Jump to content

EXO


Recommended Posts

Честит ти "рожден ден", Rie! И на всички останали EXO L, разбира се... хахахах


На една годинка, ама размера на фенклуба е забележителен хахахаха Аз като полу Л, се включвам все пак в празнуването. :D


tumblr_nskehy9xCU1tqy2pfo1_500.png


 


И да кажа само, че от чатилите до сега, мисля че по-кратък от Кьонг Су няма хахаха Той е като телеграфна машина хахахаха


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, да ти се връща и на теб, хаха. Подаръкът ти е без думи...
При Кьонг Су е нормално, знаеш, че той не е много по приказките.
Пропуснах да отбележа и китайската ни радост. Забравих го. Днес в Пекин беше пресконференцията на филма му Oh My God, който официално ще тръгне по кината в Китай на 4 декември тази година. Ишин много обича децата, а днес отново го показа на пресконференцията на филма.

Да сложа и Лидера от днес с една от снимките му с Хьо и Луна, докато бяха на еди-каква-си премиера заедно с Бек в SMTOWN COEX Artium.
Големи са сладури и тримата.

f3fe0af26a1a3c2f.jpg

Хайде и още нещо хубаво. Този път от Япония, беше преди близо месец, но днес качиха снимката. Писах за това пътуване на Лидера в Токио във връзка с откриването на някакъв нов магазин на SM Ent. Като братя са с Ончи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале откога не е писано тук :D Нашите момчета вече дебютираха в Япония! Ето кратка версия на музикалният клип за "Love me right" Japanese version.

 

Ето и малко снимки:

 

151016_exo_01.jpg

03x_qd9t_product_1017946.jpg

 

tumblr_nvupag9kCE1tt06bto7_1280.jpg

 

tumblr_nvupag9kCE1tt06bto5_1280.jpg

 

2aeqrux.jpg

 

tumblr_nvusdaciFs1rqb1lyo9_500.png

 

tumblr_nvu9aoxvaO1uswv18o10_r1_500.jpg

 

5e8mlt.jpg

 

igsk_hkj_cqtfhq1uaaazxq9.jpg

 

jg52_hlis_cqtfhp0veaaqggo.jpg

 

2fd3139a826b153ac37a8da513c74391.jpg

 

 

А ето и другата им нова песен, включена в албума: Drop that

https://www.youtube.com/watch?v=QArL-0Y34UI

 

Шиумин завърши уеб-драмата си "Falling for Challenge" ^^ Записал е OST за нея, ето я и песничката:

 


Според мен се справи доста добре. Голям сладур беше :)

 

Още - Чаньол ще участва с драма, "So I married an anti-fan"

 

Има още доста неща за казване, но... Стига толкова от мен :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11.11.2015 излезна клипът към песента им "Lightsaber", която е collaboration с "Междузвездни войни"!!! Ето и тийзър клип:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10.12.2015 излиза вторият им зимен албум "Sing for you" ^^ В него ще е включена колаборация на Бекхьон и Сузи от Miss A. 
exo-announced-the-release-of-their-comeb

 

Също така момчетата ще участват в МАМА и тази година ^^ 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата спечелиха 'Global Fans’ Choice (Male)’, награда за стил (Best Asian Style), "Best Male Group" и "Album of the year" ^^ Браво на момчетата ни ! Ето и представленията им, направо разбиха! Абсолютно сериозно превзеха МАМА наградите от раз :X

 

Call me baby + Lightsaber

 

 

 

Drop that [Korean version] + Love me right

 

 

 

Бяха брилянтни :x <3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сцената за завръщането на EXO е заснета днес ^.^ На 12 декември ще е сцената им в MBC Music Core, а на 13-ти в SBS Inkigayo :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=C0UwwcQqcNI

 

 

Тийзър снимки:

 

CVW6aHzU4AAYTEo.jpg

 

EXO_1449198578_exo5.jpg

 

EXO_1449198558_exo3.jpg

 

EXO_1449198522_af_org.jpg

 

EXO_1449198550_exo2.jpg

 

n4fdbt.jpg

 

2zz0th0.jpg

 

12341074_1116490665049952_52160224561452

 

12301462_1116491041716581_15905378090323

 

12342548_1116491591716526_43839619670103

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тийзър към клипа за песента им "Sing for you" - един от сингълите към зимният им албум, който включва 4 нови песни (Unfair, Girl x Friend, On The Snow, Sing for you + Lightsaber). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поствам това като куриоз. Мястото на инфото за Лухан може би вече е за китайския раздел.

 

Бившият вече член на EXO хвърли в недоумение феновете с новата си песен "Лу", която е на английски. Анимираният видеоклип с танцуващите буквички които онагледяват лириката само задълбочават проблема (а според мен се и различават от това което се чува). Силуета на еленчето май символизира популярния като "сърничката" Лухан. Не знам, аз съм загубена в не само в превода но и в догадките какво е искал да каже поета, е и доста се посмях. Нещо в екипа на Лу страшно куца.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Baekhyun  и Сузи от Miss A в романтичен дует за зараждаща се любов композиран като разсеян разговор и изигран като срамежлив флирт. Беки е очарователен, доколкото може да си позволои с обвързаната Сузи. Очаквах малко повече от този дует, по-разгърнати и блестящи да чуя гласовете на тези представителни за агенциите си вокали. Някак не мога да откъсна очи от натрапчивите цветове на черилата на двамата, хайде при нея по-върви, но Бекхюн, милият ...  

 

https://www.youtube.com/watch?v=SzENC_5ONPU

 

Suzy-Baekhyun-Dream.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EXO ще се върнат на 9 юни, като шоукейс-а им ще бъде на 8-ми! Кай потвърди, че ще е нещо напълно различно от скорошните къмбеци и ще ни очароват с невероятните си изпълнения.

 

http://www.soompi.com/2016/05/30/exo-confirms-comeback-date-and-plans/ title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...