Jump to content
niko24

Животът на българите в Корея

Recommended Posts

Нико, чаках в 21:55 филма, но съвсем други неща почнаха... Да не би днес - петък да го няма?

Нормално да дават друго, защото филмът стартира на 21 март. :)

Трябва им малко време на хората да го качат в тракерите. Но съм заредила и чакам. А утре и 2-ра серия :es:

За днес съм дала заявка да се освободи телевизора в нужното време)) ще гледам))

Сериала май е в проектите за превод, и съм сигурна, че бързо ще стане - нали освен ония две корейски звезди, сега имаме и българска такава :P

а за качването питай някой опитен на лични, не вярвам да ти откажат съвет.

Гледах филма, в началото имаше двама и накрая имаше много бели на някакво тържество. Ти кой си от всичките?

аз мога да го свалям (но не знам къде да го кача после) и ако може някой от преводачите тук да му направи субтитри ще стане перфектно, защото сега почти нищо не разбирам на корейски :lol:

а между другото целия сериал е правен с DSLR фотоапарати от рода на Canon 60D, 7D, а не с видеокамери. :)

По повод на качването, не се тормози. Ние тук се снабдяваме с новите епизоди в същия ден, в който се излъчва. Аз лично го свалям в около 23 - 23.30 часа българско време. Като имаш предвид часовата разлика, можеш да пресметнеш с колко се забавя споделянето. Не е чак толкова много, нали? :es:

За субтитри, да - ще има и бг. субтитри. Следете :forumes:

Изобщо не бих предположила с какво е заснеман сериалът. :blink: Не личи по нищо. Страхотен е.

аз бях накрая, точно като почва тържеството ме дадоха замалко как обикалям с автомата :lol: и после пак ме имаше на няколко места за малко :)

Добре, че съм далече. Страшничко звучи това с автомата... :i love this:

Това с автоматите, беше на тържеството, където оня илюзионист изкара акъла на хората с фокуса си(или по-точно - магията)? В дясно от колоните си, нали? :lol2:

А за информацията - предполагам, можеш да я предложиш на преводачите в съответната тема.

Аз лично съм само консуматор. И чакам с нетърпение другата седмица.

В неделя, като отидеш на снимки, помахай с ръка на българските зрители. Може и въздушна целувка да ни пратиш :282: Майтап си правя.

Нико, успя ли да видиш някой от главните актьори по-отблизо? или то като се замисля, те не участваха в тези сцени с партито :( Нищо де, ако по-нататък ги мернеш, ще ми е интересно да споделиш ;)

Здравейте :)) страхотно е че сте написали толкова много неща и се чудех дали все пак някой е запознат с обучението в Корея^^

здравейте .. много се радвам че има българи в корея и ако е възможно можели някой да ми пише на лс. да го распитам за някой неща свързани с живота в тази страна ;3

Здравейте :)) страхотно е че сте написали толкова много неща и се чудех дали все пак някой е запознат с обучението в Корея^^

Аз също се интересувам от обучението там.Ако някой има някаква информация или къде можем да проверим какво точно изискват и предлагат повечето заведения ще бъде прекрасно.