Jump to content

NU’EST


Recommended Posts

Здравейте.Аз искам да попитам нещо,дано някой може да ми отговори.Защо през 2017 г. четирима от групата решават да участват в шоуто P101?В смисъл някакви проблеми ли са имали по това време или пък е просто трик да увеличат популярността си...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На въпроса,който зададох в предния пост аз си отговорих сама,може и да греша,но така виждам нещата.То няма точен отговор,но покрай нещата които прочетох за тях,стигам до тия заключения. В началото на 2017 год. JR, Baekho, Minhyun и Ren решават да участват в Produce 101 Season 2 ,смятам,че тогава са имали някакви проблеми,да кажем,че групата е била в застой и това е било единственото им решение за да не стигнат до раздяла.Явно идеята е била чрез предаването да увеличат популярността си,което пък ако наистина това са искали,е успели са...

-И четиримата стигат до финала,като се класират съответно-Ren на 20 място,JR на 14 място,Baekho на 13,а Minhyun на 9 място и по този начин той влезе в проектната група ''Wanna One'',съставена от завършилите от първо до 11 място в шоуто...

-Още от появата си в Produce 101 нещата при момчетата се променят.Рязко се покачва популярността им,албумите им се издигат в класациите,дори се връщат в музикални предавания да популяризират сингъла си "Hello'' /излязъл 2013г./

-След предаването JR и Ren стават модели за козметичната компания Labiotte. Впоследствие Baekho и Aron също се присъединяват към тях за популяризирането на марката. Рен се присъедини към шоуто JTBC Learning the Hard Way, на което той е фиксиран член. Арон е включен в сингъла "Loop" на Raina.

-Продължават музикалната кариера като NU'EST W /без Minhyun/ като W означава-изчакайте...Изчакайте завръщането на Minhyun,след което отново ще бъдат едно цяло.

-NU'EST W издава три албума:

 

1-W,Here /10.10.2017г./

Off Topic

 

 

 

 

Специален сингъл-If You /25.07.2017г./

Off Topic

 

 

OST-"A Korean Odyssey'' /23.12.2017г./

Off Topic

 

 

2 албум-WHO,YOU /25.06.2018г./

Off Topic

 

 

 

 

OST "Mr. Sunshine'' /26.08.2018г./

Off Topic

 

 

Collaborations /01.10.2018г./

Off Topic

 

 

3 албум-Wake,n /26.11.2018г./

Off Topic

 

 

 

 

Участия...

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=0ZJdh6xiY60

 

 

 

 

-На 15 и 16 декември 2018 г. NU’EST W направи два концерта “‘Double You’ Final in Seoul”.И четиримата члена на групата са благодарили на феновете,че са били с тях през цялото време,и сега в края на NU’EST W.След като NU'EST W напуска сцената, феновете гледат последното видео, което показва, че пето цвете се поставя във ваза, пълна с четири цветя, оставяйки посланието, че NU'EST ще се върнат като пет члена през 2019.С подробности концертите ето тук...

Off Topic

 

 

 

 

-На 7 август  2017 г. Minhyun дебютира и с Wanna One.Групата е доста успешна,но е проектна и договорът с нея е кратък...

-На 31 декември договорът на Wanna One приключва,групата слага край на своя път със заключителен концерт през януари,а  в полунощ на 01 януари NU’EST W пусна своя епилог.Та това е въпросният клип от края на концерта с цветята...Феновете са развълнувани да отпразнуват събирането на всичките пет члена...

Off Topic

 

 

-На 1 февруари 2019г. момчетата преподписаха договорите си с Pledis Entertainment- ТУК.

Направиха официален инстаграм акаунт- nuest_official

А на пети февруари качиха първата си обща снимка на петимата от 2017г. насам.

cc98521e4573991e3b91b8a41888d22a.jpg

 

-На 9 февруари Minhyun замина за Милано за модната седмица по покана от Moncler Genius  ...

-На 11 февруари излезе информация,че групата ще има концерти на 12,3 и 14 април.Въпреки,че предната година NU’EST W имат няколко концерта,то разликата тук е,че предстоящият концерт ще отбележи първия самостоятелен концерт на NU'EST като петчленна група.  

-На 13 февруари Рен изненада феновете си в Тайланд,споделяйки предварително датата и мястото в социалните мрежи,където могат да го видят.Изпълнил е доста кавъри,а след това хаштаговете “fromRENtoLOVE” и “LOVEWillDoMore” оглавиха тенденциите в туитър в Тайланд.Рен е потвърден и като главен водещ в един от филмите като част от тайландско-американската серия за сътрудничество, “Asian Ghost Project”. Ren по-рано се появява в популярния тайландски сериал “Something Family Season 2” и “Coffee Society 4.0”, където впечатлява с актьорските си умения. Подробности  ТУК...

-На 15 февруари момчетата пуснаха нови снимки...Може да ги видите ТУК...

-На 18 февруари бе съобщено,че групата ще пусне сингъл през март месец

-На 20 февруари компанията съобщи,че докато е бил в Европа Minhyun е заснел музикално видео,който е част от завръщането на NU'EST.

-Minhyun е получил предложението да участва в мюзикъл" Marie Antoinette ", но все още не е потвърдено участието му.

-На 2 март Baekho замина за Нова Зеландия като участник в “Law of the Jungle in Chatham Islands”.Подробности ТУК... и ТУК...

-На пети март момчетата направиха V Live,озаглавен „NU'EST - A Very Special Tuesday“. За какво иде реч,може да видите Тук...

-На 9 март групата разкри закачки за дигиталния им сингъл...ТУК

-Днес-13 март Pledis съобщиха,че по случай годишнината си на 15 март групата ще направи специално дарение за подпомагане на деца със слухови увреждания и хора с увреждания на развитието. Това дарение започна със сърдечното намерение на членовете да възстановят голямата си любов от феновете си през последните седем години чрез своята музика. NU'EST подкрепи разходите за хирургия на кохлеарни импланти и логопеди за деца със слухови увреждания. За да подпомогне програмите за подкрепа на образованието, свързани с увреждания, свързани с развитието, които комуникират със света чрез музика, NU'EST е дарил дарението си на организация, наречена "Охлювът на любовта", чрез портала за дарения на Naver Happybean.

-Сингълът на NU'EST ще излезе на 15 март... 

 

 

Преди известно време,може би няма и два месеца да е било, бях попаднала на и аз не помня точно какъв пост беше,но имаше коментари под него от сорта,че едва ли не групата иска Minhyun да се върне в нея,за да се възползва от известността му.И понеже по това време Wanna One вече бе разпусната или тъкмо и предстоеше това и се коментираше кой какво ще прави от тук нататък,и аз се зачудех дали Minhyun  ще се върне или ще продължи сам,защото е вярно,че покрай новата група известността му стана доста голяма и ако искаше можеше да продължи кариерата си соло.И всъщност покрай тоя пост аз погледнах какво е станало с „NU'EST.Това,което мога да кажа е,че може Minhyun да е станал доста известен,и от петимата да е най-такъв,но и останалите не лъжат.И реално той сега се връща в едно друго ниво на групата,тоест като е напуснал е било едно,а сега съвсем друго.А иначе неговото си е едно приключение,отива в нова група,но като се разделиха,пак си се връща в старата и със сигурност момчетата от NU’EST са му липсвали страшно много и се радва,че пак си е с тях...Както те се радват,че той се върна...А и да не забравяме факта,че NU’EST е първата му група,а другата само преходна...Нещо,което фен масата на Wanne One май забравя,защото е имало доста нападки към Minhyun,докато е все още в Wanne One заради „NU'ESTи техния фендъм...Едва ли не са го принудили да не контактува с тях,когато са на едно място...

 

И последно, доста награди са спечелили NU’EST W,но аз не се интересувам от награди,затова няма да ги търся какви точно са и колко...Един клип и снимка само ще споделя...

Off Topic

 

Dw-N-k-JJUw-AEx5j-B.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предстои да бъде представен официалният лайт стик на NU'EST.

54728743-2156555871101521-11634439855034

 

На трети април ще излезе сингъл на Минхьон...

Тийзъри..

55491732-2160165414073900-47488679052218

 

Off Topic

 

55758161-2160164767407298-35454271527384

 

54524328-2160164844073957-19287933879855

 

55793530-2161869490570159-84962281981267

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И още един симпатяга бе рожденик,само, че вчера...Ама малко дъжд и гръмотевици при нас и без ток и интернет се оказахме,та не можах да отбележа повода навреме...

#뉴이스트 #NUEST #곽아론 #아론 #Aron

60587952-2333557966700665-55036383995268     D7-E15-Ql-Uw-AA8-JYk.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Националния лидер" днес е рожденик.Така е наречен JR по време на Produce 101,тъй като е помагал на всички с каквото може и си е спечелил уважението...

Аз може да не съм най-големия фен на групата,но съм фен на момчетата.Евала им казвам,че не са се предали в момента на трудност,когато дори от компанията им казват,че няма защо да им правят нови албуми,защото те не носят печалба,че едва ли не другите изпълнители в компанията ги издържат,те са взели някакво решение за спасение и най-хубавото е,че успяха,а именно да съхранят групата,а не да се разделят,накъдето е вървяло всичко.В PD 101 всичко това около тях излезе наяве,но те изтърпяват и приказките и съжалението.И показват на какво са способни.А след това изтърпяват и повече от година да не могат да се виждат с Minhyun,заради феновете на Wanna One...Но вече са и петимата отново заедно и продължават напред...

Чакай,че аз се отплеснах и чак докъде стигнах.А повода е рождения ден...

Честит рожден ден на JR,жив и здрав да е...:wub:

#Happy_JR_Day

62159715-2365642896825505-61252053665243  D8d7nz-XW4-AEGSUU.jpg

 

Off Topic

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Минхьон ще играе в мюзикъла ''Мария Антоанета'',като Лео от Vixx. Всъщност те двамата ще играят един и същ герой-Ханс Аксел фон Ферзен-чаровен и смел шведски благородник, влюбен в Мария Антоанета.

Ето как ще изглежда и той...

64406828-2282064871883953-57515833997813

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Minhyun и Лео/VIXX/ споделиха защо са решили да участват в мюзикъла “Marie Antoinette”

Мюзикъла се основава на японския роман на Шусаку Ендо. И двамата ще поемат ролята на граф Аксел фон Ферсен, очарователен и смел шведски граф, който е влюбен в Мария Антоанета. Производството се очаква да бъде хит на касата, тъй като бе класирана на първо място на местата за резервация на билети, след като първият кръг от продажби беше открит на 18 юни.

„Мари Антоанета” ще бъде първиятмюзикъл за Minhyun. Той изрази ентусиазма си за новото предизвикателство, като каза: „Беше ми вълнуващо да имам възможността да работя с такъв прочут персонал и известни главни актьори. Участвам с желание да работя усилено и да вложа впечатляващо представяне. "

Въпреки, че е нов в мюзикълите, Минхюн показва дълбоко разбиране на характера си. "[Граф Аксел фон Ферсен] е идеалист, който честно изразява мислите си и показва чиста и непоколебима любов към Мария Антоанета, като стои до нея", обяснява той, като предвижда как ще изобрази героя на сцената.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия дни занимавайки се с нещо друго,не стига,че не бях активна тук в музикалните теми,аз направо и нищо не знам какво е ставало около групи,певци и т.н,нищо не съм гледала,пълна индия както се казва,та снощи влизайки в ютуб като видях колко много нови неща са се появили и :blink: ей така,край изостанала съм от всякъде с информацията,чак се налага да търся...Все едно съм била на Марс,нищо да не знам,чак и за любимците ми...:lol2: Ама както и да е,сякаш кой знае какво е станало,сега ще наваксвам.Та почвам от Nue'st... 

Така,на 20 и 20 юли момчетата имаха концерти в Тайланд-Segno in BANGKOK 2019,с които сложиха начало на турнето си...

 

Снимки от официалния им туитър.

20 юли...

D-7-Qj-Lu-U4-AEul-Fm.jpg

 

D-7-Qkox-Uc-AE-QXb.jpg

 

Off Topic

 

D-7-Qlq-SUc-AA7g-NF.jpg

 

D-7-Qj7i-U8-AID5s-I.jpg

 

21 юли...

EAAd2py-UIAAlu-Rq.jpg

 

EAAd3v-KVAAIWhmg.jpg

 

EAAd5-Kg-U0-AAq8ao.jpg

 

EAAd4h-GUEAAv1w-U.jpg

 

 

Още клипчета в ютуб :click:

 

Off Topic

 

Пресконференция покрай концертите...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес Minhyun е рожденик....:wub:

#한여름의_시작_생일축하해_민현아   #HAPPY_MINHYUN_DAY

EBd-MXJHUYAANe-SM.jpg  EBhfmrf-VAAIKbz-S.jpg

 

Off Topic

 

Рен в инстаграм:„Честит рожден ден, Minhyun. Нека винаги сме здрави и щастливи. "

 

 

 

Off Topic

 

 

 

 

 

-А тия дни бе разкрито,че Арон е помогнал да  се спаси живота на младо момиче в самолет.

На 8 юли NU’EST се качи на самолет, който се връща в Корея, след като присъстваха на KCON 2019 NY. Според Airlines Airlines, осемгодишно момиче, посочено като Чой, също се е качило в самолета заедно с майка си. Приблизително час и половина след качването на борда Чой е развила висока температура и болки в стомаха и започва да има припадъци.

За щастие, един лекар е бил на борда и Арон пристъпи, за да помогне, като преведе разговора между майката на Чой и лекаря, който не говори корейски.

Източник, който е бил на борда на самолета, споделя: „Арон също не се чувстваше добре поради остър ентерит, но след като чу за спешния пациент, изтича на мястото и направи всичко възможно да предаде думите на майката на лекаря.“

След като лекарят обясни, че Чой трябва да бъде преместена в болница възможно най-скоро, пилотът направи аварийно кацане на международното летище Тед Стивънс Анкоридж и Чой успя да премине кризата.

По-късно Чой благодари на всички пътници в самолета и изпрати на ръка писмо с рисунка, за да благодари на Asiana Airlines.

asiana-aron.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...