Jump to content

EXO


Recommended Posts

Сладурскооо...Клипа го видях,че е качен,но едва сега го гледах.

Гледах обаче този преди това,Чен горкия на топа,че неговия избор е решаващия...То май избраните са точно този отбор за който качи @kandala,нали?

 

И още няколко....

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Между другото кое е предаването?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stage K - танцово състезание с участници от цял свят.
Повече инфо.
Стартирало е април. Накратко, изпълняват мечтата на всеки к-поп танцьор: "The winner will gain the opportunity to not only meet with their K-Pop stars, but also collaborate on a stage together."
Ето тийзър на шоуто:
 


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И както казахте по-рано, ще наваксваме с по-стари неща.
Не знам дали сте гледали клипа по-долу. Някъде пишеше, че това не е просто интервю, това е ИНТЕРВЮТО и аз съм напълно съгласна. :rofl:
Понякога, като ми е криво или самотно във фенщината ми, си го пускам и отново усмихват деня ми.
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както и предполагахме - Бек подготвя соло албум, който ще излезе през юли. Очакваме потвърждение от SM.

Въобще, юли се очертава много, много активен за EXO. :)

Изт. KSTARLIVE

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна съм забелязала, че някой в Koreaboo обича EXO и нерядко публикуват безсмислени, но пълни с любов статии за момчетата. Е, като фен на фен - аз не им се сърдя, радвам се, че обръщат внимание на "National Pick". :P 

Днес обаче са се постарали материалът да казва нещо. И то е, че албумът на Лей "Honey", който излезе днес, е станал Golden diamond, като за три минути са продадени 1.87 млн. копия. Честно казано, предвид нашите географски ширини тези цифри ми звучат толкова нереално, че да ми кажат и 1 млрд. ефектът ще е същия, но браво на Лей! Гордеем се с него! :panda-145:

Изт. Koreaboo

А като се замисля, че Ишинг през седмица е в Корея, даже си очаквам нещо ново от OT9. Много ли искам? 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

YouTube става все по-красив. От днес канала на Лей е активен, качен е тийзъра на Honey. Очаквам с интерес. :inlove:

 

 

Всъщност каналът е създаден декември, но до днес нищо не беше качвано. Какво начало, а? 

Някъде четох коментар: From Chinese sheep to International Bee - our lovely Lay. :D 

Успех на работната ни пчеличка! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладко, сладко. Има и новини около войничето ни. След показани отлични резултати Шиумин ще продължи службата си като помощник инструктур. Пич е Шиумин, знаех си, вдигна високо летвата за другите. 

А за песента на Чен не ми стигат думите. Прекрасна е. Не знам доколко имат дума момчетата в избора на ост-овете, които изпълняват, но при Чен няма 6/5, всичко е страхотно. Respect!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На снимките на Кай ще се радваме на 25-ти, мисля.

А днес по-рано, направо нощес наше време, излезе информация на албума на Бек. 

Заглавието: "City Lights", дата на излизане: 10 юли 2019 г. 

Много, много ми е интересно какво да очакваме. И колкото и да харесвам песните на другите, които излязоха по-рано през годината, се надявам на малко повече динамика. Обаче гледайки тази руса коса и (уж) дискретен татус... Може да се окажем  и приятно изненадани в неочаквана посока. ;)

 

f351a9e94328eae8.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трепна ми сърчицето по-рано днес. 

Кьонгсу ще излезе със соло песен преди да влезе в казармата. Не ме е забравило моето момче, знае, че ще си го чакам. :P

Изт. allkpop

И за цвят, красота (и щипка мазохизъм). 

a92b6850d1cd5974.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладките японки, страхотните EXO-Ls, днес спечелиха танцовото шоу Super K.
На финала са победили представителите на САЩ (също много добри, между другото), които се представяха с хореография на парчета на iKON.
Обявяването на победителя:
 

 

И страхотният им кавър на Love Shot. :xaxa:


На този линк може да намерите всички епизоди на шоуто, но не са напълно преведени.
Дори и така аз си го гледам, радвам се на младите хора, отдадени на страстта си към кпоп-а, а сълзите капят от умиление.


Update: Епизодът с EXO, вече с англ. субтитри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 от 9 накуп. И това е нещо. Особено, когато става въпрос за EXO. 

От Инстаграма на Сехун:

 

318cec0f784945fe.png

Да ви кажа, мисля си, че са се организирали, за да изпратя D.O. Ех, 1-ви юли приближава, няма измъкване вече. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 28.06.2019 г. at 6:44, skofiild написа:

Започва се...

... и аз вече нямам търпение за EXO-July (EXOly?). 

Дотогава, не че много остана де, да се насладим на сладкия глас на Чен с новият му кавър - All of my life by Park Won (Съжалявам, не го знам, трябва да се образовам.) 

 

 

И още нещо. 

Песента на D. O., която ще излезе на 1.07 се казва "That's okay" и вокалът на EXO взема участие в създаването на текста й. Пишеше, че песента ще бъде в стил R&B, ще звучат китара и барабани. Е, сега ми стана още по-интересно.

А чудили ли сте се какво означават някои жестове в хореографията на танците им? Честно казано аз не, само гледам и се прехласвам. Оказва се обаче, че някои неща не били просто това, което виждаме. ТАЙНАТА излезе на бял свят. Хореографът на EXO РАЗКРИ двойното значение на жеста в Love Shot. 

 

 

И нали ви казах, че си падам по реакции. Ето един EXO-l, който грее докато гледа момчетата. Сигурна съм, че и аз изглеждам така в тези моменти. Без брадата де, нея я подстригвам редовно. ;)

Заради такива хора съм фен на феновете. 

Off Topic

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...