Jump to content

The Silver Knife (2003)


Recommended Posts

spacer.png

 

The Silver Knife (2003)

Страна: Южна Корея

Жанр: Комедия

Режисьор: Kim Seong Dok

Времетраене: 98 мин.

 

Участват:

Shin Ae - Min Seo

Yoon Da Hoon - King Ka

Song Seon Mi - Ga Ryeon

Oh Ji Ho - Ju Hak

Choi Yun So

Kim Bo Sung

Song Jae Ho

 

Резюме&

Девствеността има ли стойност за едно момиче в днешно време? Мин Со ще хване заплашително своя сребърен нож и ще ви отговори определено ДА!

Мин Со е консервативно момиче, чийто приятел умира да спи с нея. Но тя е възпитана в семейство, което държи на девствеността преди сватбата. Мин Со се отделя от родителите си, за да учи в колеж. Самостоятелността носи със себе си заплаха за нейната девственост, затова се оборудва със сребърен нож - тайното ѝ оръжие за съхраняване на нейната невинност от гаджето ѝ Джу Хак, който копнее за секс с нея.

 

СВАЛИ С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

РУСКИ СУБТИТРИ

 

Скъсала съм се от смях на този филм, има такива комични моменти :rofl: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ау, това беше най- голямата тъпотия която съм гледала, ама ми хареса!!! :lol: Голям смях падна..Нито сюжета изпипан както трябва, нито някакъв смисъл има..просто седиш, гледаш и се хилиш на простотиите, които са сътворили корейците опитвайки се да направят нещо тип американско... Много мяза на Sex Is Zero, ама признавам онзи беше по- добър. . . Иначе главните герои са супер луди ..Това с cobwebs ме побърка от смях . . :lol2: На който му се гледа нещо супер тъпо, забавно и безмислено-това е филмът!

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...