Jump to content

NU’EST


Recommended Posts

Ето и първата сцена на момчета на @ Music Core [24/8/13]

На Music bank - 23/8 не са били

 

http://vbox7.com/play:a280c7aa99

 

Сканове от албума

 

tumblr_ms3ld5w66b1rpherio1_1280.jpgtumblr_ms3ld5w66b1rpherio2_1280.jpg

 

 

 

tumblr_ms3lsvJIX71rpherio1_1280.jpgtumblr_ms3lsgSlOc1rpherio1_1280.jpgtumblr_ms3lrxuAXG1rpherio1_1280.jpgtumblr_ms3loeVM481rpherio1_1280.jpgtumblr_ms3lnx7OTh1rpherio1_1280.jpgtumblr_ms3lnjdTbS1rpherio1_1280.jpgtumblr_ms3lk2aNsp1rpherio1_1280.jpgtumblr_ms3ljkQnmG1rpherio1_1280.jpgtumblr_ms3lj1gENC1rpherio1_1280.jpgtumblr_ms3lgaOAMT1rpherio1_1280.jpgtumblr_ms3lf5HnOY1rpherio1_1280.jpg










 

 

tumblr_ms3lysbj8t1rpherio1_1280.jpgtumblr_ms3ly4WtjD1rpherio1_1280.jpg

 

 

cr: LOTUS.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Es de la Peru. Mamacita, como esta?", хаха, Ханбьол и Ерик Нам ме довършиха от смях днес с шегите и закачките си, особено с двете момичета от Перу, които се включиха, за да поздравят NUEST.

Страхотно предаване и днес, което много ми хареса (забавлявах се) и точно това ме накара сега да се разпиша в темата на момчетата.
До днес, преди да изгледам новия епзиод на After School Club, чиито епизоди редовно следя, не познавах никой от NUEST. Знаех за съществуването им, като име, но само толкова, нищо повече, а и не съм засичала някое от момчетата в корейските предавания, които гледам, следователно и не съм проявявала интерес към тях, нито към музикалното им творчество.
Нямах никакви проблеми, буквално за няколко минути разбрах кой е кой е и знаех вече имената им, макар че ги виждам за първи път. Минхьон лично на мен ми направи най-голямо впечатление, чух го и как пее. Забавляваха, направиха шоуто, а за мен точно това е най-важно. Харесаха ми. Изслушах и някои от парчетата на групата, ами... не са като музикално творчество за мен, но хлапетата са интересни и ще хвърлям по едно око на новините около тях.
Арън бе от голяма помощ днес и за нас, зрителите, превеждаше и на останалите, за да разбират, не спираше да дрънка на английски, а с Ерик Нам и Ханбьол разговорът вървеше отлично. Друго си е, когато в групата има англоговорящ.
Та, доволна съм. За първи път ги виждам и ми направиха добро впечатление. Пожелавам им успех, каквото и да правят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази група наскоро я чух за първи път, но не точно за това съм тук. Гледах ги на последния Music Core и в първите няколко секунди се позачудих защо в мъжка група има момиче, но все пак по едно време осъзнах, че това всъщност е момче и се казва Рен. Не за първи път виждам такива корейци (и азиатци), но този определено бие дооооста айдълки по красота :D И снимка му гледах и пак не мога да повярвам, че е от мъжки пол. Трябва да сложат забрана да го гримирват, защото това излиза извън контрол.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ MBC music core Incheon Sky Festival Concert излъчващ се на 21 септември, записващ се на 14 септември ~~


 


 



 


Mай момчетата слагат край и на промоциите ~~


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 25 септември присъстваха на SHOW CHAMPION,като  Baekho и Minhyun бяха едни от водещите ~~


Стана ясно,че това ще е последната сцена на  Sleeptalking



 


А от вчера 26 септември ще промотират по предавания Beautiful Ghost


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпълнението им от MUSIC CORE [28/9]


 



 


Разлика между мембърите на BIGSTAR и Nu'est (това е от Идол игрите където  само Baekho участваше ~~) 


 


tumblr_mtsxwl5HFQ1spl423o1_500.giftumblr_mtsxwl5HFQ1spl423o2_500.giftumblr_mtsxwl5HFQ1spl423o3_500.giftumblr_mtsxwl5HFQ1spl423o4_500.gif


 


tumblr_mtsxwl5HFQ1spl423o5_500.gif


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес бяха в "Жълтата стая" и отговаряха на въпроси. Сутринта ги гледах, развеселиха ме в началото на седмицата.

"Красив съм, висок съм, мога да пея добре, но...". Минхьон ме накара да се смея рано сутринта, както и Арън с учудването му и културния шок за него от това постоянно и почасово ядене на ориз от корейците. Това и аз не мога да го разбера.

Забавни хлапета са, следя ги вече с това, което правят след като ги гледах в After School Club.

 

http://www.youtube.com/watch?v=pUkNmLpoT9I

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, банани с пижами. Преди няколко часа пуснаха и тази версия на Sleep Talking.

Изгледах наскоро и NU' EST MTV Diary с тях. Големи симпатяги, като гледах как Минхьон, Беко и Рен тръгнаха посред нощ да купуват ходок (hodduk/ hotteok) на Джонг Хьон и Арън, и на мен ми се приядоха и ги правих. Страхотни са тези корейски палачинки с канела, захар и орехи.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...