Jump to content

EXO


Recommended Posts

На 2.03.2019 г. at 1:12, skofiild написа:

---Аз не че и тук съм много редовна,пиша от дъжд на вятър,а за тия момчета могат да се кажат по хиляда неща на ден,но според вас за напусналите Ексо-Крис,Лухан и Тао тъй като има много да се каже и за тях, как е по-добре, да им се направят нови теми,все пак те имат вече самостоятелни кариери  или пък просто да се пише тук и за тях?

Напуснали, не напуснали, мисля, че са част от групата въпреки, че са екс ЕХО. А относно Крис, той си има тема тук заради филмовите му изяви.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пропуснах този въпрос, за отделните теми на бившите членове на EXO. Не считам за необходимо да се правят допълнително теми. Момчетата са били част от групата, а за мнозина винаги ще бъдат. Мисля, че е по-добре новините около тях да продължат да се споделят тук, да съществува една обобщаваща, по-жива тема, отколкото няколко по-рядко посещавани. Лично мнение. 

 

И да споделя, че не знам си как, ей така, без да искам грам изобщо, онова приложение ми се свали на тел-а и съвсем случайно вече трети ден гласувам за моите момчета. Шантава работа...

Ей, ако някой ми беше казал, че на тия години ще "фенствам" щях да си умра от смях, ама човек никога не знае накъде ще му литнат бръмбарите. Хайде, хубава кратко-работна седмица! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо отдавна ми е направило впечатление в клиповете на EXO и все да споделя, ама се отнасям. ;)
И това нещо е "появяването", изскачането... как да го нарека... момента на Сехун.
Това момче така ме радва като изскочи отнякъде.  Ето няколко гифчета по темата.

 

2vhfg3.gif

 

2vhg1l.gif

Останалите в спойлер, да не прекаляваме.

Off Topic

2vhgg0.gif
 

2vhihi.gif

Второто ми любимо "появяване" 

2vhjju.gif
 

2vhk2x.gif

 


Значи, евала на екипа, който работи по клиповете им. Знаят как да "подправят" манджата хората. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тъй, за настроение в събота вечер един лайв на Ka Ching.
Мноооого ме кефи това изпълнение. Целият отбор се забавлява на макс и аз се хиля с тях.:es:
 


И новина за Чен - през април ще ни зарадва със соло албум. Cr. Soompi
А това за красота: 
 Ð¡Ð²ÑÑзано изобÑажение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро.Носят се слухове,но засега са само слухове,че през август /31 август/ EXO ще имат концерт в Истанбул.Нищо все още не е потвърдено от SM,просто фенбазата в Турция е качила инфо из социалните мрежи,но дали е вярна информацията,времето ще покаже...

Освен EXO се говори, че ще има още три групи,кои са,що са-няма информация за тях.Ако новината е вярна,скоро всичко ще се разбере...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, skofiild написа:

...Ако новината е вярна,скоро всичко ще се разбере...

 

Разчитаме на теб за новини. Аз не знам къде да ровя все още. Е, едва ли ще мога да отида, но може да си помечтая. :blush:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чен си има ютуб канал от днес...

Описанието там:"Здравейте,тук е Чен.Тук е мястото,където ще израствам като артист/певец качвайки клипове един по един.''

Първият му клип е кавър на ''Confession'' на Yang Da-il,като го подарява на феновете за White day /корейския свети валентин,който всъщност е утре/ с пожелание да имат страхотен ден.А оригиналният изпълнител на песента доста е харесал кавъра,дори го е казал в инстаграма си...

 

-Това за концерта в Истанбул май ще се окаже наистина само слух...Не за друго,ами защото онзи ден се пусна това и дотам,нищо ново в тая насока,а ако беше истина,то щеше да има повече информация и щеше да се шуми  и коментира.Пак ще видим,но аз така или иначе съм скептична,те като цяло Ексо не идват много-много в Европа,затова бях доста учудена от тая новина и още тогава не ми се вярваше в нея...

-И други слухове имаше около тях и по-специално около Дио.Днес се пусна новината,че уж всички момчета са преподписали договорите си с SM,само Дио не го е направил.От SМ веднага отрекоха тая информация,имало още време до изтичане на договорите и когато дойде времето ще пуснат официално изявление...

-Днес беше обявено и EXO L ACE-фен клуб членство,през приложението Lusn.

Off Topic

 

 

Off Topic

 

Всички имат такива клипчета,но други не успях да намеря,освен на Лей.Ако ми излязат,ще ги добавя...

 

 

Част от момчетата ще красят страници на различни списания...

Off Topic

 

 

 

 

 

На 15 март чакаме нещо от Лей...

Off Topic

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нали съвсем случайно си гласувам в Soompi всеки ден, та почти се бях отчаяла, че има смисъл, но ей така, за спорта, продължавам "без да искам" да гласувам. И явно не съм само аз. Ето едни забавни резултати от днес. 

Междинен резултат 1:

e6d1a9e12b076f86.png

 

И междинен резултат 2:

5855175d23c1cfb3.png

Драмата с Кай ме изненада. Започнаха с около 8%, но EXO-Ls се активираха и гледай ти, отидоха начело. Шоуто Busted по същия начин. 

Та остава още седмица. Бих се радвала моите момчета да победят, но всъщност май няма значение. Така или иначе си ги обичам. :rolleyes:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Xiumin 

Ох

Да е жив и здрав зетя! 

Все така усмихнат и прекрасен чаровник!

А пък той е и първият член на EXO, който стартира видео дневник във V LIVE

Всъщност изобщо не съм наясно с тези Интернет тв - SMTv, VLIVE и прочее, така че може и да ви подведа. Може да ме образовате по темата в спойлер. 

Разбира се всичко е на корейски. Успех! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит да е и от мен рожденика. :wub:

Поздрави по този повод с прекрасния глас на един от любимците ми с втората песен публикувана в канала му в ЮТуб. Не, че не ни е позната вече. :D Ама не мога да спра да я слушам:wub:, надявам се да не ставам досадна.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 3/11/2019 at 7:48 AM, skofiild said:

Добро утро.Носят се слухове,но засега са само слухове,че през август /31 август/ EXO ще имат концерт в Истанбул.Нищо все още не е потвърдено от SM,просто фенбазата в Турция е качила инфо из социалните мрежи,но дали е вярна информацията,времето ще покаже...

Освен EXO се говори, че ще има още три групи,кои са,що са-няма информация за тях.Ако новината е вярна,скоро всичко ще се разбере...

 

 

Би било супер......и още ако се сформира малка бойна група (или голяма такава) също би било супер. Моля не забравяйте да кажете, за да се включа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми как се подкрепят момчетата. Особено Лей, за когото знаем, че поне в момента е най-трудно да бъде с тях. 

Лей промотира Чен в Инстаграм. :yes:

 

956f148450bb6e5f.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...