Jump to content

EXO


Recommended Posts

EXO са номинирани  за музикалните награди на Билборд, 'Top Social Artist'

Off Topic

Много се радвам за тях и GOT7...Разгеле,най-накрая разбраха,че в Корея има и други групи...Макар,че признавам си, се съмнявам,че някоя от двете групи ще спечели,а го заслужават...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

От "Най-големият провал на СМ" до "EXO - изборът на нацията". Занимавам се да си чета стари статии и нови мнения, а те са толкова разнообразни, колкото са кпоп феновете изобщо. Аз се радвам, че ги преоткрих и усмихват деня ми. 

 

7 години с EXO. 

Да са честити и първите от много х7! 

#justhappywithEXO

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така след като си честитихме годишнината, дойде времето да се обяви информация за първия  EXO-воин. Шиумин влиза в казармата на 7 май. 

Изт. Soopmi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес Чен е спечелил първо място на MBC Music Core...

 

 

А Сехун получи награда Overseas Male Artist award от 2019 Weibo Starlight Awards вчера...

Днес е бил на концерта на D&E(SUJU) и е потанцувал..

Off Topic

 

 

А някой случайно да следи новото предаване на ЕХО  "Heart4U'', да изкаже мнение как е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами намират се такива.
Предаването е предварително записан (разбирай редактиран) видео дневник в който се предполага, че показват ежедневието на момчетата, или поне моменти от него. Започна с Шиумин. Значи разбрахме, че си е купил апартамент, обзаведе го и покани първи гости на парти - разбира се момчетата.
Та в следствие на това си имаме - кулинарен туториъл:

 

Резултатът е поразителен. D.O. гладен няма да остане, ако нещо му писне развлекателната индустрия.


На другия ден се появи и сгъване-на-кърпи-туториъл от Шиумин :D
Хаха, мен ме изкефи, че за новия дом Бекхьон подари стек тоалетна хартия. Ми практично момчето.  :rofl:
Та така, нищо особено, колкото и да си обичам момчетата. 
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чаньол ще пусне първата си солова песен 'SSFW' през SM Station на 25-ти април.

57006242-2189552231135218-17384792939959  58057730-2193198564103918-21025607382151

 

Шиумин  ще има първата си солова фен среща "Xiuweet Time" на 4-ти май,дни преди влизането си в армията на 7-ми.

57083540-2188102204613554-62773119726146

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера Лухан имаше рожден ден...Ами жив и здрав да е тоя сладур. Хич пък да не му личат годините...:wub:

#LuHan29BDay    #HappyLuHanDay

a2a5cd9818fdcf560b914958d021536e.jpg  D4h6w-HGUIAAOWa-W.jpg

  

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...