Jump to content

City of Fathers (2009)


Recommended Posts

Busan2009-p2.jpg

 

City of Fathers (2009)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Busan
Българско заглавие: "Град на бащите"
Година на излъчване: 5 октомври 2009
Времетраене: 101 мин.
Жанр: Драма
Режисьор: Park Ji Won Park
AsianWiki

Участват:
Kim Yeong Ho - Tae Seok
Ko Chang Seok - Kang Su
Yoo Seung Ho - Jong Cheol
Jung Sun Kyung - Seon Hwa
Lee Se Na - Sun Ae

Резюме: Канг Су е алкохолик и комарджия. Не би могъл да се нарече добър баща на буйния си син тийнейджър Джонг Чол (Yu Seung Ho). Цели 18 години Канг Су пази в тайна от Джонг Чол, че той не е биологичният му родител. В същото време Те Сок (Kim Yeong Ho) - истинският баща на момчето, работи като сводник. За да спаси сина си от смъртоносна болест, Канг Су трябва да открие истинския му баща и да го помоли за помощ, но дали това ще бъде достатъчно...

С РУСКИ СУБИТРИ

ОНЛАЙН С РУСКИ ПРЕВОД

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го само и единствено заради Сънг хо...и май той си остана единственото хубаво нещо в този филм.

През цялото време тегнеше едно тежко,самотно и мрачно чувство.Бащите...не искам да го коментирам.....не вярвам да се намери човек,които да ги уважи по някакъв начин....,но признавам си...в края мнението ми се промени .....осъзнаха се,...почустваха онова бащино отговорно и грижовно чувство...трогнаха ме!Биха се....трепаха се,жетваха се...спасиха сина си.

Много ми харесаха финалните реплики

"-Feels nice to save your kid?

-You saved your kid!

-Kang ,thanks!

-Thanks"

Не очаквах много от филма....затова и не останах прекалено разочарована....Препоръчвам го на родителите...мисля,че ще им хареса!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът го гледах специално заради Yoo Seung Ho, който се справи добре с ролята си. Радвам се, че в крайна сметка и на двамата бащи акълът им дойде в главата! Наистина малко се прекалили с тупалките. :lol:

Но иначе ми хареса замисълът на филма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...