Jump to content

Wonderful Radio (2012)


Recommended Posts

spacer.png

Wonderful Radio (2012)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Love On-Air
Премиера: 5 януари 2012 г.
Времетраене: 120 мин.
Жанр: Драма
Режисьор: Kwon Chil In

Участват:
Lee Min Jung като Shin Jin A
Lee Jung Jin като Lee Jae Ik
Lee Kwang Soo като Cha Dae Keun
Kim Jung Tae като In Suk
Jung Yoo Mi като Nan Seol
Kim Byung Ok като директор Im
Jeong Man Sik като Ja Hyung
Jo Jung Eun като Da Hee
Kim Hae Suk като майката на Jin A
Han Yeo Woon като приятелката на Jin A
Seo Young като Mi Ra

Резюме: Джин А е бивш лидер на идол групата Purple, една от първите момичешки групи в Южна Корея, а също и най-популярна по това време. Сега тя е диджей в местното "Wonderful Радио", чийто програмен сегмент е на ръба на закриването. На помощ ѝ се притичва И Дже Ик - продуцент, който ѝ помага да спаси шоуто си.

:essub:

 

С български субтитри :click: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :click:

С български и английски субтитри :click:

С руски субтитри :click:

OST :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятен филм, благодаря за превода. :up:  На няколко места особено ме трогна и разплака.

Има ли смисъл да коментирам каста. Чонгджин ми е любимец и винаги много ме радва, Минджонг също. Жирафчо е забавен в такива идиотски роли, но вече трябва да го пробват в нещо по-различно и не толкова малоумно.

А, да не забравя – появата на Ким Теуон беше приятна изненада и бонусче за мен ;)

Благодаря още веднъж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много подходящ за неделя вечер, когато човек наистина се чуди какво да си пусне за разтоварване!

Всичко в този филм си бе на мястото, точно там, където трябва да бъде. Много свеж и приятен!

 

Благодаря за буквите!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очарова ме! Прекрасна история, прекрасно разказана и прекрасно изиграна! Lee Min-Jung и Lee Jung-Jin са невероятни, обичам ги! Благодаря на преводачите за удоволствието!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесен е. Не само е добро, разпускащо филмче. Много обичам филми с насоченост дадена професия и кухнята й.
Той е точно от тези.
Още в началото ми се заби представата за сериал по темата... би станал страхотен сериал. Материалът предлага много. Представете си само, 45 минутни епизоди, за радиопредаванията, даже 16, с различни истории на хората, които има какво да изпеят. / По две истории на епизод, тъжни, влюбени, разтърсващи и толкова други/
Междувременно се плете интригата между главните,/ може да е на няколко етапа/ и тя също има поле за действие с присъстващите герои./ Старата група+ мениджърите/
Ние бихме спечелили само музика, музика, любими песни, емоция и чувства./ поканени певци и актьори, например/
Само гледайки го, ми хрумват поне няколко истории. Поне осем, които мога да напиша.
Ще се радвам, ако корейците направят подобен сериал. И ако включат и разни известни певци и артисти(( оххх!
Благодаря за субтитрите!
Гледайте. Чудесно усещане оставя!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът е наистина прекрасен, както и музиката. Някои песни от OST-а изключително много ми харесаха. 

И за пореден път се убедих колко много обичам Lee Jung-Jin и особено усмивката му. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът си заслужава гледането. Актьорите са адски чаровни, музиката приятна. На два пъти се разплаках от историите и чувствените песни. Определено един от най-хубавите корейски филми.

 

Благодаря за превода  :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, тия са големи гадове.... Успяха да ме разреват на средата на филма. От кеф, де.  :28558: "Father" на Инсуни, особено след като я слушах в изпълнение на Али, тук ме накара да настръхна, още повече, че историята, с която беше свързана, си беше трогателна. 

Самият филм е непретенциозен, но приятен. Хубави истории бяха, жалко, че не ги развиха. За сметка на това историята на главната беше малко постна, или поне не се постараха да я доизлъскат. Като да са хванали основните линии на 4-5 сериала и са ги натикали накуп. Нищо де, не пречи... много. Няма да повторя, но е симпатичен. Заслужава си най-малко заради специалните гости - то бармана ли не беше, то Жирафа ли, то клиента му ли...  :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно филмче. Много добър избор за Деня на Корея в Стара Загора.

По мое мнение хареса на всички. Даже и на по-възрастни, които не бяха гледали нищо корейско.

Аз лично не знам как съм го пропуснала. Като се има в предвид, че харесвам и двамата главни. И мен успя да ме разреве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...