Jump to content

2012 BIGBANG COVER


Recommended Posts



Линк за гласуване (само кликване върху линка):
http://contest.ygfamily.com/bigbang_5th_mini/proc_like.asp?idx=1530&sort=0&page=22&reurl=video_eng.asp&music=BLUE&vType=Vocal

Направих цялата версия - инструментала и вокалите (за клипчето ми се прецака камерата в последния момент и не стана като хората, но поне има)
Песента е +4 спрямо оригинала и темпото е по-бавно, а стилът е рок :) Качеството на звука е идеално.

(Съжалявам, че пускам нова тема за това, ако е наложително може да я изтриете, но ако не - надявам се да поостане :) )

Ако ви хареса, моля пратете на приятели да гласуват ;)

kinti.jpgchuck_norris.jpg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е!

Песничката не съм я слушала в оригинал, но кавъра е страхотен!

Поздравления!

СТРАХОТЕН СИ ВЪЗХИЩАВАМТИ СЕ.ПЕЕШ ДОБРЕ А И С КОРЕЙСКИЯ СИ ОК.ДЕРЗАЙ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много исках да гласувам, а и не само аз. :yes: Във Фейсбук пуснах линка за гласуване, който си посочил, но при натискане дава бяла страница и нищо. Може ли да дадеш действащ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо вчера разглеждах сайта за конкурса и се чудех дали има бг. участие.

Много добре си се справил, песента е супер.

Гласувах и аз. Чудя се обаче - никъде не видях ограничения за брой гласове от IP, та дали има такова? Аз гласувах два пъти ама не знам колко са отчетни.

Желая ти успех и ако позволява системата - пак ще гласувам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен кавър. Успех xunap. :)

 

Гласувах и аз. Чудя се обаче - никъде не видях ограничения за брой гласове от IP, та дали има такова?

 

А мен ме ограничи... Само веднъж...

Набързо обиколих работните места в стаята, а след това спамнах колегите... :D Следват френдовете....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и още няколко момичета решихме също да направим кавър .. доста добър беше замисълът на клипа ни, но за жалост те се отказаха в последния момент да го качат :blink: Та, имам си бегли представи колко труд си вложил, така че те поздравявам!! Като изпълнение е страхотно, наистина имаш много готин глас :) Но според мен по-добре щеше да е да изпълниш песента с англ. текст ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много, хора ;)

Май се оказа, че от 1 IP може да се гласува по един път на ден (което е много тъпо според мен), но уви :)

онова съобщение означава, че вече сте гласували, понеже самото щракване върху линка означава гласуване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво и от мен .Звучи много нежно и приятно. Така само ние ти се радваме и оценяваме , правиш ли нещо по въпроса по сериозно да се занимаваш с музика ?Ще чакаме следващият кавър .Желая ти успех .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...