Jump to content

Recommended Posts

teri, много е интересно това, което си разказала. ;) Ако не е тайна, ти как попадна на

снимачната площадка, там живееш или си била на екскурзия?

 

Относно сериала - харесва ми историята, но не знам дали края ще е позитивен, надявам

се да е така. Двамата главни са ми големи сладури, но не мога да не спомена Дол Се и

шаманката, тримцата от магистратурата, както и красавеца от небесата. :wub:

 

Благодаря и за превода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

teri благодаря за чудесния разказ.Беше ми много интересно и приятно ,че по някакъв начин честичка от България има възможност да се наслади на нещо прекрасно

.Хайде дано имаш още такива късметлийски моменти :yes::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

teri, много интересен разказ! Благодаря! :lol:

Хубаво е, че наш човек е бил на мястото.

 

Днес ще бъде излъчена последната серия. Просто нямам търпение да я изгледам довечера. Да видим какъв финал са ни приготвили...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки че, можеха да съберат сериала и в по-малко епизода и Мин А не ми е сред любимките, сериалчето много ми харесва и си го чакам търпеливо със субтитрите! B) Не съм имала кой знае какви очаквания, за това и не останах разочарована. Дол Се и шаманката са наистина големи сладури, пък и тримцта от магистратурата не са за подценяване, само майката на магистрата нещо ме нервира като вземе да си върти и пули очите от яд :blink:

Като цяло сериалът си заслужава, макар и някои слаби моменти :) Чакам си развръзката :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от най - интересните сериали, които съм гледала наскоро. Много ми харесва как са представили идеята за ада и рая и вечната игра между двата бога! Ако можех щях да го изгледам наведнъж, но трябва и да се спи :lol: А главната определено си е голяма сладурана! Останах с добро впечатление от нея още от сериала с гумихото. Харесват ми сцените с паралелния бой между героите ( от нашия и другия свят).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса тази приказна история. Малко по-късничко я започнах, чаках да натрупа превод, но после изгледах всичко преведено, не ми стигна и го довърших с руските буквички. Много добре бяха вплели криминалната история и фантастичните елементи. Чак се изненадах, че това фентъзи толкова ми допадна. Играта на Джун Ги е много добра. В началото все очаквах да видя онова сладко и забавно Илджиме, което харесвам толкова, но после историята ме увлече, и забравих за него. Наистина ще му е трудно да избяга от този образ. Но мисля, че сериалът е добро "начало" и младежът има още какво да ни покаже. Много печален Джу Уал, но имаше защо. Шаманката просто беше голям образ, всеки път ме разсмиваше.

 

Бо, благодаря много за хубавите субтитри. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал беше много интересен първите 10 епизода и много скучен - останалите 10.

Но като цяло много ме забавлява. Актьорите и самия замисъл на сериала бяха великолепни.

Особено забавни персонажи бяха боговете и шаманката.

Иначе Джун Ги си е Джун Ки. И малко спам - не мога да се начудя на фенките му тук. УНИКАЛНИ... Днес попаднах на реклама в Youtube на българския фенсайт.

Шин Мин А по дефолт ми е противна, но всеки път като я убиваха ми ставаше едно такова хубаво... хехехе

Изобщо страхотен каст; сюжет; саундтрака е върха. Даже х**и енда ме зарадва, нищо че превъртях почти целия епизод.

 

Доволна съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен първите 4-5 серии ми харесаха, след това ми изтъпя и точно когато след 9-та серия сериала пак набра скорост и възобнови интереса ми превода взе, че спря :huh:

Тъй като не видях тема в раздел субтитри ще си позволя тук да попитам Bo_123 дали ще продължи с превода? Просто за инфо, ако продължи, когато и да е ще изчакам, защото препочитам да си го гледам с бг субтитри, ако ли не, да го довършвам на руски докато не съм забравила изгледаното до тук ;)

Във всеки случай благодаря за чудесния превод до момента :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че ви харесват субтитрите и съжалявам, че толкова се забавих... Но разни други неща се появиха... Не съм се отказала да превеждам... Надявам се, че до 1-2 дни ще завърша фаталния 13-ти епизод :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bo_123 много благодаря за бързия и обнадеждаващ отговор. :es:

Важното е, че не си се отказала да превеждаш, пък когато можеш тогава, ще си чакам търпеливо. :kiss2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аранг и магистратът - едно от добрите и интересни заглавия за 2012 г. Започна много силно, от 6 до 11 серия настана скука, но после отново набра скорост и в крайна сметка си го довърших с голям кеф. Истинска наслада беше да гледам двама толкова любими актьори в съвместен проект. Шин Мин А и И Джун Ги бяха прекрасна двойка, сработиха се много добре и смятам, че се получи добра химия между двамата. Дол Се и шаманката бяха големи образи, много смях имаше с тях. Изобщо всички персонажи бяха доста колоритни и интересни. Не мога да не похваля и прекрасният ОСТ. Сега имаше си и недоизпипани неща и пропуски в сюжета, но като цяло смятам, че добрата актьорска игра спомогна да бъдат преглътнати по-лесно. Ако трябва да давам някаква крайна оценка за видяното 8/10.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С такова нетърпение чаках превода на този сериал, а такова пълно разочарование. :cry:

Двама прелестни актьори, а такъв умопомрачителен сценарий... Наистина бе жалко...

Първите епизоди започнаха добре и пусках серия след серия, но накрая единственото, което правех бе да държа пръста си на стрелките. <_<

 

2012 бе годината на фантасмагориите, но този сериал разби всички и взе голяма преднина...

 

Благодаря за превода! :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като сценарият беше меко казано мътилка от какви ли не измислени канони и правила, имам един тъп въпрос... Аре някой да ми обясни какво стана накрая, ама логично и като на идиот, моля :lol:

 

 

Нали уж в Рая всичко забравяли, пък в Ада никой не ги помнел? Къде се бяха забили тогава двамцата в шестгодишен и после във възрастен вид и тая полянка в къра Рая ли трябваше да представлява или Земята? Освен това Аранг уж трябваше да отиде в Ада, ако изобщо попадне в отвъдното (въпреки че какво ли не измислиха, за да не е там), а в противен случай на нейно място в Ада да дойде съдията, т.е. пак нямаше да са заедно. Нещо хич не разбрах как го навързаха тоя хепи енд, колкото влачиха разръзката с разни пътувания до архива на райския НАП, толкова и претупаха нещата накрая. Това за майката на Аранг защо беше? Аз отначало си помислих, че ще й дадат да си доживее един земен живот от годините на майка си. Ама трънки, нищо не свързаха там. Видяхме жертвоготовния любовник да се хвърля в Ада, после видяхме неговата убавица да мъждука, сякаш й гасне тока - и хоп. Изведнъж някакъв хепи енд, който не ми се видя навързан със сюжета дотук. Та наистина, ако някой ми обясни, ще съм му благодарна:)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. :) от известно време имам проблем..... от сигурно 6 серия до 10 не ми тръгват субтитрите, излизат ми въпросителни от рода на "???????????....!" вече сигурно 5 сериала изтривам без да го догледам само заради проблема. Може ли някой да ми помогне, интересен ми е сериала и не искам да го изпускам.

btw. гледам го с VLC плеъра. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда между замисъла на тоя сериал всъщност като цяло реализацията му и VLC плейъра има доста прилики най-вече, че и двете не стаат аз го дропих на втори епизод още даже и написах гневен коментар някъде тука ако не се лъжа понеже този сериал уронва престижа на Шин Мин А ама както и да е. :rolleyes: Това със субтитрите е явно от кодирането им поне на мен така като ми ставаше преди го оправях от настройките на буквите. Виж в трябва да има опция за настройки на субтитрите предполагам в меню tools и там 100% трябва да можеш да буташ кодирането и потърси нещо което се води като cyrilic (кирилица) или ги пробвай едно по едно докато уцелиш правилното. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен това беше любопитно заглавие. Очаквах поредната историческа драма с много масовка( пълна със статисти с ботуши с лята подметка и ципове :D ), много боеве и разбира се драма, ех драма. Още първите епизоди ме изненадаха приятно. Тази камерна продукция ми навя приятни спомени от детството-все очаквах да чуя гласа на Славка Рачева зад кадър или от някъде да изскочи Педя Човек и да обясни на чичко Филипов коя е новата приказка която ни разказва :rolleyes: . За съжаление някъде към 6 еп темпото(а и историята) се загубиха, сякаш и сценаристите не бяха наясно към коя легенда да се придържат. Към края се пооправиха нещата, но финала развали ефекта. Щеше да е по-добре да приключи след момента, в който

 

и двамата главни бяха засмукани от оня тунел(или каквото там беше)

 

и да ни оставят сами да решим какво се е случило, но не би :unsure: . Все пак това беше приказна история и според съвременните разбирания освен поука трябва да има и хепи енд.

Изпълнението на И Чунг Ги и Шин Мин А ми хареса. Аз не съм от върлите им фенове и от моя страна си е комплимент, не че им трябва моето одобрение :P . Така или иначе започнах да го гледам заради Ю Сънг Хо и останах доволна, въпреки странната перука и меко казано нелепата аналогия с Амалтея-просто беше изключително не на място.

Като цяло ми допадна-лек и неангажиращ, идеален за отмора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се намествам между феновете, сериалът адски много ми хареса. Остави ми някакво много странно чувство. Ту плашещо, заради всичките призраци, демони и богове, ту магическо - заради любовта, главните герои и всичко случващо се около тях. Не исках да свършва и краят честно казано малко ме разочарова. Тупнаха го отникъде, пък и не обясниха някои неща... Малко беше недоизпипано и като е ли претрупано, но все пак е по-добре от нищо. Но като цяло сериалът беше много хубав и с удоволствие бих го изгледала отново. ОСТ-то няма какво да го обсъждам, беше страхотен! Заслужава си сериалчето :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямо разочарование поне за мен :( След първите няколко серии в които имаше за какво, да се хванеш после настъпва пъъъъъълна скука ! Обичам фантастиката, ама тук много ми дойде и то все недоизмислена ! Жалко за главните актьори, че са се съгласили, да участват в подобна глупост, а са участвали в толкова качествени продукции.

Не си губете времето :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен не ми хареса ,кой знае колко ,чесно казано аз започнах да го гледам ,защото видях някъде ,че ще участва и ,,Нефритения император'':-) :-) ,но за мое нещастие ролята му не беше много голяма.... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал , дори бих си го изтеглила на ново ... държа ме будна две нощи докато го изгледам ... има си всичко .. мистерия , любов , история екшън ... магия 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...