Jump to content

NU’EST


Recommended Posts

Офицялно от тази седмица директорът е добавил 6ти член който взема голяма част от думите на рапарчетата ни JR и Minhyun на мен лично не ми допада но други може и да го харесват :dunno:  :mad2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота 8 март -  Music Core правеше 400-тин броя от излъчването си.


Бяха подготвил много специални сцени.


 


Ren заедно със A-Jax's Seung Jin BTOB’s Min Hyuk, VIXX’s Hong Bin  сформираха Boy's Day и направиха кавър на песента на Girl's Day Something



http://www.vbox7.com/play:18806d410b


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма новина! Момчетата най - после ще направят завръщане с цял пълен албум. Датата ще е 9 юли. Името на албума е Re:BIRTH

Пуснаха малко промо снимки. Ах колко промени има в тях.

tumblr_n7xo8xnl8Z1subqpro5_1280.jpg

 

 

 

tumblr_n7skfsCCq51rlwr0qo1_1280.jpgtumblr_n7qq668Kol1rlwr0qo1_1280.jpgtumblr_n7oitrjahr1rlwr0qo1_1280.jpgtumblr_n7mrkuh5v41rlwr0qo1_1280.jpg

tumblr_n7leluRSvf1rlwr0qo1_1280.jpg

 

 

 

 

tumblr_n7dhfiigsa1rlwr0qo1_1280.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


 


Интересна идея от Рен да правят мъжкар хахахаа С къса тъмна коса действително изглежда супер, но още това събличане и теракота не ми се връзват хахахах а и при положение, че виждам Бекхо, та дори и Арън в кадър, не могат ме излъжат, че Рен е станал мъжествен хахахахаха


 


Клипа е средна работа, не схванах дълбоката идея, но е хубаво заснет хахахаха Песента е хубава, но не ми се заби в главата. Бекхо явно наистина е доста зле с гласа,така като гледам не изнася цялата песен, тоя път. Даже мисля че Рен е основният вокал тук, но трябва да видя лайв, че не мога да преценя кой какво пее така. А и да видя Арън дали казва нещо повече от 5 думи хахахахха


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента ми хареса.Много по - добра работа от предишното им завръщане. Танцът ми харесва.  Жалко за Арън обаче, определено малко малко части има.

Ето го и денс варианта:

 

Пуснаха и мейкинга. Голяма забава е ставало хаха

www.youtube.com/watch?v=YjLDIBSHw1c

 

Ето го клипа към  танцът на Интрото (Judgement)

 

Сцените по завръщанията им:

@Music Bank [11/07/14]  

@Music Core [12/07/14] 

@ Inkigayo[13/07/14]  

@Тhe Show [15/07/14]  Good Bye Bye

@Show Champion [16/07/14]   Good Bye Bye  (не е от официалния канал, но тези дни трябва да го качат)

Днес се провеждаше M countdown и май бяха включени, засега линкове няма.  Миналата седмица беше специален брой на предаване и пак не участваха.

 

И ето кадри от шоукейса, които от LOEN ни споделиха преди няколко дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук темичката май е позамръзнала...

 

Както предпоалгам знаете, в края на ноември Nu'Est имаха концерт в съседна Румнъния, в Букурещ. Участието им на румнънска сцена бе част от европейското турне на групата RE:Sponse

 

10697130_751253224945046_623201898204299

 

С няколко кей-поп фена посетихме събитието и успяхме да запишем видео от самия концерт като готовото клипче от пътешестивето ни може да видите тук:

 

Снимки от концерта може да видите ТУК!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За третата си годишнина момчетата пускат специален сингъл - I’m Bad



 


Baekho казва че вече е по-добре, така че да се надяваме скоро да е на 100% :)



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Minhyun участва в една от песните от новия албум на Fromm (казва се Aftermath).

Крайният резултат е много хубав, а са ни добавили и английски субтитри към видеото.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата (без Minhyun , който е активен в новата група WannaOne) ще направят завръщане с песен на 25-ти. Това всъщност е пре-рилийз , а цял албум ще чакаме по-нататък.

 

JR и Hongki от F.T. Island ще са посточнни участници в новото шоуто на JTBC "Night Goblin". Първото издание ще е на 30-ти, но момчетата ще се присъединят към другите трима постоянни (Lee Soo Geun, Jung Hyung Don, Park Sung Kwang,) от втори епизод нататък.

 

FT-Island-Hongki-NUEST-JR-Jung-Hyung-Don

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи тийзър за "If You". За този сингъл ще се наричат Nu'est W (от "wait"), не разбрах дали Minhyun ще се връща после

 

NUEST_1500649576_Screen_Shot_2017-07-21_

 

Междувременно пуснаха много хубав ремикс на тяхната "Look (A Starlight Night)" от миналата година., направен от Baekho. Оригинална версия

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато дебютираха, ми бяха много любими, радвам се, че славата им възкръсна чрез Produce 101. 

Красив нов клип и песен 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...