Jump to content

EXO


Recommended Posts

На 18-ти август очакваме завръщане с репакидж албума LOTTO,  в  който ще са добавени четири нови песни към тези от EX'ACT. Заглавната песен е описана като ритмично хип-хоп парче с пристрастяваща мелодия. Първа сцена - на 19-ти август на Music bank. Тийзърни снимки:

 

EXO-Chanyeol.png

            EXO-Sehun.png

            EXO-Lay.png

            13651786_154402841662734_1748177028_n.jp

            13628050_599403020232303_1150023553_n.jp

            exo-chen.jpg13694601_1775243522741095_1879233390_n.j

EXO-D.O..jpg14026759_1740402536184687_804983421_n.jp

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Албумът беше пуснат без видео. Заглавната "Лото" е с роботизирани гласове. Песента ще участва в шоутата под името "Louder" и думата Лото в текста също ще бъде подменяна.

Chen е писал по “She’s Dreaming” . 

 

https://www.youtube.com/watch?v=vakc06pwaiY

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днешната им сцена от Music core ( слагам нея, защото ми хареса  повече от тази на Music bank), с един по-малко, защото Кай трябва да почива заради травма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Suho за септемврийското издание на Esquire

x3904000118062.jpg

Преведох и част от интервюто, защото ми хареса:

Защо толкова задълбочено разглеждаше снимките си на монитора?

- Мисля, че без значение дали си знаменитост или обикновен човек, винаги ще има хора, които ще те обичат. Относно мен, винаги гледам на себе си обективно. Моят девиз е " Познай себе си". Очаквам хората правилно да ме оценяват и съдят, доколкото е възможно.

Би ли оценил сам таланта си?

-Бих казал, че моят талант се състои в това да се старая с всички сили и усърдно да се трудя за каквото и да било. Това е, което хората около мен твърдят за мен самия.

Какво е чувството да имаш толкова много фенове?

-Винаги съм чувствал благодарност. Дори по време на фотосесии като тази мисля, че това е възможно благодарение на многобройните фенове. Когато си купувам дреха, която харесвам и докато я нося, аз чувствам благодарност към феновете. Да имаш  толкова много фенове означава, че има много хора, които те наблюдават, затова изпитам и голямо чувство на отговорност, отговорността да бъда пример за подражание.

В последно време си запаметявам в телефона фрази, които феновете харесват или често използват. Чета това, което се пише, дори и критиките.

Какъв е начина ти да се избавиш от стреса?

-Ако има критики, които са неоснователно и прекалено груби ги запазвам и ги показвам на хората около мен, защото познатите ми могат да ме успокоят като ми кажат "това са глупости" или "не обръщай на това внимание". Избавям се от стреса с нещо просто- занимавам се със спорт в залата или отивам някъде на открито. Нощните разходки сред открити местности, когато наоколо няма никого много помагат за снемането на стреса.

Aко трябваше да се представиш на някого, който не познава ЕХО, какво би казал за себе си?

-Аз съм Сухо от ЕХО, лидерът на ЕХО. ЕХО, това е група, която се занимава с определена музика , всъщност името ми е Kim Joon Myun. Suho означава "пазител" на групата ЕХО.

 

"Lotto" music video making

 

Бекс на пресконференцията на Scarlet heart Ryeo.

 

tumblr_ocemqg8xUB1riav2to1_500.jpg

            tumblr_oceo9sEkxW1riav2to1_500.jpg

            tumblr_ocelolQ9mk1riav2to1_500.jpg

.

 

Бекс, Чен и Мин Сок изпълняват първата част от OST-та на Scarlet heart Ryeo- " My person"

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Българското списание БРАВО,което излиза утре,пускат плакат на ЕХО,по случай издаването им на най новият им албум EX'A.CT Слагам линк на сайтът на списанието,който иска може да го види.

http://egmontbulgaria.com/spisanija-1/bravo-6/bravo-plakati-oktomvri-2016-2987.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да добавя няколко неща, които липсват в темата, бях ги позабравила момчетата последните месец-два покрай Стрейна и Феъра, но наваксвам пропуснатото.

Поредното SM Station попълнение: Chen and Alesso-''Years"

 

Видеото на "What U need"( първият мини албум на Лей "LOSE CONTROL'', който ще съдържа шест песни, в чието създаване е участвал и Лей, се очаква да излезе на 28 октомври)

 

Събюнита EXO-CBX ( логично защо така наречен) ще пусне първият си мини албум носещ името " Hey, Mama!'' на 31 октомври- Тримата в изпълнение на "For you" на Busan One Asia Festival (BOF)

 

 

 

 

 

Малко рекламна пауза

 

 

 

Участието на момчетата в Star show 360- най-интересното и забавно тяхно участие, което съм гледала, разбрах някои любопитни факти, които не знаех, най ме впечатли това, че Бекс може да научи дадена хореография само за ден.

 

И-един подобаващ финал на поста ми.

 

CvNqewXVUAU23RO.jpgCvNqcwsUEAAZTTf.jpgCu-l_s7UMAA61IE.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не товаря страницата :) но съм пропуснала най-важната и радостна новина, че Кай се е възстановил от травмата си и отново имаме танцуващ феникс на линия.

https://www.youtube.com/watch?v=yVKhIgzkY5k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте група! :)

 Много отдавна гледам драми, слушам азиатска музика, но за първи път се включвам във форума. Много се радвам, че мога да комуникирам с много различни хора които имат сходни интереси с моите  и най - вече благодаря, че винаги качвате актуална информация за любимците ми!  :na2:  :) :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Традиционно вече, за четвърта поредна година, EXO поднасят зимно издание като жест и подарък към феновете. Логото им, определено благодатно за вариации, сега е коктейлно ледено.

 

exo.jpg?w=600  exo.png?w=600

 

Албумът и заглавната балада са наречени "For Life" и обещават обричане до живот. Композиторите са същите, създали миналогодишната коледна “Sing for You” - Kenzie и Matthew Tishler.

 

На корейски:

 

 

 

Англ. субки, Китайска версия, и със субки за нея:

 

 

 

 

 

 

 

 

Целият албум се състои от 5 песни - For Life, Falling For You, What I Want For Christmas, Twenty Four, Winter Heat:

 

 

Фотосите към това издание:

 

exo.jpg?w=600

 

Kai-Lay.jpg

 

 

 

Baekhyun.jpg

 

Sehun-Chanyeol.jpg

 

Chen-Suho.jpg

 

 

Xiumin-D.O..jpg

 

exo.jpg?w=600

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...