалеч. :D

:click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1 октомври ще излезе вторият мини албум на Чен - "Dear My Dear".
Ще съдържа 6 песни, а обложката му отново е една красива картина, предполагам прави връзка с първия му албум. 
Страхотна новина. Браво на Чен! :)

ImageViewerEShop?IID=M000372179&FMT=2&ATTACH=M&TYPE=B

 

А Чаньол вчера присъстваше на събитие на Aqua di Parma, състояло се в Милано.
Едно много симпатично видео в Туитър, а Чани е толкова елегантен и както винаги по чаньолски сладък. :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи днес е 15 септември, но няма да честитя учебни дни и години. Нека са успешни, но не затова ми е думата. :)

EXO-L, днес имаме два наши си повода да се почерпим.

Кай беше посочен за световeн посланик на Gucci. 

7c1592ca5147625d.png

 

Другата хубава новина е свързана с Лей. Ишинг е обявен за първия световен посланик, лице на марката часовници Daniel Wellington.

 

И въпреки негативите, които постоянно отнасят момчетата, както и неглижирането на постиженията им, EXO са си EXO - талант, елегантност и стил. 

И любов, разбира се.

Списък с брандовете, доверили своята реклама на EXO:

Off Topic

Lay- Daniel Willington, Calvin Klein, Valentino, H&M

Suho- Bvlgari

Baekhyun- Prive

Chanyeol- Christian Dior, Prada, Calvin Klein. Tommy Hilfiger

Kai- Gucci

Sehun- Ermenegildo Zegna, Ermenegildo Zegna

EXO- Nature Republic

 

#EXO @weareoneEXO 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера момчетата благополучно пристигнаха в Банког за 3-дневния цикъл концерти, а докато пътуваха излезе новината, че на 25.09 Чаньол ще бъде гост - участник и ще говори на 20-тия Световен Форум за Знание ( 20th World Knowledge Forum), който се провежда всяка година от 2000г насам, в Сеул. Целта на това събитие е да промотира  балансиран икономически растеж чрез споделяне на знания, ако правилно си го превеждам. 

А ето как изглежда Чани след пристигането в Банког. Някой е успял мниго да го ядоса, а на мен пък ми прилича на едно голямо бебе. :D

Off Topic

ÐзобÑажение

 

 

А утре Чен има рожден ден и вярвам, че феновете, които присъстват на концерта, ще го направят специален за него. Другата седмица започва излъчване на промо-тийзърите за вторият му албум и въобще един интензивен период за красивия глас на #EXO. 

А който не е успял да види тийзъра на Кай за SuperM  много е изгубил. Или не - половината видели го УмрехА, та може и да е за добро. :swoon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на Чен! 

Един от най-красивите гласове в к-попа става на 27 години. :) 

Посрещна празника си на сцената в Банког, а EXO и EXO-Ls му пяха песничка. Преди това обаче, се оказа, че Сехун му е приготвил специлен поздрав, но не успя да се справи със задачата :D. Всички толкова си го обичаме, че това няма никакво значение нито за нас, нито за сладкия рожденик. Още повече, че Чани пак се търкаляне по сцената от смях. Какво повече да искаме? 

#EXO @weareoneEXO

А това е видео от бъскинга на Чен в края на август. Преди първото събитие Чен казал, че сигурно само няколко души ще дойдат, той не бил толкова популярен. Как не, бе Чен? Виж какво става, а насам ако дойдеш и повече ще се съберем, сигурна съм. Ама как пее, а? 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...