Jump to content

Recommended Posts

Boy%2BMeets%2BBoy.jpg

Boy Meets Boy (2008)
Страна: Южна Корея
Режисьор: Kim Jho Kwang Soo
Премиера: 20 ноември 2008
Жанр: Драма, Романс

Участват:
Kim Hye Seong

Lee Hyeon Jin
Ye Jiwon

Резюме: В топъл пролетен ден Мин Су, слабо и срамежливо момче, среща в автобуса Сок И, момче със силен характер. Мин Су продължава да гледа смущаващо Сок И, чиито остри очи са скрити под бейзболна шапка. Сърцето на Мин Су започва да бие силно. Какво ще се случи между двамата? Дали е възможно да бъдат заедно?


СВАЛИ ВИДЕО

СВАЛИ ВИДЕО 2

Kim Hye Seong е толкова сладък тук. Филмчето е готино, по принцип рядко се среща такъв корейски филм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега изгледах Boy Meets Boy. Беше много сладурско, хареса ми Феята обаче наистина беше малко в повече >.<

 

За разлика от него обаче, продължението явно няма да може да се гледа преспокойно и без субтитри Само да се намерят такива, наточвам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сядам аз и се настройвам за дълъг филм, и какво да видя - 17 мин. ... Иначе беше сладко, като историйка е добро, но да беше и по-дълго нямаше да е зле..... а до въпросната фея ще кажа само, че ченето ми падна като я видях и опулих очички. Само заради нея бях на косъм да го спра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го преди време в Ютюб,версията от дванайсетина минути.Хареса ми много начина на заснемане,но аз като цяло съм фен на късометражки.Kim Hye Seong ми се стори толкова въздействащ актьор,макар да изглежда като малко момченце.Феята не я изтърпях цялата,дадох ''скип'' и пропуснах част от пеенето.Актьорите бяха добри,хареса ми липсата на реплики :D

LeeHyeon-jin не е много опитен актьор,а надали е лесно да се играе във филм на име Boy Meets Boy,особено като първа роля.Основната полза от гледането на филмчето за мен беше,че се запознах с тези двама млади актьори:в момента търся ''High kick!'' и ''Good day for the wind to blow'-след филмче от десетина минути участието и на двамата в сериали с по над сто епизода ми се струва парадоксално :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...