Jump to content

EXO


Recommended Posts

По-рано днес разбрах от фб страницата EXØ Buℓgaria, че EXO ще присъстват на коктейл по повод посещението на президента на САЩ Доналд Тръмп в Ю. Корея.
Присъствали са момчетата, всичко добре минало, подарили на Иванка Тръмп подписани албуми, ръкували се, снимали се с държавните глави. Нормално, като имаш предвид, че EXO са почетни посланици на страната си, избрани през 2018-та от туристическия борд на Южна Корея.
Реших да видя как се отразява събитието, да съпреживявам с други фенове, така да се каже.
И ми се доповръща. Стана ми толкова обидно от част от коментарите, които прочетох. 
Никога не съм разбирала фен-войните. Да, един харесва едно, друг друго, яд ни е, когато любимците ни загубят, радваме се, когато печелят, но винаги съм мислела, че трябва да се подхожда с взаимно уважение. Нито една от групите в кпоп-а, а и във всеки друг стил музика, не постига дълготрайна известност без да положи усилия. Коментари от сорта на "Хей, други са избраните", "Вие в коя година живеете?", "ЕXO кой?", "Трябва да ги е срам.." и това "They look like group of monkeys",  а по-долу меме с присмехулна физиономия на член на друга кпоп група...
Хора, наистина ли толкова са се самозабравили? Никакво уважение към другите, никаква толерантност към чуждия избор, никакво чувство на удовлетвореност, че любимият стил ще стигне до по-широк кръг от хора. Нима не разбират, че хората са там, за да представят страната си независимо кой е президентът на САЩ? Те са там ЗА това, което правят и за Южна Корея. Ако беше Обама също щяха да присъстват и да стиснат ръката му, ако по някаква неведома сила са в резиденцията на БГ посланика и нашият президент е там, щеше да е същото. 
Тъпи ли са онези фенове-на-друга-група? Какво му е сладкото да отидеш някъде и насред нищото да започнеш на плюеш? Трудно ли е да се зарадваш за другия? Да оцениш това, което прави? Или ние можем да наричаме бялото с името му, но не заслужаваме същото насреща?
Много, много се разочаровах от фендъма на една-друга-група. Всъщност, защо пък да не си го кажем - от част от A.R.M.Y-тата. Дали наистина не съзнават, предвид крехката си възраст, как правят лоша услуга на любимците си? Ненапразно една от причините да се недолюбва кпоп-а е именно неприятните фенове. Е, за съжаление трябва да кажа, че симпатичните момчета от другата  група вероятно се срамуват от тези недорасли, глупави, фанатизирани фенове, които отблъсват иначе добронамерените неутрални слушатели.
Много ми е мъчно в момента, наистина. Надявам се, че тези един двама души, които четат тук ме разбират.
А ето и снимки от ивента. Да, и аз не го харесвам президента на САЩ, затова пропускам общата снимка с негово участие.
Шестте ни момчета обаче (ах, само шест :cry:) изглеждат зашеметяващо добре. 


D-OnBNoXYAA9MRR.jpg

 

А Чаньол винаги ме убива с искрената си усмивка и блясъка в очите. Дали като се запознаваме и мен така ще гледа? :D

D-PGHuxWkAArdkA.jpg

 

Сехун, ахахха ...

D-PF68AUYAEr895.jpg

 

Тъй, споделих си болката, надух ви главите, време е да зачезвам.


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление в такъв свят живеем...конкуренцията ни я налагат от люлката още и пак за съжаление възпитанието и добрия тон вече са отживелица. Тъжно ми става като слушам и чета за тази ожесточена безумност. Какво по-хубаво да се радваш на красивите неща каквито и където и  да са те...:( 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е, EXOly започна. 
DO вече е в казармата.
Момчетата, вкл. Лей, са го изпратили.
Лека служба, Кьонгсу!
#EXO #weareoneEXO

d4bbe6ff3b006b5f.jpg

dc6bc8bda579d62f.jpg
снимки - от  EXØ Buℓgaria

 

И песента „That's okay", която излезе преди няма и 20 мин. ,има вече 76 000 гледания и 10 000 коментара.

EXO-Ls обичаме Кьонсу.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И след реките от сълзи причинени от песента на DO, от SM решиха да повдигнат духа ни с тийзър - концепция на албума на Бек "City Lights". Абе искат да ни довършат от раз - два куршума в един ден. :inlove:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линк към шоуто с Кай и Ким Су Ро, за което споменахме по-рано. Обичам да гледам любимите си, а и други интересни хора, в такъв тип предавания.

Както и очаквах Джонгин е толкова скромен и сладък, да го изядеш направо, а Ким Су Ро е страшно забавен тип. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Буквално преди 3 мин. излезе тийзърът на "UN Village", заглавната песен от предстоящият албум на Бек. Значи, нямам търпение вече до 10.07. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Да гласуваме за наградата за международна популярност, а? Ексо са втори за момента. Въпреки, че ми се щеше и за Чен да гласувам...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новините около EXO валят. 

Дай боже все така хубави! :)
EXO ще получат звезда на Алеята на славата в Дубай. Мхм!

We’ve seen the legendary @WeAreOneEXO take the music industry by storm, one act at a time. Today, with all your nominations we officially announce that we will be unveiling their #DubaiStar in @MyDowntownDubai this October! #TheDubaiStars #EmaarDubai #EXOL


Красивата им звездичка ще блести редом до тези на Шах Рукх Хан, Дуейн Джонсън-Скалата, Джеки Чан, Меси и други, и други... Или както са написали организаторите: " Stars are born from this very beginning, carrying the names of the people who inspired us all."

Браво, момчета!

Поздравления, EXO-Ls!
 

Линк към кампанията: The Dubai Stars

Power! Power...
We got that! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам да не прекалявам, ама не мога да се въздържа.

Президентът на Музикалния фестивал в Дегу, на който Сухо е посланик, се обръща съвсем неформално към Джунмьон, а знаете как е в Корея с любезността, и му казва, че го обича. Е, няма по-сладка реакция. 

Сухо, и ние те обичаме. :P

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо не знам как да реагирам,останах с широка усмивка след това саране. А Сухо, милия, беше страхотен. :wub: Обичаме си го. Как, да не ги обичам всичките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипът и заглавната песен към първия соло албум на Бекхьон излезе.

UN Village. 

Страхотна е.

Няма какво повече да кажа, чуйте я. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...