Jump to content

Akanishi Jin (Аканиши Джин)


vivitu

Recommended Posts

Някой да знае откъде да си изтегля концерта му 'Yellow Gold Tour 3010'? :D Много ми се иска да го видя ....

опитай от тук DVD-то е излязло на 04.05. В момента още се боря със свалянето и не мога да ти кажа на сто процента какво точно е, все пак са 16 части само първия диск :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден Аканиши.

akanishi+jin+%28157%29.jpg

Пожелавам му всичко най-хубаво и разбира се да ни радва още дълго време с присъствието, песните и филмите си, а и също така с лъчезарната си усмивка.

Аканиши има специално значение за мен. Той беше първия японски айдъл, който харесах, за което още съм признателна на филма Bandage, и ме привлече към японската култура, а след това и към KAT-TUN и другите Джонита.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, все хубави хора родени на таз дата. Да му е честит рождения ден. Всичко най-хубаво много професионални и лични успехи. :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден, Аканиши!

737605b3390ff42f.jpg

 

Пожелавам му много здраве, щастие и късмет!

Нека покаже на онези, които не вярват, че ще успее въпреки всичко!

Пожелавам му всяка звезда на небето да запечата по един твой успех! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайност, че се сетих днес да видя форумната страничка на Джин - бях забравила, че има рожден ден, но да му е честито :) Дано на 27 пожъне много успехи и да заема повече екранно време, че ми липсва. Ах, ах, ах Джин сигурно ще си остане най - голямата ми азиатска любов...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не Ви затруднявам много, някой може ли да каже повече за Аканиши Джин. След като прочетох темата усетих, че има доста моменти, които ми се губят и не мога да навържа фактите в хронологичен и логичен ред. Ако някой има желание и време да се занимава, нека публикува биографията му заедно с клюките и слуховете. Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе видеото, значи. Точно по разписание.

Може би, само липсата на танцов елементе в минус за клипа. Иначе е направен по американски. Искаше ми се да има нещо различно, интересно. Ако сравним този клип с подобни, които е правил Юя Мацушита, например, ще видим, че тук липсва онази креативност, с която японците пленяват света. Въпреки това, подкрепям дебюта на Джин. Песента е достатъчно завладяваща. Страхотно постижение! Дано да се хареса и най-важното - да се върти по световните канали! Ганбаре!

П.П. Защо не показват лицето му? Сякаш се опитват да скрият, че е японец.

П.П. Ако Джони Китагава беше видял това видео, преди Джин да напусне, щеше да го банне от групата моментално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A, ето го видеото, което чаках :) Обаче, отново останах разочарована. Първо, факт е, че не показват лицето му, което смятам че си е чисто умишлено. Не знам каква е причината, надали ще е за да скрият факта че е японец, най-малкото името му подсказва. Предполагам, че е за да придадат някаква мистериозност на образа му във видеото, обаче нещо не им се е получило. Изглежда ми неуместно, при все, че Джин е толкова чаровен. Самото видео не ми хареса, много вяло. Тия моми дето се размотаваха много не ми стана ясно какво правят.... Иначе интересно ми се стори заигравката с "Да изчезнеш за 60 секунди" ....ама.... и там не сполучиха много, в първия момент точно това ме заинтригува, но уви за много кратко. Като цяло, май нямаше нещо, което да ме накара да го гледам пак. Колкото до песента, ми звучи ми като поредния румънски хит. Не знам до колко ще е успешна в щатите, те си падат по комерсиалното, но дано да е успешна. Силно се надявам тия Аканишиеви американси амбиции да се увенчаят с успех, но лично мен с тая песен не ме хванаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е, но ако искаме Джин да покори Америка, ще трябва да го подкрепим. Песента не е по-лоша от всички останали западни хитове, с които ни заливат в момента. А и на едно място Джин загатва за себе си. Дано да има успех!

Чудя се на режисьора на видетото, който на мейкинга по-горе се гордееше с гениалното си хрумване да представи нещата по този начин специално за Джин. Надявам се, ако реши занапред да клипира още песни, ще си потърси друг екип!

След 1г. е премиерата на 47 Ronin. Мисля си, че ако не се получи ролята му на пират, то поне ще бъде истински самурай. Видях, че в доста европейски страни ще го пуснат по кината. Стискам палци да мине и у нас!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, абсолютно съм съгласна за новите проекти да си смени екипа :D A да си призная, Режисьора не знам с каква точно гениална идея се гордее. имайки в предвид, че единственото по-интересно нещо бе взаимствано почти едно към едно от Gone in 60 sec. Останалата част, т.е. разхождащите се полуоблечени девойки са явление, което често присъства в клиповете на разни поп/R'nB/ Hip Hop и каквито още се сетите изпълнители.... Зна мен си бе нищо ново под слънцето, другия вариант е просто аз да не съм оценила "гениалното хрумване" на Режисьора, ама това е просто защото не го открих :D :D :D A иначе да, загатна Джин за себе си, в последните 5 секунди :D и то така да се каже от далече, ама нищо, и на толкова съм доволна при все че през цялото време му гледах слънчевите очила в тоя тъмен тъмен гараж/паркинг.

Колкото до филма, виж, това е друга работа вече, възлагам му надежди. Чакам си го чинно :) И да си призная, не се и съмнявам, че ще се представи добре, колкото и малка да е ролята му. Самия факт, че ще участва е чудесен. Всичко става малко по малко :) Харесах го в BandAge, въпреки, че самият филм не ми хареса. Има присъствие, ще се справи и тук :)

 

P.S. Само да вметна, че като актьор го харесах ужасно много в Yukan Club. Справи се чудесно там, та...възлагам му надежди. А иначе ukio е много права, като фенове трябва да го подкрепим, най-малкото заради усилията които полага. И въпреки, че тази песен не ми е по душа, Джин е много повече от една кофти песен със скапано видео ;) Пък и това е само началото, а не всяко начало е лесно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, в последните кадри, както и на места в пеенето му се прокрадва нещо познато, характерно само за него.

Колкото и да го моделират по американски, вярвам, че има частица, която не могат да променят.

Ах, Юкан клуб. Тази комедия, с всяко ново гледане, все повече ми допада. Джин има страхотно присъствие и в Гокусен, и в Анего. Именно благодарение на участието му зедно с Каме, вторият сезон на Гокусен се получи толкова интересен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"...his single, “Test Drive featuring Jason Derulo” released just recently, Jin Akanishi is already at the #1 spot on iTunes Dance Album Chart, the catchy EP comprised of remixes of “Test Drive featuring Jason Derulo” is also climbing the iTunes General Album Chart at a #10 spot as of 11:00AM"

0f2c2816ded94e12.jpg

422e9dd38a586727.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"...his single, “Test Drive featuring Jason Derulo” released just recently, Jin Akanishi is already at the #1 spot on iTunes Dance Album Chart, the catchy EP comprised of remixes of “Test Drive featuring Jason Derulo” is also climbing the iTunes General Album Chart at a #10 spot as of 11:00AM"

0f2c2816ded94e12.jpg

422e9dd38a586727.jpg

 

 

супер, можем вече спокойно да кажем, че е постигнал някакъв успех.А относно клипа първата асоциация, която аз направих беше с филмите от поредицата Бързи и яростни, не знам дали ще се съгласите, но мисля че би било страхотно, ако има Бързи и яростни 6 да използват клипа на Джин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...