Jump to content

EXO


Recommended Posts

Преди малко във фейсбук видях,че песента е излязла и си викам,ама защо е излязла два дена по-рано?!...Щото аз си мисля,че днес е осми. :lol2:Хич ме няма.

Както е да е,ето още една от песните му,с участието на Beenzino...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От цялата работа забравихме да отбележим първия самостоятелен концерт на Лeй ''Grand Line'',провел се на 6 юли в Шанхай.

И както той сам каза: ''Отне ми седем години да стигна до тук''...:wub:

#GrandLineThe1stConcert

D-yp-S3-NXs-AA3-Xr-K.jpg

 

Off Topic

 

64539281-2602913873076282-73436875497448

 

66202889-2602912353076434-40510081284754

 

66362492-2602912603076409-54945594442535

 

D-ys-BZn-W4-AAr7l-E.jpg

 

D-zb-Fn-RVUAE-h0e.jpg  D-99-NX2-U8-AA8j5r.jpg

 

D-BYPhq-XYAE3-Qz-S.jpg  D-zb-Fn-UU0-AA2-Ux-W.jpg

 

Клипчета бол в ютуб  :click: 

Както и в туитър :click:

 

 

 

Off Topic

 

 

 

52 звезди са поздравили Лей за концерта му... SM са му пратили цветя и са пожелали успех на концерта.

Off Topic

 

 

65905793-2602920873075582-65960119162109

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, да. Пропуснахме някак събитието. Съдейки по видеата и отзивите концертът е бил много успешен. Обаче, честно казано, не съм се и съмнявала. Лей си е Лей. Изпипва всичко до съвършенство. 

А днес на инстаграма му се появи и това:

19b62f33fcaea9cd.png

Винаги подкрепящ своите колеги и EXO, дори отдалеч. Просто страхотен. 

А и не само той. Чаньол, Сехун, дори Шиумин се включват с постове и промотират албума. Браво на момчетата! :)

И да кажа, че Psycho повече ми хареса от Betcha. Отивам на Stay Up. Да видим как е. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и Тао е имал самостоятелен концерт ''Is Blue'' ,провел се на 15 юни в Шанхай...

Малко ги пропускаме тримата напуснали групата сякаш,а то и около тях сумати неща се случват.

Ей го въпросния концерт,как не са го изтрили още се чудя..

 

Туитър :click:

Ютуб :click:

 

D9-K3-NOg-Ws-AA4vhw.jpg D-8lp-Oe-Wk-AU5t-Q0.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма субтитри,ама поне може да се нагледаме на Чаньол и Сехун заобиколени от животинки,че и ги храниха..

 

Тук пък посготвиха..

Off Topic

 

 

 

И участието на Бекхьон в Music core от днес...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EXO-SC нали наближава времето и на техния албум,та почнаха с тийзърите и те...:wub:

exo-sc5.jpg Chanyeol-2.jpg Sehun-2.jpg

 

Chanyeol.jpg Sehun1.jpg

 

-А Кай си бил забравил паролата в инстаграм,че чак Рави от VIXX му се притече на помощ,тъй де в стори в социалната мрежа го е обяснил това и поради тази причина Кай не е влизал там от месец... :lol:   :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

UN Village ми харесва ужасно, ужасно много. Бек изпълва сцената, а усмивката му на 3:50мин. ме усмихва и мен. Или както е казано:

 

EXO-l: Baekhyun you are perfect. 

Baekhyun: I know that I know that I know . 

 

Off Topic

  

https://youtu.be/13AOSGqfEm4

...You & me relax and chillin’ 

 

 


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Universe и  Moonlight на EXO са част от плейлистата на NASA по повод 50 г. от мисията Apolo 11 и кацането на Луната на 16 юли 1969 г. 

В листата са включени също и Lights на BTS, както и Moon U на GOT7. 

 

96a1e748eabad3a4.png

 

Плейлистата в Spotify 

(Целият списък много ми хареса, между другото) 

Поздравления за всички групи! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пръв път попадам на тест на тема EXO. Е, имам предвид в медия, в случая Soompi, не в Амино. :D Ето тук може да проверите доколко добре познавате клиповете им. Накрая получавате награда - сърчице от Кай. 

22cb8ff145bcedf4.png

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EXO-l наистина сме благословени със CBX - най-добрият събюнит в кпоп-а. 

Новата им песен Be My Love, която е към драмата Love Playlist 4. 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, не било лесно да си фен. То стриймване, то гласуване, следене (на новини де, не на хора). Страшна работа, ви казвам. Ама аз съм си виновна. 'Що не си стоях при драмите? Удобно, красиво, естетично... А тук? Всичко, ама по 9. Мъка, мъка. 

Ей сега например, тече гласуването за (нов модел) класация - #MGMA. Не знам защо са им още, но като един новоизпечен и съвестен фен приемам за въпрос на чест да гласувам. И се започна една...

А, нали съм ви казвала, че щерката е Army? Та и тя гласува за нейните. Голям майтап сме вкъщи. Баща й ни гледа сеира и ни се смее... все още. 

Та към момента резултатът е разлика от 0.4 %. :D

 

7d7253226953416c.png

 

Та ако някоя мама, леля или прочие L не се е включила - много моля - дайте един  вот подкрепа!

 

И за да не изляза егоист, заповядайте малко цвят и красота! Неофициален тийзър на What A Life EXO-SC. Ах! 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият тур на групата - Exo from Exoplanet #1 – The Lost Planet,  стартира на 23.05.2014 г. в Сеул и приключва на 24.12.2014 г. в Осака, Япония.

Вторият, под името Exo Planet #2 – The Exo'luxion – започва и завършва в Сеул, съответно на 07.03.2015 г. и 20.03.2016 г.

Третият тур, Exo Planet #3 – The EXO'rDIUM, започва на 22.07.2016 г. отново в Сеул, където е и последният концерт на 28.05.2017 г.

Четвъртият тур на EXO e EXO Planet #4 – The EℓyXiOn и започва на 24.11.2017 г., приключва на 11.08.2018 г. в Макао. За тези концерти EXO са продали 2 224 672 билета (съгл. Уикипедия). 

Днес, 19.07.2019 г., в Сеул стартира петата, дългоочаквана серия концерти под името EXO PLANET #5 –EXplOration. Сехун и Чаньол ще представят What A Life и Closer To You, очаква се Бек да изпълни песни от City Lights. Стари и нови хитове (как остаряло звучи тази дума) ще радват феновете, а ние, от далечната земя кротко, но не и тайно, ще завиждаме на присъстващите.

Кратко клипче показващо подготовката за откриващия концерт. Уау! 

 

 

А това?  Нямам търпение да видя "океаните" с новите стикове, които SM пуснаха наскоро. 

 

И актуализирам с прясна, прясна фен камера на лидера.

Ех, Сухо, Сухо... ❤️ 

( очакваме включване - "истина или лъжа") 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 SM поизбързаха и пуснаха една от песните на EXO-SC - Just us 2 ft. Gaeko.
Ама толкова да им отива, клипчето и то.
Гледам, слушам, усмихвам се.
Обичам EXO-ly. :)

 

 

А иначе Ден 2 на концерта върви добре.

Много искам да ви покажа солото на Сухо, ама няма качествено видео, а е грехота да се гледа на квадратчета, правоъгълничета, плочки... Плочки? Ах, Сухо...
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, skofiild написа:

При тях вече е 22,та песента на Чаньо и Сехун излезе... В момента,премиерата й я гледат бая хора..

 

 

Да, и аз бях там и се веселих. :D 
По-скоро случайно уцелих момента, но реших да остана и да видя как, аджеба, протича една mv премиера. Забавното е в тръпката да знаеш, че си там с колко - над 64 000 май бяха онлайн в момента, може и да бъркам. 
Песничката ми хареса, свежа, цветна и "чили" както е модерно да се казва, с една дума - свежарска. Искам да отбележа, че от известно време клиповете на SM излизат директно с англ. превод, което определено е голям плюс. Браво! Та в тази връзка да кажа, че текста е готин, забавен и летен, харесва ми.
И едно уточнение за израза "I'm like a Taoist Hermit", на което доста се дзверих и за което EXO-Ls дават следното обяснение:
It’s a card in a game that can’t be targetted by any spells or controlled by enemies, and taoism is a philosophy that emphasizes “going with the flow” in living and that’s basically what the song is about." (Свободен превод от мен: Това е карта за игра, която не може да бъде достигана от заклинания или контролирана от противниците, а таоизмът (даоизмът) е философия, която набляга на "носене по течението" в живота, което е и същността си песента." Въпросната карта е "Отшелникът" в Таро картите.
 

Off Topic

:)  Отделно погледнах за значението на въпросната карта Таро - Отшелникът, и ми хареса едно от обясненията:
"... Ето защо в таро гледане Отшелникът рядко е конкретен човек, той е вътрешният ви водач, който е скрит някъде там надълбоко и чака да го извикате, за да ви поведе на пътуване..." Харесва ми. 

 

А оказва се, били сме заедно с Кай на  премиерата. :D
(подменям видеото, тук се вижда и самият клип)
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...