Jump to content

NU’EST


Recommended Posts

Ще ви дам тийзърите така,защото директно не ми става..

От Канала на Leon

+ от официалния канал на групата

 

 

Превод на думите,които чуваме

 

 

Ren

여보세요

Hellо~

밥을 먹었니

Have you been eaten

어디서 뭐하는지

Where are you what are you doing

걱정돼니까

Because I’m worried with

 

Minhyun

여보세요

Hello~

여보세요

Hello~

 

 

 

 

Minhyun и Nam Bora

 

tumblr_mhvy2r1W811r5zxqpo1_500.jpg

Момчетата ще участват и в SBS MTV’s “Diary” миналата година групи като BTOB, VIXX,JJ project , MYNAME ...Сега и момчетата ще участват заедно с другата роки група на Pledis - HELLOVENUS

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един тийзър...

 

 

 

 

 

Интервю за LEON TV с агн суб.

 

 

 

 

Първо превю снимка и към NU’EST MTV Diary..Записано е на 24/01 в Korean Folk Village

 

tumblr_mhtv4cBfuJ1r74tc9o1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

От LEON

 

С Бг Превод :click:

 

Oнлайн Албума... :click:

 

За теглене download ; Втори линк download

 

@ ‘Show Time, NU’EST Time’ 2nd Mini Album Concert {13/02/2013}

 

tumblr_mi5cqhAXS21rpherio1_1280.jpgtumblr_mi5cloHoUO1rpherio2_1280.jpg

 

tumblr_mi5cqhAXS21rpherio2_1280.jpgtumblr_mi5co2cxYi1rpherio1_1280.jpgtumblr_mi5co2cxYi1rpherio2_1280.jpgtumblr_mi5cloHoUO1rpherio1_1280.jpgtumblr_mi5ckb6YvP1rpherio2_1280.jpg

 

 

#1

 

tumblr_mi5cy0H6iL1rpherio1_1280.jpgtumblr_mi5cwpzTjU1rpherio1_1280.jpgtumblr_mi5cv4dCOB1rpherio1_1280.jpg

tumblr_mi5czs4Scu1rpherio1_1280.jpgtumblr_mi5cyx9Pu31rpherio1_1280.jpg

 

 

С Нам Бора

 

tumblr_mi5bo4bPA71rer999o1_1280.jpg

 

Различни промо снимки от тук на всички момчета...

 

tumblr_mi52cisDnx1rpherio1_1280.jpg

 

 

tumblr_mi52bwej961rpherio1_1280.jpg

tumblr_mi52ais0Wm1rpherio1_500.jpgtumblr_mi5278zyMm1rpherio1_500.jpg

tumblr_mi525d7Suw1rpherio1_500.jpg

tumblr_mi525zpjXZ1rpherio1_1280.jpgtumblr_mi5237YN7o1rpherio1_1280.jpg

tumblr_mi5225ptQw1rpherio1_1280.jpgtumblr_mi521qLRH31rpherio1_1280.jpg

tumblr_mi529vIm2r1rpherio1_1280.jpg

tumblr_mi5287QDKj1rpherio1_1280.jpg

 

 

Mнение: На мен албума и песента ми харесаха ...Клипа и танцът до колкото видях също е приятен..Те ни изненадаха като ни показаха друга по нежна страна като завръщане и това ме изкефи, че не е като Face и Аction

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не ме грабват песните много, аз лично съм разочарована. 'Hello', като идея е нещо, което сме виждали вече много пъти. Разбирам, че за корейците е много драматична тематиката, момиче което изневерява на всичките едновременно, но за мен си остава горчивият вкус от липса на креативност и оригиналност, на фона на толкова никаква песен, пък съвсем. 'Hello hello' най се ядва, другите са средна работа. По-зрялата визия им приляга, добре изгеждат, талантливи момчета, но са им написали слаби парчета, това е. :/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Останах със смесени чувства.

От една страна не ми хареса идеята - че момчетата виждат, че мацето е мъжемелачка, но пак теглят към нея.

В тоя дух - ако клипа беше с една крушка и заслепени пеперуди да я обикалят - сега бих "фенскриимнала",

ама декора, костюмите и хореографията (в която тъпчат на едно място или обикалят в кръг) сме го виждали вече към 9876545678 пъти.

Да не споменавам, че перхидролената мания трябва да я забранят със закон :modpower:

 

Но до тук с негативите.

 

Йобосейо?

tumblr_mi7kdr4MRu1qbgpp5o1_500.gif

 

Яде ли, искам да те видя, добре ли си - изразите, които всеки уважаващ себе си фен знае от обща култура, в съчетание с нежната музика - веднага грабват ухото.

Определено ме спечелиха и без да са похарчили 900 000 долара (ако не се лъжа - толкова струва клипа на БАП) :rolleyes:

 

И ако и останалите чуят (а не само да гледат ) песента 3-4 пъти, 100% ще ви хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, кажа първоначално нещо от Pledis заявиха,че Арон има разкъсвания на мускул на прасеца..Изпратили са го в болница...

 

Завръщанията,които направиха миналата седмица по предаванията..Като на някои от тях започват с друга песен Hello Hello @ M Countdown /// @Music Bank ///

///

 

Днес пък пуснаха клипчета от Шоукейса провел се на 13/02..Май е имало още изъплнения..Като соло сцени на всеки ...Но това е качено ..

 

///
///
///

 

Каква снимка качи Uee,когато момчетата са били в Music Bank,където тя е водеща

 

tumblr_mi94sflTk31rpherio1_500.jpg

 

По време на снимките на клипа

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от целия клип най-запомних часта с целувката(така де те бяха две)

Не очаквах да има такава сцена, че чак връщах към 3,4 пъти да гледам хаха

В танца ми хареса частта с вратовръзката, а от цялата песен най ми хареса частта с рапа

Иначе и аз съм разочарована от клипа като цяло :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oпределено песента е много хубава..С всяко изпълнение, която я слушам и гледам на сцена е запомнящо ..Пък и момчетата не могат постоянно бързи песни да правят.A който е взел да учи танца ето как момчетата показват едни от основните стъпки

 

 

 

 

Първи епизод от MTV Diary EP1 :click:

 

NU’EST “The Moments” Album Photoshoot

 

@ K-Boy Magazine

 

 

tumblr_miscpx2zCA1qc416ao7_500.jpgtumblr_miscpx2zCA1qc416ao6_500.jpgtumblr_miscpx2zCA1qc416ao2_500.jpgtumblr_miscpx2zCA1qc416ao3_500.jpgtumblr_miscpx2zCA1qc416ao4_500.jpgtumblr_miscpx2zCA1qc416ao5_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата преди бяха обявили един денс кавъри ...Даже едно от кавърите, които избраха е на наше българско момиче..Арон беше я избрал


 


 


 


 


Арон е ще е един от DJ по радио на арианг.Другите ще са  LUNAFLY‘s Sam и ZE:A‘s Kevin!


 


И те също присъстваха на Korean Music Wave провел се на 16 март ..Друга песен,която не е излъчена, но са пяли е Action


 


http://vbox7.com/play:ad763543a5


 


Малко пародии на Hello oт момчетата


 


 

 


Малко хореография версия Арон&JR и малко Рен 


 


Версия #2 - Baekho&Minhyun и малко Aron 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е за вярване колко много харесвам как звучат! Чаках да ми мине, ама не... В главата ми все тупка тоя пусти "джакпот"... Има ми нещо... :28558:


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tumblr_mnweazXu751rj03qho1_500.jpg


 


 


Moмчетата са празнували рождените дни на  Aron и JR под името JRON’s Happy Athletic Meet с 120 фена..Първоначално било,че само  2мата ще присъстват, но се оказало,че и другите са отишли и са прекарали почти  4 часа в игри и забавления..


 


Отбора на JR е спечелил.


 


Очаква се момчетата да се завърнат следващия месец с нов албум


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бяха жури в K-POP Festival in Gangwon 2013, който се е провел в Турция наскоро.


Събрали са 1 000 фена на техния самостоятелен концерт в Сингапур.


 



 


 ///

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата явно започват нов сезон на L.O.∧.E story и първото видео което пуснаха е от залата за тренировки. Започват с разгрявка хахаха Рен с тап танца на After School за "Shampoo". Всички дружно полудяват на Crayon Pop и "Bar Bar Bar".


И накрая за първи път изпълнение на "Introduce Me To Your Sister"


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Duble Sidekick работят по завръщането на момчетата,което се очаква да е скоро ~


Също така мернах информацията,че май и David Kim  (Day Day бившия член на DMTN/DALMATIAN) също работи по завръщането им, но не съм сигурна 


 


tumblr_mr48gp4DoD1s0stzlo1_500.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е  вече знаем датата : 22 Август

Ще се завърнат: 3-ти мини албум  Sleep Talking

 

Трак лист:

 

 

1.잠꼬대 (Sleeptalking) - Composer : Double Sidekick, Lyricist : Double Sidekick, David Kim
2. 예뻐 (Pretty) - Composer : Seo Youngbae, IGGY, Lyricist : Seo Youngbae, IGGY, Kim Jonghyun (JR)
3. 야하게입지마 (Don't wear revealing clothes) - Composer : Seo Youngbae, IGGY, Lyricist : Seo Youngbae, IGGY, Kim Jonghyun (JR)
4. Fine Girl - Composer : Lee Yoojin, Lyricist : Hanjoon
5. 조금더사랑할게 (Loving you more) - Composer : Moon Gihwan, Lyricist : Moon Gihwan

 

 

Промо снимки:

 

tumblr_mr81isnBY11samvszo1_500.jpgtumblr_mr817vn3FD1samvszo1_1280.jpgtumblr_mr81adTgkq1samvszo1_1280.jpgtumblr_mr81c47hpy1samvszo1_1280.jpgtumblr_mr81eaDl7J1samvszo1_1280.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...