Jump to content

EXO


Recommended Posts

Честит рожден ден на един от най-красивите мъже в Корея!
Ким Джун Мьон, лидера на EXO, един от "най-страстните" мъже в SM има рожден ден днес.
Някой, някъде (мисля Чани) беше казал, че ако реши Сухо може и президент да стане, толкова е амбициозен. Към днешна дата е сигурно, че Джунмьон владее много фенски сърца и нека е за дълго. Да е здрав и все така всеотдаен! 

Видеото е старо, но ми е едно от любимите. Толкова са младички, усмихнати и непринудени и е един от малкото пъти в които наш Сухо си позволява да излезе от "ролята на лидер".  #EXOlovetheseboys

 

 

А това за разкош. Не можах да устоя просто. :P

РезÑлÑÐ°Ñ Ñ Ð¸Ð·Ð¾Ð±Ñажение за suho exo

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и от мен на лидерчето!!! Голям чаровник е... ;) :wub:

#HappySuhoDay   #kimjuncottonday

D7-LOc-B-U8-AADP47.jpg  ae6e3d48400a500abe0672c1e64dbb32.gif

 

Човека днес си е намерил чак автобуса с поздрава...Браво на него...Че се и похвалил...;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неочаквано за мен, но логично.
D.O. прави крачка "назад" преди да се засили към ТОП-а сред актьорите. Може го и според мен там ще се реализира на 100%.
Говори се за Сухо, че ще влезе до края на годината, което ме навежда на мисълта, че SM и момчетата поотделно са решили да забързат казармата, вместо да протакат кой знае колко.

И сега се замислям какво правим с Along With The Gods 3? Упорито се твърдеше, че третата част ще бъде с главен герой войника, изигран от Кьонгсу. Дали пък не са снимали "тайно" някъде нещо? Много ми се да е така.
И последно засега. Обявиха дати за концертите “EXO PLANET #5 – EXplOration”.
Явно е, че концертите ще са в намален, но все така очарователен състав.  Датите са от 19 до 21.07 и вторият цикъл - от 26 до 28.07 в KSPO Dome Сеул. 
100% ще са хубаво изживяване, подправено със сълзи, сополи и видео послания.

Накрая ви поздравявам с една от любимите ми сцени в Swing Kids. (Така де, да си похваля момчето, а си е супер сцена по принцип ;))

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес обявиха победителите в 14те Soompi награди... #SoompiAwards!

Ето в кои категории са спечелили Ексо или неин член...

61747735-2531111426923194-43894943378644

 

Тук може да видите всички класации и победителите в тях  :click:     :click:

 

 

А иначе EXО и EXO-L са спечелили и ''Guinness World Records'' за най-много използван хаштаг за 24 часа  #TwitterBestFandom"  с 60,055,339 туита..  Статия :click:

61456010-2531434790224191-69576021892042

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам, че първите ми чувства от Soompi наградите бяха тъга и разочарование.
Разумът ми си обяснява защо отново са номер 2, но сърцето ме боли. Много ми се искаше да спечелят "Група на годината", знаех, че нямат шанс, но...  някаква искрица надежда не искаше да се предаде и угасне. Смешна работа, глупаво сърце.
От друга страна пък за моето момче не се и съмнявах. Очаквах, че D.O. ще е номер 1, драмата му също, барабар с девойката за "Двойка" :P. Поздравления за макнето ни с "Busted"" и "Dokgo", както и за чуждестранната драма на Кай. Браво на CBX с ост-а на "Live". 
И като теглим чертата - най-големият победител всъщност са EXO-L. Те, ние се раздадохме за момчетата.

Twitter Best Fandom Goest to EXO-L - #weareoneEXO #TeamEXO  :yes:

Горчиво ми е, но трябва да приемем и честитим на победителите. 
А догодина... кой знае? 


И спечелилият OST от сериала "Live", изпълняват CBX.

 

И песента на годината според класацията на 14th Soompi Awards - TEMPO :xaxa:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Групата започна да се промотира в намален състав. 
На 09 юни EXO ще са гости на шоуто "Stage K" (обяснение: JTBC's K-pop dance cover competition program “Stage K”), като ще бъдат в състав Сухо, Кай, Чен, Сехун и Бекхьон.
Сигурна съм, че ще са интересни и готини, както винаги, макар че ще ми липсват останалите. 
Тийзър на шоуто:

 

А това са снимки на Сухо (Сухо, Сухо :wub:), който нагледно показва как се чисти с прахосмукачка - задължително седнали и наблягате на стените, разбрахте ли?

Всъщност той благодари за получен подарък от Джун Хьон Мо, като си мисля, че всичко това е заигравка с пословичната мърлявост на лидера ни.

Нека се учи, нека чисти, че като си го взема вкъщи в другия живот да не се излагаме.
(А тези снимки някак ми напомнят клипчето на "Power", не знам защо...)

РезÑлÑÐ°Ñ Ñ Ð¸Ð·Ð¾Ð±Ñажение за suho exo vacuum cleaner

РезÑлÑÐ°Ñ Ñ Ð¸Ð·Ð¾Ð±Ñажение за suho exo vacuum cleaner

 

И за сладки сънища едно изпълнение на 24/7, което обожавам, особено частта на Сухо (Сухо, Сухо :wub:):


А вие имате ли любими EXO-лайфове?
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер новина EXO-L-чета !

Чаньол и Сехун излизат с албум през юли. Много, много се радвам. Сигурна съм, че ще е супер. :es:

Изт. Koreaboo

Сладурковци сладки. 

 

Хубава сряда на всички!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам си аз кротко реакциите на един симпатяга и той си пуска EXO на закриващата церемония на Олимпийските игри в Пьонгчанг 2018. Реших да чекна тук как сме ги отразили. Търся, търся, не намирам. Значи, изпълнението е било на дата 23.02.2018, продължавам да търся... Тц, ни дума, ни вопъл.

Сърцето ми - стон. 

С две думи - срам и позор.

 

90829a6eba3250ce.jpg

 

Е, кажете ми, не сме ли за бой да не ги отразим? 

Утре/днес ще го изровя и ще го сложа. Та ако някой (заблуден) посетител влезе баш в темата на EXO, да ги види и да ахне. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги любимите ми момчета, бъдещите ми мъже, гордостта на всичкото EXO-l по света.

За всички заблудени или целеустремени посетители на темата - EXO, лед и красота.

(Тук е мястото да ахкате и припадате. :lol:)

 

 

Да кажа само, че аз си ги гледах по тв-то тогава и сърцето ми тупкаше, тупкаше. Голям кеф беше. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, и аз ги гледах тогава, но понятие си нямах кои са тези момчета :D. Сега обаче са една от любимите ми к-поп групи!:wub:

Ама пък какви са им червени ушетата:D...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз ги гледах,ама тогава все още не се интересувах от кпоп и ей така е преминало през мен това тяхно представяне.По-късно вече като почнах да опознавам групата тоя клип го видях,доста пъти съм го гледала,ама въобще не ми е и дошло на акъла да го кача тук.А то си има един период в който никой не е качвал нищо и има големи пропуски...Ама ще наваксаме. Гледай как си припомняме стари нещица сега...:wub:

Аз се загледах сега в един техен клип,от 2016 е,може и да е качван,ама ще го повторя...Доста настроение вкарва,че както ме събудиха рано рано...

 

А и нещо ново от момчетата...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@skofiild, а това? Само си представям как са се чувствали момичетата. А видя ли Бекхьон и девойката на 1:33 мин.? Да го изям направо. :D
Супер!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...