Jump to content

Kappa no Coo to Natsuyasumi (2007)


Blue_Moon

Recommended Posts

В първият момент като си го пуснах си помислих "аз ли нещо обърках,уж забавно филмче щях да гледам,а какво се случва пред очите ми" Хубавото е,че след това нещата си дойодха на мястото и се започна едно хихикане с тази очарователна Капа :) Толкова забавно същество отдавна не бях гледал.Ах,особенно когато му наляха вино на темето. хахахаххахаха . Жестока сцена,една от най-забавните . А как само смукна единия охльов на малката фръцла. Ох,незабравими моменти. Но за жалост в един момент нещата пак станаха много сериозни и тъжни. Да се отврати човек от човешката раса. Колко безчувствени може да сме хората.Това ме порази. Ужасяващо ми бе да гледам сцената с умиращото куче и държането на хората :( Радвам се обаче ,че всичко завърши по един хубав начин. Горският дух и на мен доста ми допадна. Какъв странен цвят имаше само :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че ти е харесало, mi6lence. :) И на мен ми напълни душата анимето.

В него има и много смях и тъжни моменти, но като цяло е много положително.

Определено те грабва и прави съпричастен, а най-важното е, че накрая оставаш с усмивка на лицето.

Горският дух наистина беше голям образ. Чак ме е яд, че се появи толкова късно.

Но въобще появата му беше голяма изненада за мен. Ама какви му ги разправяше на Куу... :lol:

 

Като това, че щял да го заведе на бар и да го запознае с момичета...направо ме разби! :rofl:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си момиче сега и не ги разбираш нещата. Естествено ,че ще го заведе

в бара да свалкат момичета

:lol: :lol:

Наистина много добра идея краят да остане толкова позитивен и усмихнат. Но след стряскащото начало си ми беше длъжник сценариста :28558:

 

Поздравления и за темичката. Много добре оформена :) Ако я нямаше,то тогава и аз нямаше да се насладя на това прекрасно аниме.

:thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали знаете, че щом става дума за каппа, японците са богове на темата? Дори Костенурките нинджа идват от Изток.

Гледах анимето преди 2-3 години и имам отлични впечатления от него. Преди време ми попадна един разказ на Рюноске Акутагава, наречен Каппа и аз всеки път правя паралел с това заглавие. Въпреки че не си приличат като сюжет, двете има някои общи универсални послания.

Поздрав за всички фенове на анимето със завършващата му песен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...