Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

The Happy Life (2007)
Страна: Южна Корея
Жанр: Комедия, Драма
Режисьор: Lee Jun Ik
Времетраене: 112 мин.

Участват:
Bang Jun Seok
Chu Kwi Jung
Hwang Hyeon Seong
Jang Geun Seok
Jeong Jin Yeong

Резюме: Санг У е лидер на колежанска рок банда, наречена Вулкан. Той умира и групата се разпада. Басистът Сонг Ук живее скромно и работи на две места, за да се издържа. Барабанистът Хьок Су работи като търговец на автомобили, женен е, но съпругата му и детето им заминават в чужбина. Главния китарист Ги Йонг също е женен, но по стечение на обстоятелствата остава без работа и търси помощ от старите си приятели от групата. Така той започва да оформя план за повторното сформиране на бандата. Останалите членове отначало не са съгласни, но по-късно решават да се захванат с подновяването ѝ. Отначало нямат особено голям успех, защото им липсва вокалист,
но Ги Йонг решава да помоли сина (Чанг Гън Сок) на починалия лидер да замести баща си и в
този състав стават много популярни.
:essub:

С български субтитри: ТУК и ТУК

Онлайн с български субтитри: ТУК

С английски субтитри: ТУК

С руски субтитри: ТУК

Личен коментар:
Филмът е супер, музиката също, въобще всички, но най-вече Jang Geun Seok тук е много сладък.

Филма е страшен и си заслужава гледането.

Когато ми остане време ще се захвана с превода, защото всички трябва да видят Гън Сок

какъв сладък вокалист го раздава

Ост-а е невероятен:

Сега го приключих и незнам какво да кажа....... Започна ми малко трудно-погребение и разни депресарски истории на едни чичковци... ,но като изключим това общо взето ми хареса.Песничките бяха много добри,а Гън Сок като вокал на банда- и то рок,знае колко е страхотен

филма беше невероятен браво...

п.с. за хората, който са превъртали и/или не им е харесал ще кажа, че явно не са дорасли още за тази тематика...

На мен ми хареса и нямам никакви възражения Хубава музика,даже страхотна.Заслужава си да се гледа,показва някой важни неща в живота(или поне за мен хех)....приятелството,семейството,тъгата,изпитанията в живота,мечтите и как може да се осъществи дори и на по късен етап от живота.

Не съм много по стойностните изказвания затова ще спра до тук,но филма наистина е хубав

В началото не бях особено впечатлена, пуснах си го заради красавеца, ама ми хареса, хубаво е да видиш, че понякога си заслужава да минеш през трудностите, за да осъществиш мечтите си,би било много хубаво и в реалния живот да се случваше така понякога, не съжалявам, че го гледах за мен имаше какво да се види

Определено филма си заслужава.

В началото беше доста скучен, но щом се появи Гън Сок филма направо оживя.

Края наистина си заслужаваше да се дочака,а и финалната песен много ми хареса.

Точно го изгледах и ми се искаше да напиша едно малко коментарче за филмчето :). Хареса ми, вярно началото ми беше скучно и ако не участваше Гън Сок може би нямаше да го изгледам веднага, а щях да го оставя да отлежи още малко на компа :rolleyes:. Но след като се събра бандата интересът ми беше запален.

Тези чичковци ме разбиха

първата им репетиция :D, татусите, а само как се бяха нагримоцали за едно от представянията :282:

Хареса ми, че не беше захаросан, а показа колко труден може да бъде живота, че отношенията в едно семейство не винаги са розови, което за жалост отразява реалността.

Но това, което най-много ми хареса бе посланието, че никога не е късно, да се опитаме да постигнем мечтите си!

Да не забравя да отбележа, че песните бяха страхотни, а финалната :yes:

Дори светът студено да ме гледа, усмихвам се безгрижно аз :D

Но това, което най-много ми хареса бе посланието, че никога не е късно, да се опитаме да постигнем мечтите си!

Ей това беше наистина хубавият акцент на филма. Приятен е. Много свежи и искрени актьори. Ако и сценарият беше още малко по-натоварен с допълнително движение и случки, щяха да се справят още по-блестящо. Идеята и актьорите имат според мен далеч по-голям потенциал от постигнатото.

Онлайн на филмчето: :click:

Edited by bealonenomore
Добавям в първия пост :)
  • Thanks 1
  • Upvote 1