Jump to content

Малко Арт


Recommended Posts

Преди ми беше хоби да си драскам, сега не чак толкова...

 

Неможете да ме намерите в Deviantart, понеже не качвам работите си там.

 

Blue, използвам Photoshop. :)

 

Принципно бях решил да не качвам повече, понеже нямаше никакъв интерес у хората тук. Сега обаче ще се замисля повторно. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме нямаше известно време из форума и не бях влизала в Личното творчество, а това е подраздел, който следя много и веднага щях да се включа. Останах изненадана вчера, че няма коментари тук.

 

И що не качваш в Девианта? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги видях още вчера, но понеже не знам как точно се наричат тези рисунки, не съм запозната с терминология и т.н. не знам как правилно да се изразя.

Просто ми харесват. Но да влезеш и само да кажеш "браво" не се ли счита за офтопик :huh:

Та в този контекст, може би ще е хубаво авторите на такива произведения, да казват с две думи какво са сътворили и така да ни ограмотяват. Поне такива невежи като мен.

Иначе картинките са чудесни, цветни и красиви.

:thanks: за споделянето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koori, със сигурност доста хора са видяли темата. :) Можеш да видиш броя на посещенията.

По-рядко се коментира в този подраздел, но това не означава, че няма интерес. ;)

 

Ще чакаме с нетърпение да ни представиш още твои творби.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IvYoYo, не качвам работите си там поради простата причина, че не рисувам с цел другите хора да ми казват колко съм добър или нещо от сорта. За мен е достатъчно удовлетворителен факта че съм нарисувал нещо, а работите съм качил тук поради няколко причини като главната е че ми харесва форума.

 

kandala, наеменуванието за моя арт е Signature (Digital Signature). Иначе казано подпис, а ако трябва да използвам термин за да определя себе си като артист, то ще да бъде GFX Artist (Graphics Artist). Но принципно нямам нищо против някой да ги нарича "картинки" :D.

 

Blue_Moon, надявам се да не съм ви накарал да чакате дълго. Поставих още 3 неща, всеки път се чудя какво да покажа и този път избрах тези.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...