Jump to content

NU’EST


Recommended Posts

Хайде, момчетата готвят...

[L.O.Λ.E STO:RE] 뉴이스트의 원기회복 먹방 타임! (NU'EST's Haeshin-Tang soup Mukbang)

 

Допълвам...

Ами посготвиха, сега малко да се погмуркат.

BUCKET LIST: 마린보이들의 프리다이빙 도전기! (아론 with 백호) 2화

 

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-странен клип не бях гледала...:lol2:

황민현(Hwangminhyun) x GQ 화보 촬영 현장

 

Част от снимките на Baekho за Harper's Bazaar са качени на предната страница, ето и останалите и какво е казал..

NUEST-Baekho-4.jpg NUEST-Baekho-3.jpg

 

Off Topic

 

NUEST-Baekho-5.jpg

 

Baekho работи с Harper’s Bazaar във фотосесия и интервю с интересен обрат, тъй като всички въпроси бяха изпратени от фенове.

Baekho е известен с участието си в композирането, писането на текстове и продуцирането на музиката на NU’EST. Запитан към коя от песните му изпитва най-голяма привързаност, той каза: „Уау, не мога да избера. Ако въпросът беше: „Коя е песента, върху която беше най-забавно или трудно да се работи?“ Бих избрал „Dejavu“ като най-запомняща се. “

Той продължи да казва: „Ние летяхме до Сайпан, а аз възнамерявах да работя по музика два дни и да релаксирам през останалото време там, но в крайна сметка просто се забавлявах и после работех върху музика по-късно. Когато включих лаптопа си, разбрах, че твърдият ми диск се е сринал и е бил изтрит. Използвахме различен лаптоп, за да преместим някои от инструментите към моя лаптоп и направихме скица на песента, докато правехме това. Беше толкова трудно, но толкова забавно, че ме кара да се усмихвам, само като си помисля за това. "

Baekho също сподели, че иска да участва в “Three Meals A Day.”  Той каза: „Наистина обичам вкусна храна, затова обичам да виждам как се правят нещата и да се опитвам да я приготвя сам. Искам да видя Yoo Hae Jin и Cha Seung Won да приготвят ястията си лично. Дори и да не мога да гостувам, ще се радвам просто да стоя там на снимачната площадка и да ги гледам. "

На въпрос кога се чувства обичан от феновете си,той отговори: „По времето, когато нашите фенове пускат реклами за рождения ми ден. И точно сега, тъй като феновете изпратиха тези въпроси за това интервю. Има толкова много моменти [когато се чувствам обичан], че не бих могъл да ги назова всички. "

Той също така говори за това, когато се чувства най-щастлив и каза: „Чувствам се комфортно, смея се от забавление, плача, докато гледам тъжни сцени във филми, всички тези неща ме правят щастлив. Мисля, че съм заобиколен от преливащо количество щастие. Хората около мен са тези, с които се чувствам комфортно и щастливо наоколо. Когато съм с тях, винаги съм щастлив. "

Накрая Baekho беше попитан какво е усещането да погледнеш назад през последните девет години, тъй като NU’EST е в деветата си година като група. Той каза: „Дебютирахме в млада възраст. Четирима от членовете бяха на 18 [по корейски разчет] и един беше на 20. Би било хубаво, ако бяхме перфектни на 18, но има неща, които можете да се подобрят с опит, нали? Дори аз виждам колко много сме пораснали. Искам да продължа да показвам този растеж и в бъдеще. "

Пълното интервю на Baekho и разпространението на снимки ще са достъпни в септемврийския брой на Harper's Bazaar.

 

Допълвам...

Нещо като хората от MIN HYUN. зад сцената на фотосесията за 1stLook

[ENG SUB] 황민현(HWANG MIN HYUN) 생일 축하 현장 "우리 같이 소원 빌어요" | 1stLook Behind

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рен по време на подготовката за мюзикъла...

Как ли е успял да свикне с тия високи обувки, не знам.

NU'CUT: REN|부캐 레니 제이밍은 이렇게 지내고 있어요

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ви се гледа как BAEKHO готви /направи една сладурска торта/, а после и попя, заповядайте...

Мисля, че са качвани клипчета тук от това, но вече и цял епизод.

IDOL STATION (Live Session) - BAEKHO

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още снимки на MINHYUN за DAZED

Eh-SBB4-WUYAE2d-G.jpg

 

Eh-SBCo-IU4-AYz1hm.jpg

 

Off Topic

 

Eh-SBDT3-Vo-AAtxt9.jpg

 

П.П: Рекламата на Baekho си има и клип, вчера ми беше излязъл...

 

[NU'EST] L.O.Λ.Ely #95 '想见你想见你想见你' Covered by MINHYUN

 

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OЩЕ СНИМКИ във видеото ::panda-145:

 

THE WOOD X BAEKHO PHOTO PREVIEW

 

 

Момчетата си отвориха  Weverse :panda-145:

ded035a9458e2c57.jpg

 

Профила им:panda-145:

7f722b415d6f3ac0.jpg

 

Една интервю на  Рен за нещата, които в момента се случват около него ~:panda-145:

NU’EST’s Ren Talks About Starring In His First Musical, Receiving Advice From 2AM’s Jo Kwon, And More

9500d7ff4f896236.jpeg

 

 

ИМА АНГ СУБ

Тестове :D

[L.O.Λ.E STO:RE] 신체 나이 자가 진단 번외편! 순발력 테스트 (NU'EST's Reflex Test)

 

 

Редактирано от bubble
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не мога да се сдържа. понеже все ми излиза тая реклама, качвам я да видите и вие що е то реклама на шампоан...

/Ако не я изтрият де, че е фенски клип/

 

Baekho ( Nu'est ) for JONECOSMETIC - THE WOOD.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Baekho за новият брой на Marie Claire се обединява с Тhe Wood~
:panda-145:

c67571bc008bc791.jpg

Off Topic

f065ce91baf86bdf.jpgd3f0d803866f2480.jpg7965cf83d0a4148d.jpga208d679d0bfd1f8.jpg

 

 

러브들의 생일 이벤트 소감, 가장 기억에 남는 주접문? 입술 내미는 습관 전격 해명_마리끌레르x백호 찐팬 인터뷰

 

 

(러브 심장 주의) 뉴이스트 백호x더 우드 화보 촬영 현장 공개!

 

 

 

Още снимки за DAZED :panda-145:

Oфициални ~

ae1d4c808876551d.jpg

Off Topic

0b4ca342d4ab803d.jpg8a7d75ae910634a7.jpg4abe1bb9d306abf7.jpg

 

Зад кадър ~

ec6bea36716c7f43.jpg

Off Topic

027e676f062019a6.jpg231730133c0ce671.jpg

 

 

 

Японската версия на "DRIVE" ще излезе на 5 октомври ~:panda-145:

0c67b5be2fbab86f.jpg

Редактирано от bubble
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...