Jump to content

Momo Love (2009)


Recommended Posts

Чудесна новина, бях си го набелязала този сериал, но още не съм го гледала.

Радвам се, че преведен и преди всичко благодаря на преводача и редактора за труда. :kiss2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взехме да напредваме с тайванските. Това е добре. Дано има раздвижване и по другия проект.

Има, но скоростта е многооо ниска. :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво момичета, спорна редакция. Сериала е доста забавен, а относно напредването обещавам да си дам малко зор, че нали идва лято... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на екипа за този сериал, браво на вас! Спорна работа. :D

 

Взехме да напредваме с тайванските. Това е добре. Дано има раздвижване и по другия проект.

 

Миме, ако имаш предвид "Защо, защо любов", честно казано не знам кога ще съм отново на пълна енергийна линия. Ти поне знаеш през какво минавам /за кой ли път от два месеца/, но това е друг въпрос, не е за тук. В момента, в който успея да си събера изобщо мислите и мозъка, пак ще потръгне. Но май и единият преводач нещо изчезна. Ако друг иска да се хване, е добре дошъл. Дори и за една серия, все е от полза. Обещала съм, ще го направя, но при създалата ми се домашна ситуация, засега остава на когато - тогава.

Предполагам, че с това отговорих и на други, които чакат. Сорри, за което. :(

Ако е ставало реч за друг тайвански проект, просто аз явно не го знам. Но мисля, че и моето уточнение не беше излишно.

П.П. 15-та серия всъщност е готова. Остава само да я изгледам напълно и да я дооправя. За съжаление спирането на мегата ми направи лоша услуга - не си изтеглих навреме видео без вградени английски субки за всички серии и това ми наруши плановете и ми скапа желанието. Още ги търся.... но май ще се примиря и ще я карам по наличното видео. :(

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки, който чувстава, че бави тайвански проект, се обади в тази тема... :lol2:

Я и аз...

 

Ако става дума за "Лятно желание"... не съм се "чувала" с преводачката от 4 месеца,

а тя не е и влизала във форума от 2... Преведен е един епизод...

Изводът: имам остра нужда от преводаческа помощ!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки, който чувстава, че бави тайвански проект, се обади в тази тема... :lol2:

Я и аз...

 

Ако става дума за "Лятно желание"... не съм се "чувала" с преводачката от 4 месеца,

а тя не е и влизала във форума от 2... Преведен е един епизод...

Изводът: имам остра нужда от преводаческа помощ!

 

 

Мацка, значи почваме дружно търсене и молене за преводаческа помощ, хаха! Ай` първо да молим за "Защо, защо любов" ( и ти си в него екип), че са останали по-малко серийки. Гадна съм, нали?

Момичета, голямо сорри за спамааааа :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, те това се казват проблеми. Единия сериал забуксувал, вторият също, третия… :slap:

 

Аз ли пък за какво се кахъря с тез 15-20 филма, дето ме чакат за превод :lol:

 

пп: сори за спама, ш си направя сепуку :samurai:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ви благодаря! Най-накрая ще го окомплектовам и ще го метна на дискове за зарибяване на нови потърпевши i%20love%20this.gif ... Сериалчето е леко, мъжете са разкошни - направо е идеално за зарибяване на "непосветени" в любимите ни сериали!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...