Jump to content

Филми и сериали без тема - мнения и препоръки


Recommended Posts

Видях, че няма такава тема, а понякога ми се иска да питам някого: "Какво е мнението ти за този филм? Заслужава ли си отделеното време?" за тези филми, които нямат тема тук. А, някой ако реши, по-късно може да му пусне темичка. :)

Ето, например, много ми се иска някой да изкаже мнение за The Great Magician с Tony Leung. Заслужава ли си филма? Понякога резюмето и снимките не са достатъчни, мнения из нета... не намерих много.

 

http://www.youtube.com/watch?v=7vopg4X05MI

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направете нещо с името на темата, да се разбира, че става дума за филми и сериали, които нямат теми при нас.

Първоначалната ми реакция, като прочетох заглавието беше: Хайде поредната ...глупава тема.

 

Иначе съм съгласна, че е хубаво да има такова място...където да се обсъждат неизвестни заглавия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направете нещо с името на темата, да се разбира, че става дума за филми и сериали, които нямат теми при нас.

Първоначалната ми реакция, като прочетох заглавието беше: Хайде поредната ...глупава тема.

Така по-добре ли е? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговарям на въпроса на andi11. Китайският сериал по темата Принцът на тениса не съм гледала. Свалила съм си го и чакам удобен момент да видя и двата сезона. Спомням си, че го снимаха точно преди Олимпиадата в Пекин и доста се бяха потрудили с избора на млади таланти. Много изпълнители са включили в каста. Лошото при китайската версия е, че са сложили свои имена на героите и някои от тях трудно се разпознават в оригинал.

Аз лично предпочител мюзикъл версията, която върви в Япония вече около 10г. и всеки сезон е с различен каст. Определено на това аниме повече му отива да бъде играно на сцена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове



Неуспях да намеря тема за този сериал в форума, заглавието е " Soldier " (или поне така е представено в YouTube). 50 серии, дата на начало на сериала February 11, 2012.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неуспях да намеря тема за този сериал в форума, заглавието е " Soldier " (или поне така е представено в YouTube). 50 серии, дата на начало на сериала February 11, 2012.

 

Има си тема - ето тук :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да е срещал "Can love become money" с превод ? В кимчидрама са само 1и 2 серии, в рутракера и викито го няма, в d-addicts e без превод, в asiatorrents не мога да вляза. Някакви предложения за търсене?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли мнение за филма на Сион Соно Guilty of Romance и за Ninja Kids на Миике? :)

Заслужават ли си вниманието или са залагалки преди по-чаканите съответно Himizu и Death of a Samurai на двамата колеги?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да попитам дали някой е мяркал този сериал някъде(няма тема..освен ако под друго име е записан), защото много искам да го гледам(все пак е с Yoon Jin Seo), а не мога да го намеря: 12 Men in a Year

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да попитам дали някой е мяркал този сериал някъде(няма тема..освен ако под друго име е записан), защото много искам да го гледам(все пак е с Yoon Jin Seo), а не мога да го намеря: 12 Men in a Year

:asian:

Няма тема за него във форума. Иначе и аз го започнах, но доста се забави превода му. Стигнах до трети епизод, почнах и да го позабраявм, но беше предизвикал интереса ми, още повече, че се очертаваха доста красавци да ми порадват окото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да е срещал "Can love become money" с превод ? В кимчидрама са само 1и 2 серии, в рутракера и викито го няма, в d-addicts e без превод, в asiatorrents не мога да вляза. Някакви предложения за търсене?

Ако все още го търсиш: Сваляне с руски титри и Онлайн на руски :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забелязах че бтв синема дават един китайски сериал всеки делник в 9 часа предиобяд и 2 часа следобяд. Казва се "Китайската кукла". Гледали ли сте го, има ли някъде тема за него? Аз засякох само една серия днес и си помислих че няма как да не е отразен във форума. Оставам с впечатление че се излъчва от скоро. Озвучен е на български. Та реших че тази тема е най-подходяща за подобно запитване от моя страна.

Линкът е от страницата на бтв синема. Там в коментарите са питали за информация за сериала и съм 99% сигурен че питащия/питащата е част от Eatern Spirit. : )

бтв синема инфо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обсъдихме Китайската кукла в Общи приказки още като стартира. БТВ не му бяха направили и реклама. Директно го пуснаха. Информацията се появи в деня на излъчването. Много трудно се намират подробности и най-странното е, че навсякъде те са различни. Дори годината се колебае между 2007 и 2008. Гледах 3 серии от него и ми се стори интересен, но при това време на излъчване едва ли ще го засекат много зрители. Надявам се, че някой ще започне да го качва в Замунда, за да му направим тема и тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно трябвало да поразгледам общите приказки. Дори и без реклама и неточности в информацията предполагам сериалът е една приятна изненада за всички Вас, пък и за мен, защото искам да виждам повече от източната култура навсякъде където е възможно. Може би е и нотка оптимизъм, понеже бтв са се решили на източен сериал, въпреки че те основно пробутват и предъвкват Холивуд и други западни филми. Сигурно заради мистерията с режиьора французин или кой знае. Аз принципно не гледам изобщо телевизия но тези дни така се получава че превключвам по-често каналите. Не мисля че ще имам възможност да го следя но от малкото което видях ми се стори сериозен и не напудрен, което е добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз случайно се загледах по някаква серия на Китайската кукла и направо се очаровах. Много интересен сериал, който се развива динамично и доста интересно. Дублажът му е прекрасен! Препоръчвам го горещо!

 

доколкото успях да разбера истинското му име е The Game и е заснет по роман.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Този филм ме заинтересува поради една книга, от която е вдъхновен. И затова питам:
1. Ако някой го е гледал какво мисли?
2. Ако не сте го гледали, мислите ли че ще е интересен след гледане на трейлъра?
3. А актьорите които участват познати ли ви са?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам въпрос и май това е най-подходящата тема, която открих из форума. Тааа .... "Memories of a Geisha (2005)" ("Мемоарите на една гейша") съм го засичал няколко пъти по българските телевизии да го дават и май никога не съм го гледал целия. Навярно повечето хора се питат сега какво тогава правя в този форум, след като не съм гледал този филм. Всъщност може и да съм го гледал целия, но не си спомням почти нищо от него. Между другото в него участват две страхотни китайски актриси, но както и да е. Та филмът в крайна сметка американски ли е или японски и на какъв език се говори в него? Питам, защото явно съм го засичал само озвучен на български. И така де, днес се сетих за него и си казах, че трябва да седна и да го изгледам като хората - сам, пред компютъра (най-обичам така). И понеже не искам да бъда изненадан от това на какъв език се говори, затова реших да ви попитам вас. Навярно сигурно се чудите какво значение има това, но за мен всъщност има. Режисьора и сценаристите не са от азиатски произход и ако аудиото е английски, ще ми дойде много холивудски и не знам дали ще ми хареса. Нещо отвикнах да им гледам техни продукции. В последните години да съм гледал 2-3 техни, от които повечето по принуда. Не че не правят хубави филми, НО малко или много си ги сапунисват и ги правят бузливки, което в чисто азиатските филми не го срещам често. Или ако има нещо такова, то е малко по-умерено и не се набива толкова. Изписах 10-тина излишни реда, за да ви попитам на какъв език се говори във филма. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах нещастието да го гледам на кино, нещастие , защото очаквах много от него. Нещо като по-дълбока и проникновена версия на Съдба на куртизанка. Едва изнудих още двама да дойдат с мен и накрая само аз бях разочарована. Въпреки че е пълно с азиатски актьори, филма е американски и се говори на английски. Не само парите , но и режисьора е холивудски и вече не съм сигурна, но и книгата по-която е правен филма е от западен автор. Ако все пак решиш да го гледаш се надявам да ти хареса :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...