Jump to content

Recommended Posts

spacer.png


Lovely Complex (2006)
Държава: Япония
Също така известен като: Love Com
Година на излъчване: 2006
Времетраене: 99 мин.
Жанр: Комедия, Романс
Режисьор: Kitaji Ishikawa
IMDB

Участват:
Ema Fujisawa - Risa Koizumi
Teppei Koike - Atsushi Otani
Shosuke Tanihara - Kunimi "Mr. MIghty" Maitake
Nami Tamaki - Nobuko Ishihara
Risa Kudo - Chiharu Tanaka
Yusuke Yamazaki - Heikichi Nakao
Hiro Mizushima - Ryoji Suzuki
Shizuyo Yamazaki
Ryota Yamazato
Masanori Hata
Shûgo Oshinari
Eiji Wentz

Резюме: Базиран на бестселър мангата от Ая Накахара, "LOVE.COM - THE MOVIE" (съкратено от Lovely Complex) се фокусира върху двама гимназиални ученици. Риса Коизуми е най-високото момиче в класа и последното, което тя би желала, е унижението от това да стои до най-ниското момче – Ацуши Отани. Но съдбата и училището имат други планове и двамата се оказват въвлечени не по свое желание в странна романтично-комедийна история. Докато приятелството им се задълбочава, чувствата на Риса към Отани също избуяват. LOVE.COM изследва конфликтите и комедийните ситуации в живота на хора с различна височина. Отани е бил отхвърлен от момиче заради ниския му ръст, поради което той смята, че ще изглежда странно до момиче, което е по-високо от него. Риса има обратния проблем – висока достатъчно, че да не намира по-висок от нея. Тези комплекси и романтичната история, която възниква, въпреки проблемите с ръста, развиват този очарователен комплексен случай (Lovely Complex).

 

СВАЛИ С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

СВАЛИ С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ 2

СВАЛИ С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

СВАЛИ С РУСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С РУСКО ОЗВУЧАВАНЕ
 

Е този филм ми е много любим, заради него след това изгледах анимето и прочетох мангата. Страхотни образи са всички.

Редактирано от bealonenomore
Обновяване.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях приготвил торбата с хвалбите, но края си беше разочероващ! Все пак беше супер забавно, геройнята беше голям образ, какви физиономии правеше само! Имам съмнения, че сестра й е мъж, но както и да е! Голямо беше сладурче с тея уши като Чиборашка!

 

1.70 за мен щеше да е миньонче, но в Япония явно е друго!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

L_U_B_A_K_A_8_6, да ти кажа сестрата си беше чист мъж!!! Или нещо средно между мъж и жена.. :lol:

Филмчето изключително много ми хареса..Супер много смях, има и много лигави, любовни моменти, които макар и доста сладникави си ме разтопиха.. :huh:

Мацката наистина беше уникална с физиономиите..и с тая дигната косичка и щръкнали ушички..Сладурана... хаха .. Teppei Koike е невероятен..още от много време си се заглеждам по него и честно казано именно заради това седнах да гледам филма..

Има една песен от караокето която двамата я пеят и направо ми напълни душата, толкова не се бях смяла ..Ама никъде не мога да я намеря в нета... Ако някой попадне на нея да казва.. не е за изпускане... :lol: Само ето това изкопах аз:

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е забавно филмчето. Измежду веселата част има и няколко поуки все пак. А двамата главни... няма такива просто :D . На скоро попаднах и на анимето и сега гледам и се хиля непрестанно. Направо съм пристрастена ( а уж не съм голяма аниме фенка). Ако все още не сте гледали нито филма, нито анимето, моят съвет е да започнете с филма.

А песента на Умибозу ( в горния пост) адски много ми прилича на песен на братя Мангасарян ( май така бяха :unsure: ) . А като добавим цветовото оформление и "високото" качество на клипа съвсем на бг изпълнение прилича :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пфу, много ми хареса... Нямаше почти нищо, което да ме докара до насълзяване, а това отдавна не се бе случвало.

Ema Fujisawa е голяма чаровница (играе принцесата като малка в Гоемон, а сега може да я гледате и в новата дорамка с Шун Огури и Хироки Наримия), а прическите и тук са просто неповторими. Макар да има малко роли е приятно да я гледаш на екран, а в този филм с Койке Тепей са неочаквано страхотна двойка. Чудя се даже кой ми е по-симпатичен от двамата?! Голеееми сладури! Наистина си отиват един до друг, въпреки ръста... Изобщо - приятно филмче!

Умибозу... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко филмче, супер забавно :D Иначе Риса много ми напомняше на О Хани от Mischievous Kiss, може би защото първо съм гледала сериала.

Но и двете имат много сладурски изражения, супер смешни прически и правят невероятни физиономии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмчето ми беше супер сладко. Големи образи бяха двамцата. Лика прилика кат два стръка тръстика, само дет единия повечко са го поливали :) Още едно поучителна история за любовта и че няма прегради, щом двама се обичат, а и разликата не беше чак толкова фрапантна, очаквах тя да стърчи с една глава над него. Поддържащите също много ме радваха. Сестрата просто изби рибата, аз съм и фенка на нея. То не бе глас, то не бе чудо. Момента в караокито и мен ме впечатли, особенно клипчето. Песничката малко ми биеше на комлушка чалга, но певеца беше трепач. Очаквах да го покажат и на концерта... но уви останах си с надеждите :( Филма става за разтоварване и остава една приятна усмивка на лицето малко след края... после го забравяш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах няколко епизоди от анимето .. бяха много забавни ... надявам се и филма да е също толкова забавен .... май взеха да ми харесват японските филмчета ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...