Jump to content

Recommended Posts

Така исках да се въздържа от писане в темата, даже като го изгледах снощи и почнах да чета коментарите, си казах "лягам си, че ще е по-добре да не пиша". Но тази вечер си отварям лаптопа и какво да видя? Пак тази тема, пак този сериал...

Но по същество - знаем, че има актьори, които правят филма незабравим (или поносим), колкото и сценарият да е скучен. Има аактьори, заради които искаш да продължиш да гледаш, въпреки че всичко ти се струва така безумно и недомислено. Добре че в този сериал участваха такива актьори, иначе да се бях отказала на 4 епизод. Смятам, че Сън Ги е един от най-чаровните и добри актьори, които съм гледала, макар да не е най-красивият на света. Дори не забелязвах разликата в годините между него и Ха Джи Уон. Просто нейният образ беше някак си престорен на моменти. Не защото тя не беше добра, а защото прекалено често, бързо и неестествено за мен променяше настроението си. 

Off Topic

В един момент е хладнокръвен убиец, в следващия е невинна жена, която така се надява някой да я целуне и започва да реве като някой й каже лоша дума. Не трябва ли точно този тип жени да са твърди, постоянни, да са обучени да се прикриват при всякакви ситуации, а не като ти подарят цветя да си помислиш, че добрият приятел  иска да се ожени за теб и ти да се разстроиш и избягаш. Просто на моменти героинята ми беше прекалено лигава и ми се струва, че щеше да приеме да се омъжи за първия срещнат, който й предложи наистина. То май така и стана :D

 

Признавам си обаче, че принцесата и скучния й пазител ми бяха любимите в сериала - и двамата бяха толкова добри и повярвах в това, че се харесват и има химия между тях. Сцените с тях са единствените, които не превъртах (да, доста бързо го изгледах с по 30 сек напред :D ). Не че не започнах да гледам сериалаименно заради Чо Джонг Сок - той е така прекрасен :wub:

Не знам дали бих препоръчала сериала - заслужава си да видиш играта на актьорите, но това е единственото, няма да помня случилото се след месец най-много. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер инфантилен сериал. Издържах го до 5еп...пуснах 10еп...почти никаква промяна в отношенията...минах директно на 20 и видях завършека на действието от 5 ЕП. Ха Джи Уон изобщо не ми е силна актриса...В бая сериали съм я гледала-ядосана или тъжна, явно са я учили само да присвива очи. Много еднакво показва емоциите си, или ще е прекалено натрапчиво или има една определена физиономия, която ползва. Малко театрална актриса е. Сюжетът за военни тренировки, състоящи се в бягане на пътека във фитнеса и замеряне със снежни топки е меко казано детински. Действието е прекалено мудно. Петте епизода се издържаха заради героя на Сънг Ги, но както казах след 5 серия и изгледана 20, се "потупах по рамото", че не си го причиних. Надявах се сериала да бъде нещо като Айрис - там в началните епизоди показват главните като хлапаци, безгрижни, приятели, любов и после почва същината. Тук, много наблегнаха на тъпата романтика-харесвам те, ама ще се дърпам, нищо че иначе рева, че няма кой да ме погледне. Ей такива глупости като почнат да ми навират в лицето и да ме правят на идиот, е не мога да ги търпя! Аре бе - ощипани госпо'ци на по 30!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал не е нито романтичен, нито екшън, нито исторически, нито криминален, нито политически, нито комедия, нито драма. Нищо! Смесица от всичко по малко и е станало такава безсмислица, че направо мъка. Най-доброто според мен бяха принцесата и бодигарда. Всичко останало беше смукано от пръстите. В началото добре тръгна романтичната нишка, но после... А бе с една дума - не знам какво толкова го хвалят :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...