Jump to content

Recommended Posts

Снимки от представянето му ~

Image

Off Topic

ImageImage

[Simply K-Pop] SEO EUNKWANG(서은광) - No One Knows(아무도 모른다) _ Ep.418

Ехе, нещо ново от младежа...

SEO EUNKWANG(서은광) - No One Knows(아무도 모른다) @인기가요 inkigayo 20200614

SEO EUNKWANG, No One Knows (서은광, 아무도 모른다) [THE SHOW 200616]

Бил е номиниран днес...

На 16 юни Eunkwang беше гост в KBS CoolFM „Jung Eun Ji's Music Plaza“, за да говори за членовете на BTOB в армията, артистите, с които се е сближил, и предстоящите планове за промоции.

Той разкри, че иска да говори за съжалението си от предишната си изява. Той каза: „Всъщност бях тъжен последния път, когато дойдох в шоуто. Много исках да пея на живо с Jung Eun Ji, но поради обстоятелствата не можах, затова днес съм тук, за да пея. "

Водещият на радиото Jung Eun Ji от Apink посочи, че изглежда Eunkwang е загубил много тегло, на което той отговори: „Теглото се променя само. Не отслабвам, когато правядиети, но го правя винаги, когато промотирам. "

Когато водещата попита Eunkwang за по-млади изпълнители, с които е станал по-близък, той отговори: „Напоследък се сближих с N.Flying и VICTON.“

По-късно слушател отбеляза: „ Eunkwang  трябва да съжалява, че не може да присъства на церемонията по завършване на военното обучение на Yook Sungjae и Hyunsik.“

Eunkwang каза: „Точно така. Всъщност бях объркан дали беше днес или утре, но съжалявам, че не мога да продължа поради настоящата ситуация и защото съм в промоция."

След това той изпрати гласово съобщение до момчетата. Той каза: „Липсвате ви, момчета. Sungjae и Hyunsik, аз промотирам като солов изпълнител в момента, а вие, момчета, трябва да полудявате, защото ми липсвате. "

Eunkwang продължи: „Моля, бъдете здрави и не се наранявайте, докато служите в армията. Надявам се да се върнете, след като сте се забавлявали. Ще остана силен и чакам Нека продължим до деня, в който всички BTOB се съберат отново през 2022 г. “

След това  беше попитан каква храна иска да яде най-много след военното си освобождаване и той отговори: „Най-много ми харесва L.A. galbi на майка ми (корейски къси ребра). Най-много харесвах samgyetang (пилешка супа от женшен), но след като бях освободен, исках да ям L.A. galbi. Мисля, че го ям два пъти седмично в продължение на месец, но не ми е лошо от това. "

Той добави: „Тъй като напоследък беше горещо, аз жадувам конг-гуксу (нудълс със соев мляко).

Eunkwang също изпълни желанието си да пее с водещата, тъй като те изпълниха „LOVE DAY” от Jung Eun Ji и Yang Yoseob на Highlight.

Като краен коментар Eunkwang сподели плановете си за предстоящи промоции. Той каза: „Моите промоции за„ Никой не знае “вече приключват, но имам какво да подготвя. Смятам да се представя в мюзикъла от август. “

Той продължи: „Приготвям се за моите фенове. Не мога да кажа много сега, , но се надявам, че ще го очаквате много. “

eunkwang1.jpg

Макнето...

[메이킹] 월주♥귀반장 / 강배♥여린 꽁냥꽁냥 데이트 비하인드!

Нов мюзикъл !:panda-145:

EUNKWANG  като  Nick Bottom в мюзикала  'Something Rotten'

Image

Peniel е участвал в Dive Studo разговорите ., Надяваме се скоро да го видим !

Image

Как са снимали...

[메이킹│하드털이] 하드를 탈탈탈 쌍갑포차 진.짜 마지막 메이킹

EP.1이제 성인군자가 아니야..? MBTI/돌림판/육성재 위문편지/립스틱/양배추브로콜리/의식의 흐름대로의 제목글…[팬의점24 BTOB 은광점]|308KPOP

Излезе вторият епизод :panda-145:

Ashley Choi's Crush Went To JAIL | GET REAL Ep. #2 Highlight

Peniel is the Ultimate Dating Coach | GET REAL Ep. #2 Highight

:panda-145:Старо е, но днес го качиха целият епизод !

Peniel участва отново!

HWAITING Ep. #1 | Eric is Over Ear! (FULL EPISODE)

Off Topic

Дигитален сингъл от   HYUNSIK ще бъде пуснат на 21.07 .

Ще носи името Remaining”

Песента е писана от него  и е подарък за феновете!

:panda-145:

Image

서은광 (SEO EUNKWANG) - '우리집 (My House) / 2PM' (Choreography Video)