Jump to content

Yoshizawa Ryo (Йошизава Рьо)


ukio

Recommended Posts

Заглавието на драмата е Saiyaku no Sotsugyoushiki /The Worst Graduation?/ (така че, да, хванала си го правилно, Рие). Хвърлих един бърз преглед на интродъкшън-а, обаче е страаашно объркано >.<

Но, накратко, идеята е следната -- ще ни сблъскат с 3 проблема.. ученици, които искат да си отмъщават на учители, учител(и?) ще се обясняв в любов на ученичка, (чрез любовни писма и прочие) и ученици, които няма да завършват искат да или ще правят благодарствено/прощално парти..

 

Освен Казама Шунске и Йошизава Рьо (героят му ще се казва Макихара/Макибара Такуми, ако правилно разчитам името) останалите лица са Усуда Асами, Фуджимото Изуми, Йонемото Райки, Абе Рьохей (в ролята на Хиде-кун) и Нишикиори Казукийо от Джонис групата Шоунентай. 3ма Джониси, wow XD

 

Не пише дали е драма, тв спешъл или тв филм, но предполагам, ще е драма, тъй-като е прекалено малко времето за филм или спешъл..

 

Така и така съм в темата на Рьо, да спомена, че най-накрая изгледах филма на Тоей, където си партнират със Фукуши Сота.. чаках го сигурно цяла седмица (да е жива и здрава китайската ми френдка, която ми го свали и изпрати, хахах), но накратко - хареса ми. Ама те двамката са ми голама слабост от Форзе и просто нямаше как да не ми XD. Искрено се надявам, с това да не приключи партньорството на двамата на малкия (или големия) екран!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази продукция Sotsugyou... нещо си, за която споделих в началото на март и е с участието на Рьо се оказа тв филм (спешъл) с продължителност 50 минути. Днес се излъчи и го изгледах. Ученическа история, от тези, които ме оставят в голямо недоумение какво искат да ни покажат японците. Героят на Шунске Казама - много странен учител, Рьо в ролята на един от тримата ученици (други нямаше), имахме си и японска Снежанка, а цялото действие се развиваше само в една класна стая. Отметнах го и това заглавие, но ако не беше Рьо, бих го зарязала след първите кадри. Добре е, че участието му бе голямо, а не разходи само в няколко кадъра униформата.

Очаквам вече Рьо в началото на април, с участието му в предаването на Fuji TV - Sentouchu - Battle for Money.

 

Скрийншот, който направих на Йошизава-сан от тв филма днес

 

8bfde2ec170dc480.PNG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда днес и двете сме били на вълна Рьо, понеже аз току-що изгледах Boku ga shokei sareru mirai и съм доволна от представянето им със Сота. Мегуми Секи им партнираше в това приключение. Нея много я харесвам.
Историята, макар да се развиваше в бъдещето, беше представена реалистично. Синкавата цветова гама също допълва това усещане. Имаше нещо от есенцията на Икигами, на Гатака също. Японците често се опитват да налучкат с подобни заглавия, накъде ще поеме бъдещето на човечеството. Тук видяхме, как системата, оставена в ръцете на един компютър (пък бил и той перфектен космически кораб в лотосова форма), може да допусне грешки и да прати невинни хора на сигурна смърт. Стигнах до извода, че човек също греши, но той притежава нещо много ценно, което липсва на машината - чувство, което понякога може да се окаже по-вярно, отколкото рационалната преценка. Финалът беше много приятен. Една намигваща усмивка в стил Ген-чан!
Попаднах и на Honoo-No Taiiku-Kai и видях кендо битката на Рьо с 16 годишната ученичка. Уооо! Та той отлично владее изкуството на меча! Колко спокоен и съсредоточен беше през цялото време! Действията му бяха премерени до съвършенство! Победи безапелационно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ahahahah, Рьо-чан, заедно с Шухей Номура и Масаки Суда (о, не, тия двамата са пак заедно) са избрани за лайв-екшън филм версията на едно мое любимо гаг аниме от миналата година (за което естествено Япония прочете мислите ми отново! Аригатоу, моя японска феичке или фейчо!!) Daily Lives of High School Boys, ахахахах! Йес, йес, йес! Фенската ми персона настрана, не знам дали мога да го нарека добър подбор, но.. поне Рьо-чан щом е там, ще гледам от сърце, знам че той ще ме разсмее, каквото и да прави! Судачи е в главната роля -- тази на Тадакуни, Шухей е Йошитаке, а Метеор ще е Хиденори (перфектен избор!) Филмът вече е заснет и ще се излъчи по кината на 12ти октомври.

 

http://dannichi-movie.com/ е официалният сайт, в който може да се види как ще изглеждат нашите, а също и второстепенните герои. Останалите от имената не си струват за споменаване, неизвестни са поне за мен. Бекграунда е 1:1 с този в анимето, което може само да ме радва. Ще видим какво ще излезне, но така или иначе ще се гледа от мен задължително.

 

За тези, които не са запознати с анимето или мангата -- нашите са като взети от "Тримата глупаци", хахах. Атмосферата в анимето се гради основно в/у техните ежедневни преживявания, които като за аниме бяха сравнително реалистични. Хуморът е... определено не е за всеки, малко или много дебилен XD. Нашите се шегуват с всичко и всеки по техния си идиотски начин (сценките, в които Тадакуни и Хиденори носеха сутиенът на Мей-чан /сестрата на Тадакуни/.. и темподобните) хахах. Подчертавам, че е гаг комедия, така че ако не харесвате такъв тип хумор (или отсъствието му XD) - това нещо, определено, не е за вас.

 

ПП: Тъй-като само наминавам, не посещавам редовно, ако новината вече е постната в някоя от другите теми,предварително моля за извинение! XD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще видим  Рьо като монах в предстоящата дорама с негово участие Bussen, която ще стартира по TBS  от 16 юли.

Дорамата е базирана на мангата със същото име от Ранджо Мияке и ще бъде 10 епизода.

Ще се излъчва в късните часове във вторник (или по точно 2:28-2:58), което ме навежда на мисълта, че явно епизодите ще бъдат кратички.

Все още не са обявили останалия каст.

Официален сайт: Тук

 

b7dcb7ecf10ef728.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно, дишай дълбоко, пий една вода. Нищо му няма на косата, това е маска. Той и сам го написа, че е наистина отлично гримиран и много от феновете му са останали с впечатление, че е обръснал главата си, но това не е истина. Вчера сподели и снимка в блога си, с коса си e, с неговата коса.
Тази роля е нещо напълно различно и със сигурност голямо предизвикателство, но се радвам, че най-после му се дава шанс да излезе от райдърския образ и да покаже на какво е способен. Задължително ще следя дорамата, а и това е първа главна роля за него, поне от това, което видях в японските сайтове е представен и посочен в каста като главен герой.
Гледах Рьо и миналата седмица в Honoo-No Taiiku-Kai, отново в кендо-битка. Голям боец. С Шу са редовните Amuse-участници в това спортно шоу. Спортистите от агенцията, двамата райдъри.
Филмът Kanojo wa Uso o Aishisugiteru се очертава да излезе догодина по това време, след като тръгва по кината в Япония през декември, така че доста още ще чакам, за да видя Рьо и като китарист в групата Mush & Co. Другото заглавие на Рьо с участието на Шухей и Масаки ще го заобиколя. Няма да изтърпя абсурда, колко и да харесвам двама от героите, далеч от този филм, фенщината ми си има граници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно доста време Рьо ще играе герой в Bussen, защото потвърдиха, че мангата, освен че ще получи своята дорама-адаптация, но ще получи и своето театрално представление от 6 до 17 ноември 2013 г. в театър Акасака, в Токио.
Рен Кирияма, Акира Кагимото от група Lead, Соичи Хирама, Йошихиде Сасаки са част от каста на театралното представление, а това предполагам означава, че ще са герои и в дорамата заедно с Рьо.

Bussen (2013) Stage Official Page

Снимка от вчера на Рьо заедно с останалите четири имена, които написах от каста. Я, каква хубава косица си има Рьо. Нали, ukio?

295cc6d57cdf73d9.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви разнородни чувства издават снимките от Bussen! Наистина е странно да гледам тези момчета в храмова обстановка, с монашески роби. Искаше ми се продукцията да е нещо сериозно, но едва ли.

 

3ac2a0252978bf39.jpg

 

 

С Хирама Соичи - Хирама изглежда изморен (и той е примерно амюзче - не престава с участията на сцената)

387a9a86379fbc5e.jpg

804d362663b54fce.jpg

1da455fec6188628.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bussen e не голямо, а огромно, наистина огромно разочарование. Не, че имах големи надежди след като знаех, че е по манга, а и като видях трейлъра и как Рьо ми маниерничи и се прави на шут, преоблечен като жена, но първи епизод, който се излъчи днес бе наистина... не зная, дори не ми се описва какво видях. Рен Кирияма и той е същата трагична картинка като Рьо. Епизодите са продължителност 20-ет минути, но и те бяха твърде много. До тук бях, исках само да го видя.
Много жалко за Рьо, така ми се искаше да го видя с някоя по-сериозна роля, но явно няма да е скоро, предвид че излиза есента и филма Daily Lives of High School Boys.

Eдна от последните реклами на Рьо, наскоро излезе, открих я в китайски сайт. Тези дни го видях с фотосесия в новия брой и на Junon.

b340b125ff87b27b.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В "Busen" се появява отново в ролята на шпионин, който от това:

187086_original.gif

се преобразува във ... вече видяхте снимките по-назад в темата. Отново като шпионин, защото и в последния "Kamen Rider x Kamen Rider Wizard & Fourze - Movie War Ultimatum" вече пораснал играе шпионин на Интерпол:

6404703P.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко ми попадна новината в един японски сайт, преди час е излязла, предполагам че днес или утре ще излезе и повече информация на английски.

Нов сериал се задава с участието на Рьо от 11 януари по Fuji TV, а заглавието е Lost Days. Нещо обаче историята не ми звучи добре, криминални случаи, убийство, седем студенти, които ще са в центъра на събитията, а всичко това ще се развива в общо десет епизода. Както и да е, ще хвърля едно око за какво става дума, а и продукцията забелязах, че ще се излъчва в късните часове, около полунощ.

Останалите имена от каста са Коджи Сето, Анна Ишибаши, Рен Кирияма, видях и името на Рейна Триендъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съвсем изостанах с превъплъщенията на райдър Метеор. Но пък виждам колко добре са изглеждали всички амюзчета на презентациите на Каноусо. Премиерата на филма е съвсем скоро, на 14 декември.

Хубаво е, че Рьо е получил нова роля в дорама. Ще видим, какво точно ще излезе от нея, но както се беше засилил тази година с филмите, ми се искаше догодина да го видя в компанията на някой голям режисьор.

 

8d430f45879534a4.jpg

Рьо и Коки - супер стилни

 

 

5bb173f7259fbce6.jpg

 

 

271ff2144cb43983.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Otanjoubi omedetou!

Рьо е вече пълнолетен! В момента се изявява в Lost days. Дорамата върви с доста приличен рейтинг, имайки предвид часът на излъчване. Видяхме конфликт между героите на Рьо и Сето в трета серия. Интересът е пълен към тази мистерия.

Малко снимки на Метеор, че ми е залипсвал.

11d206341b745db9.jpg

87caff725436224d.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След лятната спортна дорама, Suikyuu yankеes, следва ново участие тази есен - в започналата много добре поредица Jigoku Sensei Nube.

В CanCam magazine December 2014 Special Issue 『THE IKEMEN BOOK 2014』:

https://www.youtube.com/watch?v=zb5zIBgVd4A

109Men’s 2014 Autumn Collection ‘-hybrid-‘

 

AO HARU RIDE излиза на 13 декември.

2b945e8ecf7a43cc.jpg

8ac4d7c7fd4a0a16.jpg

3b500b243bbe8a6e.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стейджът TOKYOHEAD RE: MASTERED се е играл от 18 до 23 март.

2b77aa7a9c20a8f4.jpg

 

 

January 2015 issue of +act. magazine

6d02462dfda22f10.jpg

 

 

b20b56b9f429ddd7.jpg

fb30650f0956a00f.jpg

Ao haru ride

a7df7343ee0db251.jpg

75cdc014276de903.png

 

 

Рьо изостава с ролите тази година. Много негови колеги вече записаха по едно филмово участие (Шота Мацушима - в

, Токуя Йошимура - в

Fireworks Café, което излезе на 28 март и дори

Off Topic

 

). Да не говорим за Кодай Мацуока, който цял мюзикъл Наруто направи.

Честит рожден ден на патерици на неговия семпай от Амюз - Руйто Аояги!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Календарът за тази година + този на неговия коухай

:

Не мога да кажа, че и тази година му върви с предизвикателни роли. По-скоро продължава с епизодичните изяви. Гостуване в еп. 1 на Dame na Watashi ni Koishite Kudasai, както и в 

Criminologist Himura and Mystery Writer Arisugawа.

Второстепенни киноизяви в Saraba Abunai Deka и Wolf Girl and Black Prince.

Cinema Squarevol.81 [December 2015]

tumblr_o1s2i7Ws3Y1r3q32ao1_540.jpg

 

 

tumblr_o1s2i7Ws3Y1r3q32ao4_540.jpg

tumblr_o1s2i7Ws3Y1r3q32ao5_540.jpg

tumblr_o1s2i7Ws3Y1r3q32ao3_540.jpg

tumblr_o2158eyhUF1t62ea1o1_540.jpg

tumblr_o2158eyhUF1t62ea1o2_540.jpg

Тортата от рождения му ден:

tumblr_o1vmatfqFd1t62ea1o1_540.jpg

tumblr_o0jswx6W4F1uzia0eo1_400.jpg

tumblr_nzad321Fgh1stsbiko1_540.jpg

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...