Jump to content

Recommended Posts

Can Love Become Money

사랑도 돈이 되나요

Can Love Become Money_BG_poster_version0

Can Love Become Money_BG_poster_version0

Държава: Южна Корея
Жанр: романтична драма
Епизоди: 20
Излъчване: 3 март 2012 - 6 май 2012
Режисьор: Han Cheol Soo

Участват:

Yun Jung Hoon kaто Ma In Tak
Wang Bit Na kaто Hong Mi Mi
Uhm Ji Won като Yoon Da Ran
Jo Yeon Woo като Shim Jae Gyung

Резюме: За Ма Ин Так парите са най-важното нещо в живота. Той е успял бизнесмен, но и жесток тиранин.

Какво ще се случи, когато той реши да даде 100 милиона, за да сключи фиктивен брак и така да получи голямо наследство...

Tийзър

Снимки:

Can-Love-Become-Money-9.jpg Can-Love-Become-Money-6.jpg

Can-Love-Become-Money-8.jpgCan-Love-Become-Money-3.jpg

photo223641.jpg

:essub:

Свали с български субтитри:  :click:   :click:

Онлайн с български субтитри

С български и английски субтитри
С руски субтитри

Много свежо сериалче, но проблемът е, че явно всички разчитат на смърфовете за английския превод, а там нещата стават бавно.

Много свежо сериалче, но проблемът е, че явно всички разчитат на смърфовете за английския превод, а там нещата стават бавно.

Напълно съм съгласна с теб, а мен много ме кефи, почти целия го изгледах само на картинки и ако разбера нещо на корейски, много забавен ми беше, а са преведени само първите три серии ето тук е целият, но за съжаление без превод :)

Аз да попитам.

Актрисата братовчедка ли се опитват да я изкарат на богаташа?

Да, затова фалшифицираха ДНК теста. Обаче май главната героиня му е истинската братовчедка.

След първите дразнещи 1-2 серии, в които главната ме изкарваше от релси, нещата се понаредиха и сериалчето продължи с приличен замисъл и добра актьорска игра. Yun Jung Hoon много сладък като вярващ само в парите нарцис, умишлено погребал всякакви възможности за проява на чувства. И въпреки, че в последствие започна да се променя, до края запази тази леко ледена физиономия, която само още повече подчертаваше чарът му в моментите, когато я сваляше и показваше истинските си чувства. Интересен край. Доброто не винаги побеждава, но пък губейки нещо ценно, можем да открием друго нещо, което се оказва още по-ценно. И дори и понякога да се държиш като "задник" с подчинените си, ако си честен и откровен с тях, независимо от всичко, те ще те ценят и уважават.

Сериалът наистина си струва и си обещавам от днес, че повече няма да се подвеждам по глупаво изглеждащата корица :rolleyes: Очаквам хубав край, все пак тук е включен любимият ми "зъл" "дявол" типаж, когото до болка уважавам. :P

Интересен сериал.Има много неща, които се повтарят от поредишни сериали, но въпреки това е приятен за гледане и увлича. Главният както и като вампир, се справи много добре, Главната - и тя не беше зле, историята е интересна- с две думи - хареса ми.

Откакто гледам корейски сериали - поумнях. След като ги завторя, логиката ми се избистря окончателно : "Аз съм човек, човекът е животно, значи аз съм животно".

Това сериалче го започнах съвсем случайно. Изгледаните досега 7 серии искрено ме забавляваха. Особено главният - такъв подозрителен, безскруполен, нагъл и луд образ скоро не бях гледала. Главната и мен ме подразни в първите две серии, но после нещата се оправиха.

Засега драмичката много ми харесва. Дори и уж жестоките ганстери са представени като доволно забавни образи. Всички по-груби моменти всъщност предизвикват усмивка и весело настроение. Дано и до края да върви по същия начин. :)

Много симпатичен сериал, интересни лафове, забавлявах се, не са красавци главните, но си играят много добре.

Благодаря много за субтитрите.

Чакам си следващата серия. :up::kissy:

Много забавно сериалче, стана ми от любимите.Свалих го заради главния актьор, който в тази си роля направо ме разби, страхотен образ. Главната в началото наистина е дразнеща, но после ми стана симпатична. 

Сериала е точно по вкуса ми! Той е арогантен и непробиваем богаташ, но си намери майстора в нейно лице! Ще се забавляваме до края със силните им характери! :thanks:

Явно само мен тази жена в главната роля няма да престане да дразни и до края. Не знам защо не мога да я приема- някак абсурдна ми е. Едно на ръка, че в самата актриса има нещо дразнещо, но и това поведение - ни в клин, ни в ръкав.... хем здраво го е закъсала, хем се лигосва и префантосва до полуда. Хем ще се жени и тръгнала да го сваля, хем хвърлила око и на другия... На фона на цялята си закъсация... тя седнала да точи лиги насам натам!

Актьорът в главна роля гледам за първи път. Като вампир така и не се наканих да го гледам. Обаче прави уникални физиономии. Добър образ. Колкото и дяволски отвратително поведение да има, успява някак да те привлече на своя страна. Стискам палци да го доразвие успешно и до финала.... то ясно накъде ще върви финала :)

Нещо нищо не ми хваща окото напоследък. Все пак ще дам шанс на тази продукция!

Забавно и разпускащо, дано да е така до края. Доволна съм от видяното до сега (на фона на другите абсурди) ще продължа да го следя :)

Изчистено, няма логически безсмислици и протакания, точно, кратко и ясно.

Главният-абсолютен темерут, в това отношение, бие Со Джисоп в  "Господаря на слънцето".

Кучето с този поглед, ме спечели тотално... Главната, съвсем леко ме издразва и мен в някои моменти,

много добре е надгражда постепенното влюбване на темерута.

Хубаво сериалче, а и бързичко качвате серийките.

Пак, много благодаря за превода, здраве и успех! :up:

За мен сериала е много свеж и забавен :28558: . Нямам търпение да проследя развоя на събитията.

Бих се радвала ако имаше възможност да се качват повече от една серия на ден, но и на ежедневните серии съм благодарня. :kissy:

Сериалът си е готин. Не ме издразни нито един от актьорите. Може би понякога ме дразни самата игра на другата„като под другата имам в предвид героините, които искат да заграбят главния все едно си е само парче месо и нищо повече.Понякога това ми идва в повече, пък и ме ядосва, може би защото ние българките не сме чак с такъв манталитет. Иначе сериалчето е страхотно и края му беше добър(като за корейски сериал).Имаше си някои поуки. Изгледах го на руски и страхотно се забавлявах, пък и главните(и двете двойки + секретаршата и братовчеда) ми харесаха много. Гласувам с 10 ръце. :kissy::up:

Още съм на четвърта серия, обаче...

Може би по-нататък ще се поочовечи, но за момента ми идва да хвана един тиган и бой по главата, докато му дойде акъла в главата! :D

Много, много доволна от 19 епизода и очакваща с нетърпение 20-я финален с превод. Сериалът е страхотен, хареса ми всичко с изключение на избора на главна, но и това го надмогнах :) Гледайте обезателно !!!