Jump to content

Recommended Posts

Сънг Ги на нищо не прилча, но кака му е убийствено красива. Тази прическа и като цяло визия много ме кефи. Жестока е. Нямам търпение вече да започне фимчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На нищо ами... той ако имаше малко срам щеше да се снима с торба на главата (с дупки да диша разбира се) или направо да оваканти ролята ама някои хора не се усещат докато не им кажеш директно! :rolleyes::D А за Джи Уон специално ми е странно, че е решила точно за тук да си удължава гривата все пак като си представи човек мъж или жена военослужещи и ги асоциират най-малко с къса коса точно както беше в Градината или мойта най-любима героиня севернокорейка Sun Hwa от IRIS. Е така или иначе пак ще го раздава мъжкарана, а пък Сън Ги-то ще си е разглезен лигльо - нищо ново под слънцето ама все пак щеше да е по добре да изиграят по-различни персонажи ей така в името на разнообразието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уфф, сценария ме заинтригува, но нещо не мога да преглътна избора на актьори за главните роли. :blink: Сънг Ги не е красавец, но ми е много симпатичен и има страшно чаровна усмивка. Освен това е и много добър актьор. За Джи Уон обаче мнението ми съвпада напълно с това на героя на Хьон Бин в "Тайната градина", който й казваше, че е грозна, черна и кривокрака. Отгоре на всичко му е леличка направо. Не очаквам никаква химия между тях. :mad2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото виждам на въпросната снимка краката й не са от най-правите, а в Градината откъдето стана на въпрос, че идва тази реплика наистина си беше с тен. Но за грозна виж вече може да се спори и то доста, а и Хю Бин я редеше по тоя начин за да я дразни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еха!

Точно такава комбинация ми трябва, за да ме издърпа обратно в съвремието, че нещо историческата вълна ме е притиснала здраво..

И двамата са абсолютно, изключително, много, много сладки. Не са красавци първа категория, но са безкрайно чаровни и влизат в роля като да е втората им кожа...

Плюс факта, че на мен ми изглеждат едни от най - положителните им актьори...

Не че не съм си изяждала ушите от яд, когато великолепен каст сътворява пълна боза, но...

Абе - сладки са!

И ще си ги гледам с кеф!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еха!

Точно такава комбинация ми трябва, за да ме издърпа обратно в съвремието, че нещо историческата вълна ме е притиснала здраво..

И двамата са абсолютно, изключително, много, много сладки. Не са красавци първа категория, но са безкрайно чаровни и влизат в роля като да е втората им кожа...

Плюс факта, че на мен ми изглеждат едни от най - положителните им актьори...

Не че не съм си изяждала ушите от яд, когато великолепен каст сътворява пълна боза, но...

Абе - сладки са!

И ще си ги гледам с кеф!!!

Много добре си го формулирала. Нека са грозни, нека са ужасни... Само да играят както сме виждали, че могат. Толкова ми стига. :) И пак приканвам - нека броим пилците наесен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и скептична да бях към химията между Ха Джи Уон и И Сънг Ги, определено се е получило нещо много добро между тях. Страхотно преливат емоциите на героите си от сериозност към игривост, от съблазнителност към непукизъм. Във втория епизод И Сънг Ги дори успя да докара зрялост, което доста трудно му се получава с тази физиономия по принцип. Сблъсъците между двамата предстоят да бъдат доста забавни и надявам се изпълнени с много номера.

Една от приятните изненади е появата на едно познато лице от Whats up - един от любимите ми персонажи там, е в ново амплоа, което му стои доста добре.

Разочарована съм обаче от антагониста, който не ми пасва на цялата история - твърде комиксов герой е и се надявам да не развали сюжета с невероятни и абсурдни саботажи.

 

А, да, зърнах и българското участие - всъщност цели две са :))))), като и двамата изглеждаха добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, много интересно го завъртяха, уж щях да чакам да се съберат повече серии, но не издържах :) Много сладка Ха Джи Уон, с тоя севернокорейски акцент :D А нашичкият, както винаги е лекенце, ама много му ходи :wub:

 

и с тия целувки от втора серия, очаквам да става все по-яко!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се чудех защо всички европейци в корейските сериали говорят английски с български акцент. :282: Ще изчакам още няколко серии за оформяне на мнение, но поне засега има надежда. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...