Jump to content

Recommended Posts

Съгласна, трябва да му обръщаме повечко внимание. :)

Той да не би да е постоянен участник в това предаване или просто Сора обича да ги кани хаха?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май е постоянен член на каста в един от дните или сегментите на нейното предаване. :)


 


А всъщност трябва да спомена и ново предаване, което почва с моята катерица, той днес пускаше тийзъри в туитър хахаха Щом е с Бьонгман трябва да е готино, но какво ли ще правят ми е интересно, нещо къщи ли ще поправят или пак ще е фермерско хахаххаах


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 29 септември групата ще се завърне с петия си мини-албум "Move".

Преди това обаче, на 27-ми, момчетата ще направят среща с феновете в Тайланд.

Да се надяваме, че този път, това което ще предложат музикално, ще е по-добро от последния.

 

153de33b05e48d4d.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


 


О нееее, пак са изрусили мой любимец хахах все така става......... Клипа е меххх, а песента не че е лоша, но не ми стана и много интересна, от едно слушане поне......


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено песента е средна работа.. Не знам как, но нека CUBE им обърнат повечко внимание.

Имаме вече сцени по завръщането им на:  Music Bank [03/10/14]  &

[05/10/14]

Гледам и макнето в драмата.. Хаха големи сладури са с Chorong oт A Pink.

На 28 септември групата бяха на Dream Concert.  Mисля, че скоро ще го  излъчат по телевизията. С нетърпение искам да го гледам, защото Еunkwang заедно с  VIXX’s Leo, B.A.P’s DaeHyun  и GOT7’s YoungJae имаха специална сцена и бяха направили един много красив кавър на TVXQ - Mirotic.

tumblr_nclry20zkn1td1w4ao1_1280.jpg

 

Да сложа изпълнението им на Immortal song

https://www.youtube.com/watch?v=zzxTFuvcj0o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През октомври момчетата подписаха с японската фирма Kiss Entertainment за дейностите си там.

Днес пуснаха официално японската версия на WOW.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата с коледно завръщане. Пак ще ги захоросат и просто почват да ме изнервят с тея концепции, губят им времето само с посредствени неща......


Дано не съм права де, но ще видим, коледният албум ще излезе в средата на декември. Утре (или по-късно днес) излиза предварителният сингъл - You Can Cry.



 


Момчетата отново започнаха и да качват изпълнения за втори сезон на I will be your melody


Първи беше Чани -

оригинала е на Ha Dong Qun

оригинала е на Jung Joonil

- колко е хубаво любимецът ти да пее песен да друг такъв - Crush хахаххаха

оригинала е на Kim Bum Soo

Последното е от днес, на Шики -

  песента е на Jeon Woo Seong (NOEL)

 


Слагам и Плейлиста на BTOB: The BEAT, което качват в канала на Cube със субтитри, последните два епизода обаче нещо не са вътре, иначе ги има в канала......


 


И малко на патерица, честит рожден ден на любимата ми катерицата, която празнува с друг любим човек (абе моите любимци всичките се обичат един друг хахахахаха)


tumblr_nfws79wHy51s5uepco1_1280.png


 


Ето го и Аудиото на песента, всъщност не съм сигурна дали ще има клип, чак сега видях, че на горното не пише тийзър, а Spot.....



Редактирано от little_angel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я и главната им песен и клипа към нея :) Сладури както винаги, хубава е за коледна песен, но се надявам скоро да направят и истинско завръщане с готина концепция......



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това вече си е чудо! Коледно чудо! макар и малко закъсняло ахахаххаха Цяла песен в която пее само Пениел :) Йехет!



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата се завръщат с нов албум - първият им официален цял албум!


С тези вокали е ясно, че всяка балада ще звучи супер, но пак не ми се струва достатъчно силна песен, за да ги изкара по-напред в надпреварата между айдол групите.... С времето все по-назад остават сякаш, Cube трябва да се стегне....



Клипа има идея, всеки е със самостоятелна история, момичето не едно и някои от историите изобщо не включват жена, което е още по-добре. :) Доволна съм от клипа определено.


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главното парче - става, добра балада, но не е за главно парче за завръщане и то точно на тях. Тук трябваше нещо в стил WOW.
Албумът слаба работа - нищо интересно. Имах надежди, че най-после ще им намерят правилната посока от Cube Ent., но продължават да тъпчат на едно място и не виждам светлина в тунела. Това е вече трета година.
Жалко, защото и седмината пеят, а да не споменавам какви гласове имат Ънк и Сопи, но... Нещо сериозно куца с тях. Cube Ent. вдигнаха оборотите в последната година с женските групи, обаче с тях - не могат.

Албумът за теглене:

BTOB - Complete, 1st Album, June 29, 2015

b4915ec83c0245ec.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз казах, че епизода с Teen Top е забавен, но те както винаги бяха 10 пъти по-смешни хахахаха



 


Първата им сцена от днес, а песента започва да ми се издига в очите, Хунито е прав, въпреки че е балада е някак много подходяща за лятото...



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как разбираш кога една група е добра? Когато могат да продължат да пеят въпреки че бектрака им прескача хаххахаха Понеже промоциите им свършват тази седмица реших да ги уважа с още един пост поне хахахааха It's OK пожъна доста голям успех, бяха номинирани за първо място и дори в едно от предаванията не им достигнаха нещо от сорта на 10 точки....Радвам се за тях, даже заслужават много повече успехи. Мини намекна, че ще има нов сезон на I will be your melody, така че ще чакаме хубави изпълнения.



 


И като говоря за Минхьоки, той участва в песента на Postmen, не се чудете за името, това му е старият рапарски псевдоним хахахахха


https://www.youtube.com/watch?v=qhSOShXDmJc


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саундтрак за драмата Mask от Eun Kwang



 


И участието на Hyunsik в песен на Eden Beatz.


https://www.youtube.com/watch?v=oBgisek2Nl0


 


С такива вокали и двете песни са страхотни...Партньорката на Куанги в саундтрака не ми е позната, може би е трейни някакво още, но има хубав глас....


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диванетата скоро и с японски сингъл. Клипа ще е просто.... хахахаххаа



 


Макнето последва примера и той се включи със саундтрак, само че към Scholar Who Walks The Night.



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Melody-тата могат да се израдват на последните ремикси:

 

Ilhoon със собствeна версия на "It's because I'm the Best" на HyunA - "Have to be the best" за Youtube проекта "I Will Be Your Melody Season 3"

 

 

 

SungJae с чудесен глас в кавър на "Yesterday" на XIA Junsu от JYJ 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BTOB на Idol Star Athletics Championship - големите победители от момчетата. 

 

 

Minhyuk печели в спринта ма 60м, наистина не знам за кой път вече - поне 2 години доминира.

 

Злато, спечелено от атрактивно костюмираните Сънгдже и EunKwang в отборна стрелба с лък заедно с отбора на CLC.

 

CZC15CzUQAA98vv.jpg

 

CZKO00RUgAI4gr2.jpg  tumblr_o15ipm5DGH1s70o1po1_1280.jpg

 

Видеота от стрелбата с лък:

 

 

 

BTOB на Сеулските музикални награди - с наградата за балада. Сънгдже прави игра на думи с "балада":

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

И пирамида на червения килим:

917897_1532053253759062_1424098723_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BTOB на National Singing Contest - изпълнението им на Red Velvet Dumb Dumb с рокли и перуки и друго видео с тренировката им за него и поведението им с рокли.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=iH2sGtusJ7Y

 

eunkwang-archery.jpg  eunkwang-1.jpg

 

 

 

eunkwang-3.jpg

 

eunkwang-2.jpg

 

eunkwang-n.jpeg  eunkwang-yook-sungjae.jpg

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...