Jump to content

Akanishi Jin (Аканиши Джин)


vivitu

Recommended Posts

Джин се завръща скоро на японска земя.

Ето как се създава една звезда.

The Takeover - Episode 5

Test Drive - no. 1 Dance Chart Daily!

Албумът се очаква февруари

Jin's Christmas Message on Johnny's Net

Линк

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Не мога да кажа, че съм почитателка на Аканиши Джин, но като една анего, определено не ми липсват аспирации :)

Искам да попитам по-сведущите по въпроса - Имате ли представа, защо аджеба, освен във видеото, така и в мейкинга на клипа (The Takeover) красивото личице на младежа остава някак неясно и полускрито? Всички близки кадри са с очила, шапка, отдалече ни го показват и без тях, но разстоянието не е малко и отново визията му остава неопознаваема. Моля, да ме светнете дали това е някаква практика при азиатските изпълнители дебютирали на запад или личен грях на режисьора, че аз нямам много наблюдения.

Иначе песента е симпатична, но не много запомняща се. Това е моето скромно мнение, ама аз и не разбирам много. Желая успех на Аканиши Джин и по-често да го виждаме в пълния му блясък, че си е чиста загуба за женските очи, а и не само :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не мога да си обясня, защо не показват лицето му. Пълна загадка.

Надежда обаче има в новия клип, който снима - Сезони. Деца, усмивки и близки кадри се виждат на промото.

http://www.youtube.com/watch?v=_TDykN7_ZNA

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам... Джин е невероятен. Снощи и аз попаднах на новината за Seasons и видях PV на клипа. Много ми хареса, че ще го играе "татко", с дечица винаги е весело.

Разбрах, че сингъла излиза на 28-ми декември. Ще чакаме с интерес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хич не му трябват клипове... Само лицето му да снимат и всичко ще е перфектно! : :wub:

Съгласна съм с теб kiddo.

Момчето си има невероятна муцунка :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой би повярвал че Джин би изглеждал толкова страхотно като татко?Сцените с малкото момиченце са толкова готини.Досега се е показвал в различна светлина-било то секси,или bakanishi Харесва ми .А видеото и песента създават много топло чувство.

Никак не вреди и че поне според мен Аканиши никъде не ми се е струвал по-хубав.Някак пораснал и без да преиграва. Голям плюс е и че са махнали слънчевите очила и излишните аксесоари. :D

Дано за американския пазар да подготвят нещо подобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще заменят качулката с каска. Дано само не затъмнят стъклото й! Надявам се, този път видеото да е по-ясно и като цветове, и като замисъл!

11fda49c50f89bbf.jpg

Behind-the-scene - ANAN photoshoot

Johnny’s International Newsletter | January 4th, 2012

Фотокнигата на Eternal

438645fd12d6c008.jpg

52caf8eab21e2004.jpg

3d8f06e1588ac233.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инфо

Първият US албум на Джин ще носи името JAPONICANA. Датата на излизане е 7 март.

През февруари ще участва в предаване с Такки, което ще се излъчва по TackeyCHANnel.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгледай отново снимките му за An An от 2009 г., пусни си "Eternal" или си припомни любими моменти от Bandage... И знаеш ли колко добре ще се почувстваш...

Не ти е нужен сън, когато можеш да се наслаждаваш на Джин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгледай отново снимките му за An An от 2009 г., пусни си "Eternal" или си припомни любими моменти от Bandage... И знаеш ли колко добре ще се почувстваш...

Не ти е нужен сън, когато можеш да се наслаждаваш на Джин.

 

Имам си ги аз на АнАн... Както и от Бандаж сесията... А и не само, май доста имам негови :D

Но на мен Джин ми е забранен за гледане след 20 ч., щото после не мога спя спокойно B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех да ти препоръчам за момент да си представиш, че си на мястото на Кии Китано и той целува така теб, но щом ти е забранен след 20:00 ч. - няма да го направя.

 

Джин, когато се зарибих по японците ми бягаше по тъч линията, така да се каже. Нещо не успях да го харесам в началото, но сега мога да напиша есе на тема "Как харесах Джин Аканиши и каква бе причината за това".

Невероятен глас има този мъж. Наричам го мъж, защото отдавна вече не е онова хлапе от Gokusen и Anego, а мъж на почти 28-ем години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро с хубава новина и пожелание.

Тази година Северноамерикански тур, догодина - Европейски!

Ето датите:

March 9th, Club Nokia, L.A.

March 10th, Centre for Performing Arts, Vancouver (CANADA)

March 11th (or 12th ?), Hawaii Theater, Honolulu

March 15th, Best Buy Theater, New York

March 17th, Warfield, San Francisco

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...