Jump to content

Recommended Posts

m_2322_1316965133.jpg

 

Koshonin - Сезон 1

Страна: Япония
Оригинално заглавие: 交渉人 Koshonin
Жанр: Криминален
Период на излъчване: 10.01.2008 - 28.02.2008
Епизоди: 8
Режисьор: Мацуда Хидетомо

Участват:
Yonekura Ryoko - Усаги Рейко
Jinnai Takanori - Кирисава
Takahashi Katsumi - Катаяма
Sasano Takashi - Сумида Кохей
Suzuki Kosuke - Хасебе
Kakei Toshio - Кизаки Сеичиро
Yasu Megumi - Мимура Румико
Takaoka Sousuke - Амари
Shirota Yu - Мария Кьоске
Osugi Ren - Такабаяши
Ibu Masato - Микио Кудо

Okada Masaki - гост в епизод 5

Daito Shunsuke - гост в епизод 6

Торент с руски субтитри
Английски субтитри
Руски субтитри
Свали с български субтитри: :subs: тук и тук

Онлайн с български субтитри: :subs: тук
:essub:

 

С цел предотвратяване на тежки престъпления е създадена група за специални разследвания. Към нея влиза и екипа на посредниците. Дали Усаги Рейко ще се впише в този мъжки свят? Каква е нейната връзка с осъдения на смърт сериен убиец Мария Кьоске? Какво се е случило преди пет години? Отговор на всички тези въпроси ще намерите в първи сезон smile.gif


Има и спешъл за който не откривам никакви субтитри.

 

A8449316-15.jpg


Koshonin - Сезон 2

Страна: Япония
Оригинално заглавие: 交渉人 Koshonin
Жанр: Криминален
Период на излъчване: 22.10.2009 - 17.12.2009
Епизоди: 9

 

Участват:
Yonekura Ryoko - Усаги Рейко
Kakei Toshio - Кизаки Сеичиро
Sasano Takashi - Сумида Кохей
Tsukaji Muga - Сакураба Кенджи
Takachi Noboru - Хасуми Йошики
Takaoka Sousuke - Амари
Jinnai Takanori - Кирисава
Shirota Yu - Мария Кьоске
Hayashi Tantan - Усаги Мио
Osugi Ren - Такабаяши
Ibu Masato - Микио Кудо

Yagami Ren

Втори сезон започва с поредица убийства и мистериозни колетни пратки. Усаги и нейните колеги трябва да намерят 27 изчезнали пистолета и да предотврадят извършването на тежки престъпления. Как ще продължат преговорите този сезон?

 

Свали с английски субтитри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка серия се разказва за различен случай. Свързва ги образа на Широта Ю - откачен убиец, затворен в килия като в клетка, когото главната героиня посещава, за да разбере мисленето на убиеца, пък и не само... Иска да разкрие тайната на убийството на баща си, пазена 5 години. На мен началните сцени ми тръгнаха като "Мълчанието на агнетата", после го обърнаха на обикновено спасяване на самоубийци, чрез уговаряне, пък накрая го заплетоха с лични драми, тайни и отмъщение. И добре, че така стана.

Смехът на Мария Кьоске (Широта Ю) на моменти не беше убедителен, въпреки че целеше да ни покаже нездравомислещ убиец, някои от физиономиите му бяха преиграни. Като цяло имаше много нереалистични постъпки на самоубийците, но определено трябва да си врътнал, за да стигнеш до там, така че сигурно са си на място. При поставената в кафенето бомба (и не само там), логиката нещо куцаше, но пък сериалът хич не е лош.

 

Започнаха да се появяват бг субтитрите тук: :getsubs:

:thanks: на Катето :kiss2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи сезон беше доста интересен :rolleyes: Shirota Yu изигра ролята на психаря доста добре :D

Благодаря за субтитрите :rolleyes:

Бих искала да попитам дали ще превеждате 2 сезон?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Посредникът.Сезон 1. Аз като представител на ''силния'' пол изгледах сериала заради това че дамата на корицата ми хвана окото. :lol: Що се отнася до сериала, всяка отделна серия различна история и донякъде задъжаше интереса към сериала не само да си плакна очите в Усаги :P. И на мен ми заприлича на ''Мълчанието на агнетата'' в началото тази Кларис и бе добра , но Мария Кьоске бе пълна трагедия актьор ли е или там идол , по-добре да си бъде идол или за каквото се има защото ако и него причислявате към талантите светът скоро ще гръмне от толкова много талантливи хора. Нито държанието, нито смехът,нито постъпките не успяха да покажат че е опасен, а да не говоря че не успя да надвие Усаги в последния епизод... просто плачебна история. Страничните персонажи.. е Фукунага от ''Liar Game'' го видях в по-приятна светлина, също и Миками от ''Joker'' пак беше в роля на полицай и доста сочеше по хората за да им вика :D и :thanks: за превода

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че ви е харесал сериала, но по технически причини превода на втори сезон съм го отложила за есента, ако някой друг има мераци... добре дошъл :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса сериала. Точно това търсех защото съм точно на такава вълна. Определено не съм съгласна, че актьора, в ролята на лудия убиец, не се справи. Според мен е точно обратното. Изигра го чудесно. Харесваше ми как от налудничава усмивка преминаваше към сериозност. Не усетих никъде преиграване. Смеха му, чупките, интонацията на гласа. Всичко беше на място. Главната актриса също ми хареса много. Отначало се дразнех как се отнасяха с нея всички кретени от екипа й. Некадърни, с две изключения, с ужасно закостенели разбирания. Бих искала да изгледам и втори сезон. Определено ме заинтригува и е нещо, което е абсолютно мой тип.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...