Jump to content

Park Si Yeon (Пак Ши Йон)


mi6lence

Recommended Posts

Park Si Yeon

spacer.png

 

Истинско име: 박미선 / Park Mi Sun (Bak Mi Seon)
Артистично име: 박시연 / Park Si Yun (Bak Shi Yeon) / Пак Ши Йон
Името, с което е известна в Китай: 朴美宣 / Piao Mei Xuan (с това име дебютира на малкия екран в Китай)
Рождена дата: 29 март 1979 г.

Място на раждане: Пусан, Южна Корея

Ръст: 170 см
Зодиакален знак: Овен

Образование: St. John's University
Език: владее корейски и английски
Семейно положение: омъжена за Park Sang Hun; имат дъщеря, родена на 24.09.2013 г.
Професия: актриса и модел
Агенция: Mystic Entertainment

Facebook


Любопитно:
През 2000 година става "Мис Сеул" и по-късно същата година заема второ място на конкурса "Мис Корея".
В периода от 2005 г. до 2007 г. има връзка с популярния певец и актьор Ерик Мун
.

 

Сериали:

Birthcare Center (tvN, 2020)

When My Love Blooms (tvN, 2020)

Should We Kiss First (SBS, 2018)

Fantastic (JTBC, 2016)

Greatest Marriage (TV Chosun, 2014)

Nice Guy (KBS2, 2012)
The Greatest Love (MBC, 2011) - гост eп3 и 4
Coffee House (SBS, 2010)
Drama Special "Red Candy" (KBS2, 2010)
A Man's Story (KBS2, 2009)
Bittersweet Life (MBC, 2008)
On Air (SBS, 2008) - гост еп3
When Spring Comes (KBS2, 2007)
Yeon Gae Somun / The Great Hero (SBS, 2006)

Hyena (tvN, 2006)

Please Come Back, Soon Ae (SBS, 2006) - гост
My Girl (SBS, 2005)
Lotus Lantern (CCTV, 2005,) - гост
Han Xue Bao Ma (CCTV, 2005)
Feng Qiu Huang / 凤求凰 (CCTV, 2004)

Филми:

The Last Knights (2015)

The Scent (2012)

Marine Boy (2008)
Dachimawa Lee (2008)
А Love / Sarang (2007)
Zig Zag Love (2007)
The Fox Family (2006)

 

Видеоклипове с нейно участие:

[2011] Teen Top - No More Perfume On You

[2011] Jung In - Rainy Season

[2011] K.Will feat. Simon D and Hyorin - 기가차

[2009] Park Hyo Shin - After Love

[2007] MC the Max - Stop Your Heart

[2006] Big 4 (SG Wannabe, Kim Jong-kook, M to M) - Gone With the Wind

[2006] Big 4 (SG Wannabe, Kim Jong-kook, M to M) - Untouchable

[2005] Woo Soo - Habit


Реклами:

 

 

 

 

 

 

Награди:

2006 - SBS Acting Award: Newcomer Award (My Girl)
2007 - 43rd Baeksang Awards: Best New Actress (The Fox Family)

2007 - 27th Korean Association of Film Critics Awards - Best New Actress (A love)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм й фенка като актриса, само като участничка във Family Outing smile.gif Наскоро и тя надяна брачния хомот, по-точно на 19 ноември 2011
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да озапти Мишока-опитва се да докара мъжката част на форума до инфаркт! :D

Ех, ако Ши Йон играеше ролята на бившата приятелка в Дивия романс, а не онази кифла...Мечти! :(

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: :lol: :lol:

Дидо,това как е? Ще успокои ли сърчицето? :P

67060787.jpg

 

Препоръчвам да се гледа в "The Fox Family" много хубава роля прави там :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А...нуната на Чунджи!! :D

За първи път я видях в My girl ...излишно е да казвам колко пъти бях на прага да хвърля един чехъл по героинята й ...

След това я видях в Coffee house,където ролята и беше много по-добре,но все така нещо ми липсваше в персонажа й...и последното нещо,което съм гледала с нея е клипа по-горе!....Ходи й да играе "лошата"...,допада ми като актриса .... трябва да погледна някоя друга продукция с нея. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: :lol: :lol:

Дидо,това как е? Ще успокои ли сърчицето? :P

...

Мишок, с тази снимка ми ликвидира седмичната доза валидол! :D:rolleyes: Довечера ще си изтегля "The Fox Family"-нарочно си го оставих за края на седмицата. :es: за вдигане на настроението.

Като я гледах в "My girl" имах много по-кръвожадни намерения спрямо героинята й от просто замерване с чехъл. Което показва, че добре си е изиграла ролята.

Редактирано от acabaca
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да озапти Мишока-опитва се да докара мъжката част на форума до инфаркт! :D

Напълно си прав. Сега ако вземе да направи теми и за Lee So Yeon и So Yi Hyun, и драмата ще стане пълна :D. А за Park Si Yeon какво да кажа, страшно много ми хареса в "Coffee House" :).

parksiyeon.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще разгледам предложените мадами от Стотака,пък може и да има направя и темички :)

А инак ето едно много готино видео от 2009 година ,снимано на Бали ---->> :click:

 

Я вижте какво момиченце е била като малка -->> 91444630.jpg37168874.jpg

 

И една от последните и снимки-->> 19302380.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да озапти Мишока-опитва се да докара мъжката част на форума до инфаркт! :D

Заради него цял следобяд гледам темите дето е сложил и получих аритмия придружена с тахикардия, абе с две думи ми се разхлопа сърцето :D , особено на това:

 

011230718.jpg

 

Така че моля ти се, слагай 18+ или червена точка на такива снимки в които има нещо друго освен крака ;) , че от толкоз корейско свикнах да се любувам на голи крака, ама при вида на такива ............ 'извивки' :blush: .Затова умолявам да се слага обозначение на такова съдържание, че да се подготвя с аптечката под ръка :)

Та гледайки темите дето mi6lence е постнал става ясно, че е пристрастен към корейски мадами и затова му пожелавам такова лечение(от което и аз имам нужда) :)

 

 

park-shi-yeon.jpg

a54f19f11532e6f70b46e01.jpg

 

На мен лично в "Coffee House" не ми хареса особено - много дървено ми се държеше (може и от ролята да е), а в Моето момиче нещо даже не мога да си я спомня, но с темата и по-точно със снимките mi6lence разпали отново интересът ми към момата :) Дано да има какво да покаже освен форми ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обещавам вече ще слагам червена точка :D

Обаче накарахте ме да се изчервя с вашите коментари :blush:

Харесват ми корейките,признавам си без бой . Но като правя темите си мисля най-вече за актьорските им умения :rolleyes:

Аз снимката с тези прелестни полукълба я сложих,защото бях доста изненадан какво голяяямо богатство криела момата,а някак си ми е избягало от полезрението докато съм я гледал на екрана.

Мисля че в сериалите умишлено им правят бюстовете им да изглеждат малки,защото после като гледам снимки се виждат доста неподозирани неща.

Обаче ме изненадвате,аз на някой други моми очаквах да реагирате по-така,отколкото на тази мома.

Да взема да слагам аз и на другите по-парливи снимки,стига да намеря де,че за корейките трудничко се намират. Е виж на доста японски актриси може да намериш много по горещо фотоси.

 

Ето и една снимка от "The Fox Family" :P

South%20Korea%20actress%20Park%20Si%20Yeon%20gallery%20%281%29.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишок, никой от нас не се съмнява, че като правиш темите си мислиш най-вече за актьорските им умения! :282: И никой не те укорява-напротив всички те подкрепяме в усърдието ти да разкриеш всичките им "таланти" :yes: Обаче не трябва да си толкова ограничен-аз освен корейки харесвам и китайки, и японки. Да не дискриминираме едни народи за сметка на други!

Обаче при корейките проблемът е че сериалите са доста стерилизирани и цензурирани. Както се казва и на едно голо коляно или рамо се радваме. А ако има и целувка...женската част на форума примира от възторг, а мъжката пита "Това ли беше?". Виж, филмите са друго нещо, там е истината. Прочее, дерзай в своето форумноугодно дело! :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо да не е спойлер, снимки от някакво представяне на червила, хвала на козметичните компании и богатата им палитра от цветове при червилата - розово с отенък на розово, черно ама по-черно от черното, бяло с нюанс на резида :blink:, леко се отклоних поради лични изживявания при закопуване на тези продукти (всеки копувал червило с приятелката си ще ме разбере :), Та браво на тез компании, защото дават доста поводи на мъжкото съсловие да "оплакне" очи:

 

park-si-yeon-2.jpg

 

park-si-yeon-5.jpg

 

park-si-yeon-3.jpg

 

mi6lence, идеално се справяш, само така! Заради актьорски талант или друг "талант", няма значение за и без друго рехавото мъжко присъствие във форума. Ние се радваме на всякакъв диапазон от "таланти" :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бяха казали, че Park Si Yeon ще се завърне на малкия екран в "The Equator Man", но

в последния момент промяна. Много жалко наистина. Надявам се скоро да излезнат

някакви новини за нов проект с нейно участие.

 

Малко снимки за Marie Claire:

 

222b48946b88bfdb.jpg

1174969e261a25ae.jpg

 

 

 

5f0b049e5b2223a6.jpg

08b1c73ae5b9d780.jpg

0db8fec371b04e38.jpg

2417732749eaba3e.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е красива тази мацка признавам си го и ми прави удоволствие да я гледам.

На филмовия фестивал в Пусан тази година беше ослепителна:

131889632_41n.jpg

 

PYH2012100504230034400_P2.jpg

Park+Si+Yeon+Busan+International+Film+Festival+XBBCuzZVbSZl.jpg

Park+Si+Yeon+Busan+International+Film+Festival+N3MK_PnUlwUl.jpg

Park+Si+Yeon+Busan+International+Film+Festival+qxCoKnYFlrMl.jpg

Park+Si+Yeon+Busan+International+Film+Festival+nb_zDSv_dKDl.jpg

 

Нова фотосесия за Marie Claire на която е с доста скромна визия:

0004-1.jpg

 

0003-1.jpg

0001-1.jpg

0002-1.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Park Si Yeon - блестящ градски стайлинг с любезното съдействие на модната марка Epitaph by Cheil Industries за COSMOPOLITAN

Фото сесията е правена в Манила.

1-39.jpg

 

2-43.jpg

3-36.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много я харесвам като тенисистката Ким Се Хьон в My girl. Чертите на лицето и са по-специфични от тези на другите азиатски актриси. Много е красива. С тези устни и прическите, които и правят в сериала, ако не бяха очите и, щях да кажа, че е класическа европейска красавица. Обаче като актриса хич не става. В каквато и ситуация да попадне, използва една от три-четири заучени физиономии. Ако знаеш как ще реагира в дадена сцена, можеш да познаеш без проблем накъде ще си изкриви устата. Подозирах, че е модел, защото няма актьорски качества и заложби. Като прочетох темата, се убедих, че наистина така е започнала.

Това са ми впечатленията само от My girl. Другаде не съм случвала да я гледам. Но е запомняща се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 години след последният сериал, ще радва отново от малкият екран с драмата The Greatest Marriage.


В есенната драма на TV Chosun ще и правят компания още Bae Soo Bin, No Min Woo, Sojin (Girl's Day) и др.


 


А никой май не я е поздравил и за раждането на първата и дъщеря на 24 септември 2013, скоро детенцето и ще стане на годинка :)


 


tumblr_n91xvkb8vl1r3hs1eo3_1280.jpg


 


tumblr_n91xvkb8vl1r3hs1eo4_1280.jpg


tumblr_n91xvkb8vl1r3hs1eo6_1280.jpg


tumblr_n91xvkb8vl1r3hs1eo5_1280.jpg


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Вчера излезе новината, че    Park SiYeon е била задържана от полицията  заради шофиране под въздейстивието на алкохол на 17-ти януари, след като е предизвикала катастрофа. Тя се блъска  в задната част на кола, която е стояла на червен светофар

В кръвта и е имало 0.097%, достатъчно високо количество за отнемане на шофьорска книжка.

И тя и жертвата нямат сериозни наранявания.

 

Признала си е, че е употребила алкохол като днес става ясно, че е пила на предишният ден .
От агенцията  казват: " Беше погрешно тя да сяда зад волана след като е пила предната вечер, но в момента на катастрофата тя не е пила.

Извинява се за действията си в ИНСТГРАМ ПОСТ .

Превод на английски.

Off Topic

I should apologize myself and carefully post the text in my personal space.
First of all, I apologize from the bottom of my heart for causing controversy.
It was something that shouldn't be done for any reason. I regret and deeply regret myself for thinking about it comfortably.
I am very sorry for those who supported me and took good care of me.
I will reflect on it from the bottom of my heart.

Image

 

 

 

Редактирано от bubble
Добавене ~
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...