Jump to content

Recommended Posts

Някой може ли да ми помогне с ост-а към сериала, защото колкото и да търся намирам само песента на G.O and Mir и Stand up- M2 Junior знам, че повечето песнички са познати тракове, например на MBLAQ, но има и други като Stand up, например песничката на У Хьон и Дже Йонг с нежната мелодия.... :wub::emote_kiss3:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми помогне с ост-а към сериала, защото колкото и да търся намирам само песента на G.O and Mir и Stand up- M2 Junior знам, че повечето песнички са познати тракове, например на MBLAQ, но има и други като Stand up, например песничката на У Хьон и Дже Йонг с нежната мелодия.... :wub::emote_kiss3:

Само тези песни са пуснати като официален саундтрак. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Края наистина оцапа пейзажа като за капак! Толкова незавършен завършек, че си помислих, че аз нещо не съм разбрала и пак се юрнах да търся в коментарите още серии. Ама - не!

До средата сериала беше много динамичен и увлекателен, с много танци и прекрасна музика. После малко се разводни, но нямаше да съм много против, ако си имаше още 1-2 серии, за да си е и с нормален край.

Като се изключи това, сериала ми хареса много. Колкото и да е изтъркан такъв сюжет, винаги ще ми е интересно да гледам различни версии по темата.

Всъщност си мисля, че това зависи повече от актьорите. Тук те се справиха чудесно. Двамата главни виждам за първи път и съм наистина съм очарована. Естествено, сравнението е неизбежно между двамата братя /наистина много си приличат, пък и често правех аналогия между ролите им в този филм и Скандала/ и за мен резултата е в полза на Мики. Братчето все още е едно умалено копие, нищо лошо, просто още малко опит и някое килце му трябва и може да надмине батко си. Засега показа талант и чар /пък каква усмивка, пък и тая трапчинка.../, предстои му развитие, за наша радост. Момичето си беше една чаровница, въпреки че на много места ми изглеждаше, че преиграва. Джуниърите до един си бяха сладури, на това отгоре и пяха зверски добре.

Добър актьорски състав и идпълнение, романтика достатъчно/само тия, рибешките показаха пак, очаквах нещо истинско.../, чудесни песни и танци и настроение.

Благодаря за бгсубтитрите на хората от екипа за превода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми помогне с песента от края на 7-ми епизод? Когато М2 Джуниър се разделят на две групи и в края на 7-ми епизод едната се представя (тази, в която не е главната актриса).. Много някак си позната ми звучи песента, но не мога да се сетя точно коя е... А и нещо не мога да я издиря. Започва от 6:25

 

http://www.youtube.com/watch?v=IhKV4fnitAg

 

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е хубав, но..е най-слабият, който съм гледала за сега. Става за разпускане.. Каста е хубав, грабнаха ме двамата главни :) А Мир и сестра му..са като близнаци. Но не бих го гледала отново. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето бива ,но последната серия все едно ,че я клъцнаха с ножица...все пак щеше да е 16 серии да ги бяха пуснали ,много гадно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обновен плейлист за онлайн гледане:  тук, тук. :) 

 

Редактирано от bealonenomore
Добавям в първия пост :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво става, когато една 14-годишна К-поп фенка реши да потърси в маймунда "k-pop"?  Попада на тази к-драма.

 

Това беше първият ми сериал и драмата, която ме запали по корейското кино. Пак Ю Хуан май също допринесе за последното :rolleyes:

Ако харесвате К-поп, песните са готини, също участват и доста разпознаваеми групи, играят поддържащи роли. :) 

 

И един музикален поздрав:

 

 

И едно огромно БЛАГОДАРЯ за превода! :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...