Jump to content

EXO


Recommended Posts

Не съм фен на конкретна азиатска музикална група, или по-точно не съм твърде запалена по определена група или певец, а вкуса ми се променя, но независимо от всичко, ако трябва да обобщя, то гласовете на момчетата от Ексо ми допадат най-много /не песните,  а гласовете им, моля да се обърне внимание на разликата/. Не харесвам цялото им творчесво, но все пак са ми направили достатъчно силно впечатление. Струва ми се, че напоследък повече се снимат в сериали и филми, отколкото пеят, има ли такова нещо или си въобразявам? То повечето айдъли се пробват и за актьори, но не на всички им се получава, по принцип. Все пак си мисля, че във всяка по-известна музикална южнокорейска банда има минимум по един айдъл, който се преквалифицира на актьор ряно или късно. Така стана и със Супер джуниър, така стана и с Шин, и с Джеа, и с Битиес така стана и с много други. Понякога им се чудя на тази тенденция, която поне за мен си е чисто азиатска някаква....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така,така,така...

След като от няколко дни в официалните профили на групата в социалните мрежи се пускат разни снимки,днес  бе обявено и вече се знае,че Ексо ще имат завръщане на 2 ноември,като и Лей ще участва,но само в китайската версия. И това,че всъщност и деветимата мембъра ще участват в тоя албум привлече много внимание...

EXO_01.jpg

Off Topic

43059924_2274956062532475_6010790796423342919990_2274851325876282_62183387301559

 

Трак листа на предстоящия албум...

43058705_2161272987240375_24493080036654

 

На 2 октомври в инстаграм Чаньол е качил снимка, за която повечето фенове са решили,че е спойлер към нещо предстоящо.И явно е било вярно...Според разсъжденията им от днес:

1) 112 = 2 ноември (датата за къмбака)
2) Tempo = ‘DON'T MESS UP MY TEMPO’ заглавие на албума)
3) 4 + 1 + 1 = 6 часа (час)
4) All = всички мембъри(въпреки,че Лей ще участва само  в китайската версия) 

42851115_2161301957237478_27395649558408

 

-Лей на Интернационалния Филмов Фестивал от днес. (BIFF) 

43116964_2161798540521153_3644466590323343120750_2161797927187881_65767032121269

А иначе утре-5 октомври излиза новата му песен-Give Me a Chance,а на 19 октомври самостоятелния му албум-NAMANANA...

 

-Ексо ще участва на Busan One Asia Festival 2018', който ще се проведе на 20 октомври..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То май,май Лей ми е баш любимеца от Ексо,та да е жив и здрав,и той одъртя с една година...:lol::wub:

Dovf_F1_BU0_AANcl_A.jpg

 

Off Topic

43331147_2166306440070363_51282853204454

43386633_2166306473403693_84667142222506

43401168_2166306680070339_85991751454178

 

И новата му песен...

 

Doz_Gt_Rs_UUAE0_VDN.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Ексо от вчерашния фестивал...

 

 

Off Topic

И част от изпълненията им на SBS K-POP AWARDS 2018 от 25.12...

 

Ще кача тук и изпълнение на NCT,те нямат тема,а пък са поне от една компания..

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Феновете на Ексо осъмнаха тая сутрин с две новини,около някои от членовете на тяхната група.И въобще май днес Ексо е най-коментираното нещо...

Крис и Тао вече от няколко години не са членове на групата,но пък за феновете това няма кой знае какво значение,те си ги имат за свои момчета,та вчера двамата са участвали в шоупрограма за нова година,двамата малко не си говореха досега,но явно са решили да заровят томаховките и са се прегърнали,а по-късно са се последвали и в инстаграм.Което пък зарадва доста феновете.Всъщност аз преди известно време бях видяла Крис и с Лухан на едно място,а реално той е този,който не искаше да контактува с никой от останалите,значи има затопляне на отношенията...

Off Topic

 

 

Въобще май през 2018 китайската част от групата са почнали да се сближават...Сега да вземат и с останалите няма да е лошо...Има и някакви писания,че снощи и Лухан е последвал Крис,но за това не съм сигурна дали е вярно...

 

 

-Втората клюка поизмести фокуса от Крис и Тао и май си е баш най-коментираното нещо днес...

Кай имал връзка с Джени от BlackPink. SM  са потвърдили,очаква се потвърждение и от нейната компания...Аз ми е интересно как ще реагират феновете,уж засега добре,ама то знае ли човек...Като цяло са шокирани все още...

Off Topic

 

 

Добра,стига клюки...

Ето как момчетата посрещнаха нова година...

 

 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че не ги знам EXO, помня дебюта им, отразих ги в онези години. А чувайки Wolf... получих културен шок от чутото/видяното, не знаех какво ми се случва. НО ФАКТ "НЕГА УЛФ" си припявах дълго след това.
Но вече край! Дойде време официално да призная любовта си към EXO.
Как стана тая работа и аз не знам. Дъщеря ми, щуро Army се пошегува с мен преди година: "И сега да не станеш L.", а аз даже и не знаех какво означава. 
 Изобщо не знам защо имаше нужда да го заявя тук. Може би защото от известно време емоциите ми преливат, може би, за да знае skofiild, че не е сама, може би за да активирам темата... Не знам, просто си ги обичам и много, много ме радват.
Напоследък гледам всичко що намеря из мрежата свързано с EXO и в тая връзка споделям видео, което ми стана една от любимите реакции евър. (а вие гледате ли реакции?) Отразява много от моите усещания, когато обърнах по-сериозно внимание на групата. И аз се питам защо? Защо не можем да правим такава музика тук?
Та това засега от мен.
Хубав EXOпетък!
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О,за EXO могат да се кажат хиляди неща,просто аз не ги отразявам тук нещата постоянно,а от време на време,ама при тях всекидневно има по нещо ново...Доста са заети и то с какво ли не... 

Иначе аз сега гледам едно предаване,което всъщност е от миналата година,в него участва Шуимин.Общо взето той и още няколко известни личности отиват като на почивка  в една къща в малко градче,без да знаят кои ще са другите,опознават се,пазаруват,готвят си,имат и интересни мисии,забавляват се.И самите личности в един момент напускат,идват други на тяхно място.Интересно ми е,то е 13 серии,а аз още съм на втора.На това предаване попаднах случайно в ютуб,където са качени клипчета от него и има доста на Шуимин и Канг Даниел от Wanna one,които са заедно в една стая.И от там всъщност ми е интереса към това предаване,заради тях двамата,намерих го с рус субт. и си го гледам.Трябва да кажа,че Шуимин и Даниел са толкова различни,докато първия е заклет чистофайник,то Даниел е разхвърлян,постоянно яде,чете манга.Много ми беше смешно как се запознаха,тъй като Шуимин идва във втора серия,да видим и как ще живеят заедно,като го изгледам пак ще пиша.

Аз в последно време нещо се зарибих по тия шоупрограми  и предавания,където участват звездите.И то всичко започна точно от това предаване,докато го търсех за да го гледам пък точно заради тия двамата,аз си харесах още хиляда...Ама интересни са,виждаш любимците си друга ситуация,освен в професионалното им поприще..

 

Off Topic

 

И самото предаване/с рус субт./...Тук...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах Шуимин в шоуто. Както казах и у нас:"Одобрявам го за зет." (той е стара щеркина любов) . Много добре чисти и б'рше, харесва ми. :D

Сега гледам EXO-almost-full-edition в Стълбата, сезон 2. Много са сладки. Наистина си струва човек да погледне любимците си в предаване, да ги види в друго ампоа, по-естествени. Чаньол все повече ми харесва, а Бек... Дам, тоя човек е роден с всички XYZ-фактори на света. Свети просто. :icon_sunny:

Обаче страшно ме дразнят сценаристите. Какви са тия "игри", това чудо? Като човек, който гледа Рънинг мен, 2д1н и други, толкова постно ми идва това предаване. Момчетата са достатъчно на брой, индивидуалности да искаш, но досега (12 еп.) почти нищо ни показват. Дано настане някакво оживление по-нататък. 

Все пак тук една фенка се е постарала да събере някои от ярките моменти досега. За хубава вечер - сладост на килограм. 

 

 

А аз все повече си ги заобичвам тез' момчета. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, и аз се присъединявам към почитателите. Първо беше Чаньол, който ме последва за кратко в инстаграм :D, после прекрасния глас на Чен, след това Д.О. с ролите му и...попаднах в капана на тези уникални чровници :wub: А Крис бях го харесала преди да разбера, че е част от ЕХО и май вече беше напуснал групата...та така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 19.02.2019 г. at 18:35, kandala написа:

Изгледах Шуимин в шоуто. Както казах и у нас:"Одобрявам го за зет." (той е стара щеркина любов) . Много добре чисти и б'рше, харесва ми. :D

 

Ти цялото предаване ли изгледа или само първите серии?Защото по-нататък Шуимин пак се появява и е в друга компания...Всъщност той,един актьор и един плувец са с едно и също име-Ким Мин Сок и като цъфна и Мино от "Winner" така се шокира.Аз много се смях на него,имах го за надувка,а той голяма шматка излезе.А Шуимин си е много готин наистина,забавен и доста добър...

 

---Аз не че и тук съм много редовна,пиша от дъжд на вятър,а за тия момчета могат да се кажат по хиляда неща на ден,но според вас за напусналите Ексо-Крис,Лухан и Тао тъй като има много да се каже и за тях, как е по-добре, да им се направят нови теми,все пак те имат вече самостоятелни кариери  или пък просто да се пише тук и за тях?

 

 

Off Topic

---Прави ми впечатление,че преди въобще в раздела за музика е имало по-голяма активност,докато сега много малко хора пишат.Лично аз го правя, защото сега се интересувам доста от кпоп  и нищо не ми пречи да драсна там по два-три реда,тъй и тъй знам клюките,но някак си ми се иска да е като преди...Не,че тогава аз съм вземала участие,не съм,защото преди се интересувах само от сериали,и реално само една група слушах,но от обща култура съм влизала в раздела и знам какво беше,пък и сега като се върна назад,пак си го виждам..Някак си ми липсва това...Аз да си споделя мъката общо взето,иначе то ясно,че никой не е задължен да пише...Ама се радвам,че в тая тема има още две пишещи момичета...

 

И да не е съвсем спам,да кажа,че песента качена малко по горе-“Let’s Shut Up & Dance" с участието на Джейсън Дерило,Лей и NCT 127 е пъвият сингъл от четирите,с които ще се отдаде почит към Майкъл Джейсън,по случай годишнина от раждането му и неговите танцови умения...

За съжаление обаче,хубавата песен и въобще хубавото начинание беше опорочено от американско радио, в което по време на тяхно предаване открито се споменава само участието на Дерило,а за останалата част от песента те говорят пренебрежително,дори в началото мислят,че друга група участва в нея и чак по-късно разбират грешката си, при което продължават с грубото си,дори вече расистко отношение.Заради което пък си навлякоха гнева на феновете...В социалните мрежи се поиска извинение,появи се навсякъде #KISSFM_APOLOGIZE точно заради това извинение,три дни по-късно медията се извини,но като цяло феновете не са доволни...

Повече информация около случилото се- тук...

 

Off Topic

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента на Дерулo, Лей и NCT много ми хареса на първо слушане. Добър трибют (има ли българска дума за това?), наистина да му се дотанцува на човек. Само ме е яд, че във видеото не ги събират заедно, щеше да е готино. 

В момента тече онлайн гласуване за наградите на Soompi и ми е много забавно да ги чеквам отвреме навреме. Общо взето състезанието е между EXO и BTS, като резултатите се менят бързо и с десетки от процента. Не си слагам въпросната класация на сърце и се забавлявам да "залагам" сама със себе си за победител. Е, може би малко излъгах. Кеф ми е, че драмата, която преведох води към момента, както и любимецът ми D.O. :wub: 

За заинтересованите - линк:

https://www.soompi.com/awards/2019/category/music/artist-of-the-year

 

Между другото, в категория чуждестранен сериал на второ място (засега) е японски сериал с Кай в главната роля, ако правилно съм разбрала. Не знаех, че се е снимал в японско, в темата тук няма отзиви. Интересно ми е как се е справил. Да си призная малко съм скептична, но може да погледна с надежда да бъда опровергана. Ето и сериала:

Haru Ga Kita

Иначе си следя Стълбата, въздишам си и им се радвам. 

 

Off Topic

@skofiild, по отношение на писането в темите за групите, а и във форума като цяло, аз съм много тъжна, че нещата така са се променили. Защото именно заради нечие мнение, казана добра или лоша дума, нещо хванато в движение, съм откривала любимите си филми, сериали, групи. Но нещата се променят, дискусията (когато я има) се премести във ФБ, хората разполагат с все повече инструменти да следят любимците си, а времето остава същото. Та разбирам защо се получава така. Аз не знам колко и дали дълго ще съм активна, но при всички случаи следя писаното и лично ти благодаря за постоянните ъпдейти за всички наши любимци.  :kiss2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@skofiild, да намерих следващите епизоди на It’s Dangerous Beyond The Blankets. Гледам го на английски тук (внимание, много реклами): KissTvShow 
И аз съм голям фен на корейските предавания. Като ми поомръзнат драмичките, се развличам с тях доста време.

В сайта намерих и Busted - предаването със Сехун. Загледах го, но нещо не успя да ме грабне. То е един вид детективско, героите разплитат случаи. Може би нямах подходящо настроение за него, знам ли. Ще пробвам пак някой път и ще да видим.
Наистина обожавам предаванията им не само заради героите, но и заради монтажа, ефектите, които слагат, заради коментарите. Толкова забавно им се получава, страхотни са. На всички, които не са гледали корейско варайъти шоу препоръчвам да дадат шанс на някое, да си отворят сърцето и да се забавляват. :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...