Jump to content

Recommended Posts


spacer.png


You Are the Apple of My Eye (2011)
Страна: Тайван
Също така известен като: Na xie nian, wo men yi qi zhui de nu hai
Българско заглавие: „Ти си зеницата на окото Ми”
Година на излъчване: 19 Август 2011
Времетраене: 105 мин.
Жанр: Драма, Романтичен
Режисьор: Giddens Ko
Субтитри: Английски
IMDB

Участват:
Zhendong Ke - Ching-Teng Ko
Michelle Chen - Chia-Yi Shen
Owodog - Kuo-Sheng Tsao
Chang-Hsien Tsai - Ying-Hung Liao
Sheng-yu Yen - Bo-Chun Hsu
Wan Wan - Chia-Wei Hu

Резюме: Юношеството е като проливен дъжд. Въпреки че можем да настинем от него, все още очакваме с нетърпение да го преживява отново. Ko-Teng и негови близки приятели си падат по едно и също момиче Shen Chia-Yi. Така започва борбата за нейното сърце, кой ли ще избере тя?

Филмови фестивали:
2011 (13th) Taipei Film Festival - June 24 - July 16, 2011 *Gala Premieres/New Talent Competition *World Premiere
2011 (8th) Hong Kong Asian Film Festival - October 18-November 18, 2011 - Taiwan Cinema Express
2011 (24th) Tokyo International Film Festival - October 22 - 30, 2011 - Film Panorama of Asia-Middle East
2011 (48th) Taipei Golden Horse Film Festival - November 3-24, 2011 - Golden Horse Award Nominated Films

 

:essub:

 

Сваляне с бг субтитри:  :click:  :click:

Сваляне: :click: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Далеч от корейските приказки, твърде/о/ :28558:  реалистично... Малко повечко за не/у/зрелия силен още пол.

Разхождаща се голота и интересни имена- Чепа,Задника,Сърбежа... :28558:

Филм за порастването и мечтите... Забавни моменти... Инфантилното доказателство за сдържаната любов накрая...

ми събра очите и ме разсмя истински от сърце.

Забавно поднесено. Страхотна игра/особеноо на мацето/, страхотен превод и редакция.Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво филмче, беше разтоварващо и доста смешно! Много добра актьорска игра! Благодаря за превода!

 

 

Изненада ме края, но типично за този филм и той беше смешен

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей това се казва край :) . Заради края погледнах с други очи цялата история и по смешна финална целувка едва ли е възможна. Разтоварваща комедия пълна с детинска идиотия на моменти и просто велик край. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто страхотно филмче! Толкова много смях и неподправени юношески лудории /меко казано/ едно след друго, не можеш да си поемеш дъх! Няма превземки или туширане на ежедневието на героите. Пък какви прякори... Не ми се върза края със историята, че и със заглавието - за най-важното нещо човек се бори, а не го оставя да му изтече през пръстите. Благодаря за българския превод, много благодаря на екипа! Този филм не бива да се подминава!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фаф'с, тенкю за субките.

 

Самия филм обаче ме изнерви много. Почти два часа чаках да има някакво по-смислено действие, и накрая..... 

 

Моментът с целувката беше много забавен, но финалът беше нелеп. На фона на цялото това мъчение докато го увъртаха колко се обичали, накрая тя да се хване с първия срещнат, а после и с втория.... Поне смеха да беше смях, или романтиката - романтика. А то ни едно от двете...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смахнат филм. Но пък не са показали нещо, което да граничи с фантастиката. Доста реалистично направен, а и историята беше интересна. Жалко, че накрая ...

 

 

... не се събраха. Но и такива моменти ги има. Доста кофти ми стана, защото и аз горе-долу съм преживял нещо подобно и колкото и да да се обичат двама души, това не е гаранция, че ще са заедно. И затова казах, че е реалистичен. Просто се случва, живота е такъв. Исками се да съм като главния герой на сватбата, да се радвам за нея, но не знам дали това ще е възможно.

 

 

Началото не ми вдъхна доверие, но след като изгледах целия филм се оказа, че ми хареса и бих го гледал отново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...